خانه / دسته‌بندی نشده / نرخ فروش انواع حبوبات مرغوب

نرخ فروش انواع حبوبات مرغوب

نرخ فروش انواع حبوبات بسته به کیفیت مرغوب درجه یک بودن یا سایر کیفیت ها در بازار می باشد و تاجر موفق کسی است که با کیفیت مشابه قیمت مناسبی بخرد.
نرخ فروش همیشه برای انجام یک معامله تجاری حتی وقتی خرید جزئی مطرح است، عاملی برای پیروزی یا شکست طرفین معامله بوده است. در حقیقت همیشه دو فاکتور تعیین کننده است. اولی کیفیت و دومی قیمت. شاید برخی بر عکس عمل کنند و مهم برایشان اول از همه قیمت باشد. اما در حبوبات اگر فاکتور ارجح تر قیمت ارزان حبوبات باشد، پیروز نخواهید بود. زیرا کیفیت حبوبات ارزان فله، به دلیل داشتن ضایعات بالا، ریز و درشت قاطی بودن و حتی داشتن حبوبات فاسد ارزش پرداخت پول را ندارد.
برای همین نرخ فروش حبوبات مرغوب یا نهایتاً درجه ۲ بررسی می شود. حتی درصد ناپز هم در قیمت حبوبات مختلف موثر می باشد.

انواع حبوبات مرغوب

فروشگاه اینترنتی حبوبات ایرانی

خب در فروشگاه های اینترنتی و در سایت های مختلف هم برای حبوبات ایرانی و هم وارداتی قیمت خرید هایی مطرح است که گاهی رقابتی برای خرید عمده نیستند. در نرخ فروش هم برای حبوبات ایرانی هر چند تولید و کاشته شده در مزارع خودمان هستند، انگار به نسبت انواع وارداتی گران تر می باشد. قیمت فروش حبوبات در انواع مرغوب بسته به حجم خرید در فروشگاه های اینترنتی و البته معتبر همراه با تخفیف است. این یعنی این که همیشه حجم خرید بیشتر و امکان دپو می تواند در محصولاتی مثل حبوبات که مدت زمان ماندگاری بالا دارند در سود دهی بیشتر خریدار موثر باشند. فروشگاه های اینترنتی قیمت های خود را باید به روز اعلام کنند که در بازار حبوبات نوسانی قابل استناد در معاملات کلان باشند. اما گاهی اعتماد کردن به فروشنده در این روش های جدید سخت می باشد که فروشگاه معتبر برای این مشکل هم راه کار هایی خواهد داشت.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام