خانه / دسته‌بندی نشده / لیست قیمت عمده حبوبات

لیست قیمت عمده حبوبات

جهت آگاهی از لیست موجودی حبوبات و قیمت عمده آن،با ما تماس حاصل نمایید.
حبوبات از مصرفی ترین نوع مواد غذایی در هر کشوری هستند. این محصولات دارای میزان ماندگاری بالا بدون یخچال و سرد خانه هستند و در نتیجه چون این دو مشخصه را دارند، برای تجارت هم گزینه مناسبی می باشند. از طرفی چون دارای قیمت های متفاوت هستند و نمی توان گاهاً برایش قیمت مشخصی را داشت، کمی خرید و فروش عمده در آن سخت می شود. در حقیقت هم رقیب زیاد در این بازار هست و هم این که نیاز به تجربه دارد و ممکن است در ابتدای کار سخت بتوانید معاملات کلان با تراکنش های بالا را داشته باشید. اما قیمت حبوبات مانند قیمت هر کالایی خودش دلیل بر خرید و یا انصراف مشتری از خرید عمده حبوبات و یا حتی جزئی می شود. برای همین یک تاجر موفق از رقبایش اطلاعات کافی دارد.

قیمت عمده حبوبات

آخرین قیمت انواع حبوبات در بازار

خب شما به عنوان تاجر از آخرین قیمت های روز چگونه مطلع می شوید؟ چون سرعت بالایی در تجارت امروز حاکم است نمی توان با یک موتور به جنگ بنز رفت و از آن پیشی گرفت. بلکه باید متناسب با رقیب مجهز شد. خب در نتیجه وقتی سرعت اطلاعات و ارتباطات زیاد است، باید بتوان متناسب با آن هم قیمت روز را داشت و هم از آخرین قیمت ها مطلع بود. نکته این جا است که هر اتفاق سیاسی به هر حال جزئی از اقتصاد هم هست و می تواند شاخص بورس را افزایش یا کاهش دهد و با تغییر قیمت دلار محصولاتی مانند حبوبات وارداتی، قطعاً نوسان قیمت خواهند داشت. پس قیمت حبوبات را می توان از روی لیست قیمت های اینترنتی شرکت های معتبر مطلع شد و به روز بود. این لیست قیمت هم در پایان این تاپیک ارائه شده است.

علت افزایش قیمت حبوبات

خب به نظر شما علت افزایش قیمت حبوبات چیست؟ طبق گزارش بانک مرکزی کشور انواع حبوبات و نیز برنج بین ۵۰ تا ۷۰ درصد افزایش قیمت داشته است. می گویند افزایش قیمت دلار سبب شده تا نرخ این محصولات غذایی هم روند افزایشی بیابد، هر چند میزان عرضه و تقاضا در بازار حبوبات بسیار متعادل است و دولت سعی کرده حتی با واردات هر محصول حبوباتی که به نظر در ایران کمتر کشت و یا برداشت داشته است، سعی در متعادل سازی بازار مصرف کند. اما یک عامل دیگر در روند افزایشی را برخی کارشناسان ورود دلال هایی می دانند که از بازار سکه و ارز نا امید شده اند به حوزه مواد غذایی روی آورده اند.

حبوبات عمده

نوع حبوبات درجه کیفی ایرانی خارجی قیمت هر کیلو
لوبیا چیتی ۱ * * تماس بگیرید
لوبیا چیتی ۲ * * تماس بگیرید
لوبیا سفید ۱ * ۰ تماس بگیرید
لوبیا قرمز قمی ۱ * ۰ تماس بگیرید
لوبیا قرمز کپسولی ۱ * * تماس بگیرید
لوبیا چشم بلبلی ۱ * * تماس بگیرید
لپه باقلا سبز ۱ * * تماس بگیرید
لپه باقلا زرد ۱و۲ * * تماس بگیرید
عدس ۱و۲ * * تماس بگیرید
نخود ۱ کرمانشاه * تماس بگیرید
لپه آذرشهر ۱و ۲ * ۰ تماس بگیرید
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام