خانه / دسته‌بندی نشده / پخش عمده حبوبات با بسته بندی خانگی

پخش عمده حبوبات با بسته بندی خانگی

پخش عمده حبوبات که بسته بندی در منزل شده اند، هم کار پر درآمدی است. اما کیفیت بسته بندی خانگی با بسته بندی های شرکت ها فرق دارند.
امروزه داشتن کار با درآمد خوب بسیار اهمیت دارد. برای همین اولین کاری که افراد با جویای کار انجام می دهند، این است که درآمد و البته هزینه های خود را بررسی می کنند تا بدانند که به صرفه هست یا خیر. حبوبات بسته بندی هم در فروشگاه ها و هم در نمونه های خانگی قابل پخش هستند. کیفیت و طراحی که در بسته بندی شرکتی حبوبات وجود دارد با کیفیت آن چه در بسته بندی خانگی وجود دارد تفاوت های بارزی دارد. شرکت های بسته بندی از رنگ سازمانی و نیز لوگو خاص استفاده می کنند در حالی که بسته بندی خانگی ساده و حتی بدون نام و نشان است.

قیمت حبوبات بسته بندی عمده

اما قیمت حبوبات بسته بندی به صورت عمده با حبوبات فله اختلاف های مشخصی دارد. همین نوع بسته بندی و نایلون هایی که به کار می آید در شرکت ها به دلیل وجود استاندارد های مشخص و تعریف شده با بسته بندی خانگی فرق دارد. شایت اختلاف به دلیل هزینه های جانبی باشد. منتها بازه و میزان فعالیت در بسته بندی خانگی با شرکتی فرق دارد.قیمت ها هم همین گونه می باشد. برای صادرات قاعدتاً نمی توان حبوبات بسته بندی خانگی بدون نام و لوگو و رعایت استاندارد های مربوطه را استفاده کرد. در بسته بندی حبوبات وزن خالص در مورد انواع مختلف مشخص بوده و تعداد در کارتن هم در حالت معین می باشد. اما پخش عمده حبوباتی که در خانه بسته بندی می شود،بیشتر مویرگی بوده و با این وجود چون می توانند مجوز های لازم را دریافت کنند، و با قیمت به روز به فروش برسانند، قیمت هم بسته به کیفیت می تواند متفاوت باشد. فعالان در این عرصه قطعاً رشد درآمدی دارند.

پخش عمده حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام