خانه / دسته‌بندی نشده / مراکز خرید عمده حبوبات بسته بندی

مراکز خرید عمده حبوبات بسته بندی

مراکز خرید عمده حبوبات به صورت فله و نیز بسته بندی خوشبختانه در کل کشور دارای فعالیت گسترده هستند و این امر سبب شده تا تجار به سادگی بتوانند معاملات تجاری خود را با سود مناسب داشته باشند.
شاید شما به عنوان یک مصرف کننده وقتی به انواع حبوبات نیاز پیدا می کنید، به خار و بار فروشی های مختلف رفته و در آن ها از قیمت ها و کیفیت های موجود مطلع می شوید و هر کدام مورد پسندتان بود را فله خرید می کنید. هر چند کیلویی که نیازتان باشد و نخواهید حداقل تا چند ماه برای این موضوع دوباره زمان بگذارید. اما اکنون در عنوان اشاره به حبوبات بسته بندی و خرید به صورت عمده از مراکز مختلف شده است. این یعنی در مراکز فروش مواد غذایی می توان حبوبات بسته بندی شده را هم عرضه کرد که مصرف کننده از جهات مختلف خیالش راحت باشد.
اگر بخواهید حبوبات بسته بندی شده را برای صادرات و یا استفاده در فروشگاه خود داشته باشید، بر خلاف نمونه های فله که تنها قیمت هر کیلو به شما اعلام می شد و در کیسه های معمولی بسته بندی می شدند. مشخصات دیگر هم به شما گفته می شود. مثلاً وزن هر بسته که در مورد حبوبات بسته بندی از ۲۰۰ گرم تا ۹۰۰ گرم می باشد. یا مانند شکل زیر ۲۵۰ و ۶۰۰ گرمی هستند.
نکته بعدی این است که از هر نوع و وزنی در یک کارتن چند عدد قرار می گیرد و به عبارت ساده تر کارتن ها دارای چه وزنی هستند. اگر خرید عمده برای صادرات باشد، قاعدتاً می خواهند بدانند که چند کارتن در یک تریلی جای می گیرد؟ تا هزینه های حمل را برای خود برآورد کنند. اما نکته بعدی در مورد این است که مراکز خرید حبوبات بسته بندی به صورت عمده کجا ها هستند؟ کارخانه های بسته بندی و بازرگانی هایی که میدانند کدام شرکت ها دارای قیمت های فروش عمده به صرفه تر هستند.

حبوبات بسته بندی

خرید حبوبات ارزان قیمت

خب در یک تجارت برای خریدار عمده مهم ارزان قیمت خرید کردن است. مثلاً مشتری های صادراتی برای حبوبات هم به دنبال حبوبات ارزان قیمت تر می گردند. شاید به همین دلیل هم بیشتر فله خرید کنند تا بسته بندی. اما حبوبات فله خرید کردن به صورت عمده دارای معایبی هم هست، اگرچه ارزان قیمت تر باشد، یکی از عمده ترین معایب این است که در مسافت های طولانی به دلیل این که نوع خاصی از بسته بندی را ندارند، امکان جذب رطوبت و خراب شدن را دارند.
زمانی که شما واسطه ها را کنار بزنید، خرید ارزان قیمت و بسته بندی برایتان از هر نظر دارای ارزش بیشتر است. مراکز عرضه مستقیم گنجینه های مهمی برای شما خواهند بود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام