خانه / دسته‌بندی نشده / همکاری با کارخانه های بسته بندی حبوبات

همکاری با کارخانه های بسته بندی حبوبات

مجموعه حبوبات ایران جهت بسته بندی کارمزدی انواع حبوبات از جمله نخود، لوبیا، عدس، لپه و سایر محصولات، آماده همکاری با کارخانه های سراسر کشور را اعلام می نماید.
منظور از همکاری با کارخانه های بسته بندی چیست؟ آیا قرار است که محصولات آن ها را به فروش برسانیم و یا موضوع متفاوت از فروش معمولی و همکاری برای فروش است؟ همکاری برای فروش محصولات بسته بندی یک موضوع است و از طرف دیگر موضوعی که مطرح است این است که گاهاً افرادی هستند که می خواهند برند خود را تولید کنند. این افراد مراحل ثبت برند و نیز دریافت مجوز های مختلف را سپری کرده اند و با توجه به امکان تأمین مواد اولیه مثلاً حبوبات فله در نظر دارند تا خط بسته بندی هم راه بیندازند. اما پیش از آن سعی خواهند کرد تا با کارخانه هایی که اکنون تولید دارند وارد مذاکره شوند و به روش دستمزدی با آن ها کار کنند. این موضوع سبب می شود، تحلیلی از بازار داشته باشند و بعد وارد مراحل تولید در کارخانه خود شوند. البته سرمایه اولیه ای هم که در این روش خواهند گذاشت،کمتر از زمانی است که خودشان کارخانه تأسیس کنند.

بسته بندی حبوبات

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات

خب چرا این افراد خواهان همکاری با کارخانه های بسته بندی هستند؟ آیا طرح توجیهی برای آن ها هم نوشته شده است و ارزش دارد وارد این بازار پر نوسان و البته کم رقیب گردند؟ طرح توجیهی غالباً هم مراحل کار بسته بندی حبوبات را بیان می کند و هم می گوید که چه سرمایه گذاری باید انجام دهند، اما خوب ماشین آلات بسته بندی حبوبات خط کامل تولید می تواند کمی هزینه های اولیه را بالا ببرد و خب بهتر است این هزینه را برای بازاریابی و فروش بهتر استفاده کنید.

درآمد بسته بندی حبوبات

در همکاری با کارخانه های بسته بندی و این که آن ها هزینه های بسته بندی را با دادن همه مواد اولیه و روش دستمزدی اعلام می کنند، اهمیت دارد که سود مالی شما چگونه تأمین می شود. اولین فکری که افراد و تولید کننده ها دارند، این است که با سود مالی ناچیز فروش در بازار حبوبات را آغاز کنند. و از آن جا که قرار نیست با استفاده از ظرفیت خالی شرکت های بسته بندی، خودشان هزینه های جاری و متغیر از منابع آب و برق و گاز گرفته تا دستمزد کارگر را بدهند، می توانند به تحلیل بازار برای معرفی برندشان بپردازند. اما باید بدانند در دراز مدت با شروع کار خط تولید خود، درآمد شان را بر اساس همین هزینه ها هم باید بچینند. ممکن است این جا صرفه اقتصادی کمتری برایشان داشته باشد که با فروش در بازار های مختلف می توانند به نتیجه مطلب تر برسند. و درآمد رو به رشدی داشته باشند.

کارخانه بسته بندی حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام