خانه / حبوبات پخته / میزان کالری انواع حبوبات پخته شده

میزان کالری انواع حبوبات پخته شده

آیا مهم است که شما بدانید با هر بار مصرف انواع حبوبات به صورت پخته شده چه میزان کالری دریافت می کنید؟ اصلاً چرا به دنبال رسیدن به پاسخ این سوال هستید؟
هر فردی که بخواهد مواد غذایی را مصرف کند، شاید به ندرت به جز سبزیجات و میوه محصولی را خام مصرف کند. عموماً یا به صورت خام قابل هضم نیستند و یا این که اصلاً نمی توان آن را استفاده نمود. برای همین به صورت پخته مصرف می شوند. هر چند یک موضوع کلی وجود دارد که محصولات پخته شده، مواد مغذی را به دلیل حرارت مستقیم از دست خواهند داد، اما برای انواع حبوبات این موضوع صادق نیست. زیرا اغلب انواع حبوبات به صورت خام، بافتی سفت دارند. در این تاپیک برای انواع حبوبات پخته به ازای هر ۱۰۰ گرم کالری را بیان می کنیم تا رژیم غذایی مناسبی را برای خود داشته باشید.

کالری حبوبات در انواع مختلف

خب این کالری چرا مهم است؟ شاید خیلی ها اصلاً به کالری انواع مواد غذایی که می خورند دقت نداشته باشند، و بیشتر سعی کنند تا در مورد خواص محصولات اطلاعات پیدا کنند، اما حقیقت این است که دریافت کالری اضافی و یا حتی کمتر از میزان مورد نیاز بدن برای شما مشکلات عدیده ایجاد می کند.
در بین انواع حبوبات نخود پخته شده ۱۶۴ کالری را به خود اختصاص داده و در مورد، لپه پخته شده ۱۱۸ کالری و عدس ۱۱۶ می باشد. اما لوبیا سفید ۱۳۹ کالری دارد. در حالت خام مصرف لوبیا سبز اما میسر است که تنها ۳۱ کالری دارد. این یعنی با مقایسه حالت خام و پخته و به کاهش میزان کالری به صورت مشخص می توان پی برد. ولی همین میزان نیاز روزانه شما را در وعده های غذایی تأمین می کند.

کالری انواع حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه عرضه حبوبات پخته فله

کارخانه عرضه حبوبات پخته نوع فله و بسته بندی شده این محصول را با استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام