خانه / دسته‌بندی نشده / هزینه و مجوز بسته بندی حبوبات

هزینه و مجوز بسته بندی حبوبات

آیا با وجود استقبالی که از انواع حبوبات فله می شود، برای بسته بندی کردن آن ها و هزینه هایی که دارند، می توان توجیه اقتصادی داشت؟ هزینه ها و مجوز هایی که نیاز است، کدام ها هستند؟
خب نیاز بازار شاید تنها مصرف حبوبات سالم و با قیمت مناسب باشد. اما برخی نیاز ها در پس پرده پنهان هستند و غیر مستقیم می باشند. مثلاً شما می دانید که وقتی حبوبات را فله می خرید، خب بستگی دارد که چقدر مصرف خانواده شما باشد، مدتی طول خواهد کشید تا حبوبات را مصرف کنید. از طرفی شاید در ماه های پائیز و زمستان که تازه فصل برداشت است، حبوبات تازه باشند، اما به هر حال در سایر ماه ها مدتی است که از برداشتشان گذشته است و در انبار ها مانده اند. تازه این مربوط به زمانی می شود که تولید داخل باشد و انواع حبوبات وارداتی را مد نظر نداشته باشید. خب این مدت زمان طولانی سبب می شود تا گاهی حبوبات با رطوبت و نور در تماس باشند. این یعنی فاسد شدن حبوبات.
حشراتی به آن رخنه می کنند و حبوبات را سوراخ کرده و از درون می خوردند.
در عین حال ممکن است، اگر مثلاً لوبیا چیتی باشد مانند پوست های یک فرد سالمند چروکیده می شوند و خب شما هم راغب به مصرفشان نیستید.
برای جلوگیری از این مسائل به نظر می رسد که بسته بندی کردن راه بهتری باشد. بسته بندی حبوبات در ایران شامل نایلون های خاص است که البته دارای طرح و رنگ بندی خاصی است.همین بسته بندی شرکتی ساده که به شکل وکیوم هم هست، می تواند مانع از نفوذ رطوبت باشد.
البته کم و بیش دستگاه هایی هم برای بسته بندی حبوبات در خانه وجود دارند که بسیار ساده تر بسته بندی می کنند.
هزینه چندانی هم این مواد اولیه ایجاد نمی کند. اما خب تا حدودی هزینه های جاری برای شرکت ها مثل مصرف برق سه فاز دستگاه وجود دارد. که نرخ عرضه هر کیلو حبوبات بسته بندی را در مقایسه با انواع فله کمی متفاوت تر می کند.
مجوز هایی هم سازمان صنایع و معادن باید بدهد.که این ها یعنی اندکی صرف زمان و هزینه تا شما کار بسته بندی را آغاز کنید.

شرکت های پخش حبوبات

خب وقتی که حبوبات را بسته بندی کردید، بستگی دارد که کارتان در چه حجم تولیدی باشد، خریدار عمده شما می توانند شرکت های پخش مواد غذایی و حبوبات بسته بندی باشد. این شرکت ها عموماً پل های ارتباطی با مشتریان خارجی هم دارند و در نتیجه می توانند بازار خرید بهتری را در آن سوی مرز های ایران برای شما فراهم کنند. اما در پخش داخلی هم سود و درآمد مناسبی به شما خواهد رسید. این یعنی همان توجیه اقتصادی.

بسته بندی حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام