خانه / دسته‌بندی نشده / واردات نخود فلافل از روسیه

واردات نخود فلافل از روسیه

آیا می دانستید با وجود تولید انواع نخود در سایز های مختلف در کرمانشاه امکان واردات نخود فلافل از روسیه وجود دارد؟ نخود روسی چگونه تشخیص داده می شود.
همان گونه که می دانید فلافل را از نخود تهیه می کنند. هر چند در مراکز فست فود استفاده از مقدار زیاد روغن هایی که تا کنون بار ها استفاده شده، این غذای خوشمزه را مضر می کند و اگر بتوان مراتب تهیه این نوع از غذاها را سالم تر سپری کرد، بسیار مغذی تر و کم خطر هستند. اما به هر حال در بازار اکنون جزو مواد غذایی است که زیاد مصرف دارد. هم شرکت های تهیه غذاهای آماده فلافل بسته بندی شده را تولید دارند و هم در هر شهری، مرکزی برای طبخ و عرضه آن وجود دارد.
خب خودتان هم در خانه این غذای سریع را می توانید درست کنید. در مناطق جنوبی که زبانزد هم می باشد. به هر حال فلافل در ایران مصرف بالا دارد و خب چون نخود ماده اصلی آن است کمی برای فعالان این حوزه نرخ نخود مهم می شود. نخود فلافلی ریز است. یعنی ضرورتی هم ندارد که درشت باشد. چون نخود را پخنه و له می کنند. اما نخود سایز درشت نیاز نیست استفاده شود که گران است. نخود فلافلی را ریز انتخاب می کنند که ارزان تر هم هست. اما نخود کرمانشاهی به نسبت نخود های وارداتی از روسیه گران تر تمام می شوند و در نتیجه از نظر اقتصادی به صرفه تر است تا نخود های روسی را خرید کنند.

نخود فلافل

فروش عمده نخود ایرانی

خب اگر نخود های روسیه را نگاه کنید، خواهید دید که گرد و صافند. البته رنگ ظاهری شان هم کاملاً در مقایسه با نخود ایرانی متفاوت است. تقریباً حتی اگر مدت زمان کمی باشد که در بازار حبوبات حضور دارید، با این وجود، می توانید با همین تجربه کم، تشخیص دهید که روسی است و نه ایرانی. البته نخود روسیه برای فلافل به تنهایی وارد نمی شود و برای تهیه لپه کارخانه های لپه سازی آذرشهر هم استفاده دارد. با این وجود فروش عمده نخود ایرانی به نظر از نظر میزان کیفیت بیشتر در بازار داخلی و حتی صادرات دارای خریدار است.
وارات نخود در سال های اخیر سبب شده تا کمی قیمت نخود با کاهش همراه شود تا توازن بیشتری بین عرضه و تقاضا داشته باشیم. و نخود های سایز درشت تر را بتوانیم برای صادرات در بازار هایی که متقاضی این نوع از نخود ها هستند، عرضه کنیم. در فروش عمده تمامی ارقام نخود از نمونه های ایرانی که در کرمانشاه و لرستان کاشته شده اند تا انواع وارداتی از روسیه، هند و سایر کشور ها، سایز را به وسیله خط کش برای مشتری تعیین می کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام