خانه / حبوبات فله / قیمت پخش بهترین حبوبات فله ای

قیمت پخش بهترین حبوبات فله ای

قیمت پخش برای بهترین حبوبات به صورت فله ای به صرفه تر از قیمت پخش انواع بسته بندی می باشد. نکته حائز اهمیت این جا است که صرفه مصرف کننده و فروشنده تأمین شود.
بهترین بودن در مورد حبوبات فله و یا حتی بسته بندی به چه عواملی وابسته است؟ آیا حبوبات بسته بندی کیفیت بهتری دارند یا انواع حبوبات فله ای؟ طبیعی است که برای بسته بندی بودن قاعدتاً حبوبات یکنواخت، بدون ضایعات اضافی و کرم نخورده باشد. در عین حال اگر بسته بندی ضعیف باشد، و در حین حمل پاره شود اصلاً کیفیت و مشتری پسندی را نخواد داشت. نکته مهم این جا است که برای بهترین بودن حبوبات فله ای شاید تنها خود بار مطرح باشد. زیرا در نایلون های معمولی در مرکز فروش ها وزن و در اختیار مشتری قرار می گیرد. پس برای قیمت پخش بهترین بودن،به خود حبوبات مربوط می شود. بهترین حبوبات سایز مناسبی دارند. ریز بودن حبوبات فله ای اصلاً خوب نیست. حتی وقتی قیمت پخش ارزان تری دارند.

یکی از اصلی‌ترین ملاک جهت خرید کالا (‌عمده و جزئی‌‌)، قیمت آن است و این مهم در خریدهای فله‌ای بیشترین تاثیر را دارد؛ لذا جهت آشنایی و داشتن اطلاعات در راستای پخش حبوبات فله می‌توان با نمایندگی‌ها در ارتباط بود. 

قیمت پخش بهترین حبوبات فله ای

صادرات حبوبات ایران عمده

خب همان گونه که می دانید، در کشورهای مختلف انواع حبوبات استفاده دارد. برای همین بازار مصرف خوب می تواند کشور های توانمند را در بازار حبوبات به صادر کننده های بزرگ تبدیل کند. کشوری مانند کانادا در حوزه حبوبات، بسیار ساده می تواند در کشور های جهان حبوبات خود را از لوبیا چیتی گرفته تا عدس پخش کند. ایران اما در حوزه های مختلف متفاوت عمل می کند. صادرات حیوبات ایران هم روند خوبی در دو نوع لپه و نخود دارد. ولی برای انواع دیگر واردات حبوبات داریم. قیمت پخش بهترین حبوبات صادراتی و یا وارداتی هم بسته به مشخصات کیفی در حالت فله ای و بسته بندی است و البته عموماً حبوبات ایرانی از انواع وارداتی گران تر است. البته بیشتر به دلیل واسطه.

حتما می‌دانید صادرات کالا به صورت عمده با استفاده از روش‌های نوینی قابل انجام است. صادرات حبوبات هم از این قاعده مستثنی نیست و شرکت‌ها و نمایندگی‌ها با استفاده از این روش‌ها و همچنین تجارب گذشته درصدد رونق صادرات حبوبات ایران به صورت عمده می‌باشند. 

در ایران با عنایت به پهناور بودن و داشتن زمین‌های حاصلخیر و هچنین شرایط آب و هوایی مناسب، پتانسیل زیادی در زمینه پرورش و تولید محصولات کشاورزی از جمله حبوبات دارد. در این راستا کشاورزان هم با توجه به مستعد بودن زمین‌ها، هر ساله حبوبات را در زمین‌های خود کشت می‌کنند و به عنوان شغل اصلی خود می شناسند.

اجازه بدهید که به معرفی انواع حبوبات و همچنین بهترین حبوبات ایرانی اشاره‌ای مختصر داشته باشیم:

– لوبیا ( قرمز، چیتی، سفید، چشم‌بلبلی ) ( جزء بهترین ایرانی )

– عدس

– نخود ( بهترین )

– لپه ( بهترین )

– سویا

– ماش

و …

اگر به یکی از نگرانی‌های عمده تولیدکننده‌های حبوبات اشاره کنیم، می‌توان فروش محصولات را نام برد، که چگونه محصولات خود را به‌ فروش برسانند؛ لذا مبنای تولیدات خود را بر پایه فروش سال قبل انتخاب می‌کنند.

اما می‌توان تاحدودی این دغدغه را با پیدا کردن مشتریان خارجی و صادرات توسط کارخانه‌جات ، شرکت‌ها ونمایندگی‌های صادرات حبوبات عمده، کاهش داد. عمده فروشی حبوبات ایران به صورت عرضه داخلی و صادرات توسط این شرکت‌ها انجام می‌گیرد.

در ادامه با توجه به توضیحات ارائه گردیده می‌توان آگاهی بیشتری در راستای لیست شرکت‌ها و همچنین قیمت پخش حبوبات فله‌ای ( بهترین‌ حبوبات) کسب نمائید.

لیست شرکت های بازرگانی حبوبات در ایران

لیست شرکت های بازرگانی حبوبات در ایران

با عنایت به توضیحات قبل که اشاره به نگرانی‌هایی از جانب تولیدکننده‌ها ازجمله فروش محصولات شد، نمایندگی‌ها و شرکت‌های بازرگانی مختلفی در سراسر کشور ایجاد گردیده است که با مناسب‌ترین قیمت که هم تولیدکننده‌ها راضی باشند هم خریداران، در اسرع وقت و با سهولت جهت فروش و تجارت عمده حبوبات ( داخلی و خارجی ) اقدام می‌نمایند.

در واقع می‌توان گفت راه ارتباطی قوی و صمیمی بین فروشنده و مصرف‌کننده همین شرکت‌های بازرگانی هستند که مشتری را از لحاظ خرید حبوبات باکیفیت و مناسب سردرگم نمی‌کنند.

ما در اینجا اشاره مختصری به چند شرکت بازرگانی حبوبات در ایران خواهیم پرداخت:

. فاتک

. صمصام

. همتی

. مارچ

. یکتا

. ژورین

و …

فروش حبوبات فله بدون واسطه

فروش حبوبات فله بدون واسطه

همانطور که می‌دانید، حبوبات به دلیل دارا بودن پروتئین می‌تواند جایگزین مناسبی برای گوشت در اقشار ضعیف جامعه باشد، اما خرید حبوبات ارگانیک و همچنین نحوه رسیدن این حبوبات به دست مردم هم از اهمیت خاصی برخوردار است.

حبوبات مصرفی مردم به صورت بسته‌بندی یا فله‌ای در حد کیلویی در بازار کشور به دست مشتری می رسد، اما اگر متقاضی خرید بیشتر از حد کیلویی ( جهت مصرف یا فروش ) باشید به دو صورت مستقیم می‌توان آن را خریداری نمود:

     ۱_ خرید از کشاورز در بازار‌های عمده

     ۲_ خرید از شرکت‌ها

اکثرا فروش عمده حبوبات به این دو صورت انجام می‌گیرد. خرید از شرکت‌ها هم به دلیل اینکه آن ها محصولات را به صورت مستقیم از کشاورز می‌خرند و با سود خیلی کمی بدون واسطه دلال و یا مغازه‌های دیگر به فروش می‌رسانند، می‌تواند جزء خرید حبوبات بدون واسطه باشد.

لازم به ذکر است که فروش بدون واسطه و خرید مستقیم حبوبات در مرغوبیت کالا تاثیرگذار است و همچنین جهت تشخیص ارگانیک بودن محصولات علی‌الخصوص حبوبات روش خرید مستقیم بهترین راه ارتباط و خرید و فروش است. پس در بازارهای عمده و همچنین شرکت‌ها، محصولات کشاورزان ( ازجمله حبوبات ) را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به صورت فله‌ای می‌توان یافت و خریداری نمود.

بزرگترین عمده فروش حبوبات در کشور

بزرگترین عمده فروش حبوبات در کشور

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا خرید عمده انجام بدهیم، ما با طرح یک سوال به شما پاسخ می‌دهیم:

مناسب‌ترین و شاید بهتر باشد که بگوییم بزرگترین عمده فروش حبوبات چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

  • میزان تولید حبوبات ایرانی
  • مرغوبیت محصول
  • میزان واردات 
  • عدم واسطه گری و فروش مستقیم
  • بهره‌گیری از متخصصین
  • خدماتی که ارائه می‌دهند

در بازار ایران کشاورزان و شرکت‌های زیادی در زمینه( حبوبات ) فعالیت می‌کنند که همین امر منجر به این شده که هم در سراسر ایران حبوبات پخش و مشتری داخلی پیدا کند و همچنین در بین رتبه‌های برتر تولیدکننده حبوبات در جهان قرار گیریم و میزان صادرات هم پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

ازجمله استان‌هایی که جزء بزرگترین عمده فروش حبوبات به شمار می‌آیند می‌توان استان‌های تهران، اصفهان، شیراز، اردبیا، اراک، آذربایجان‌شرقی، کرمانشاه و لرستان نام برد. که در این میان با توجه به گزارشات میدانی و نظرسنجی از مردم این استان‌ها در زمینه موجودیت تمام حبوبات با کیفیت‌های مختلف در این بازارها می‌توان گفت بازار حبوبات تهران و همچنین پخش حبوبات اصفهان رتبه اول در توزیع حبوبات در بین مصرف‌کننده‌ها را دارند. 

خرید مستقیم حبوبات از تولید کننده

خرید مستقیم حبوبات از تولید کننده

قطعا این جمله را که در اکثر تبلیغات مشاهده می‌کنید شنیدید ( از تولید به مصرف )، حال به تفسیر این جمله‌ی ناب می‌پردازیم؛

می‌دانیم که خرید به‌صرفه به معنی خرید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب‌تری نسبت به سایرین است، پس در این زمینه می‌توان چه کاری انجام داد که در ذیل اشاره می‌گردد:

خرید مستقیم؛ بله خرید مستقیم می‌تواند این نیاز ما را برآورده کند. در توضیحات قبلی آورده بودیم که ایران سرزمین‌های پهناور و حاصلخیز زیاد و همچنین شرایط آب و هوایی مناسبی دارد که کشاورزان ما به بهترین نحو و با استفاده از راه‌کارهای علمی و اطلاعات کافی جهت امرار معاش خود و کمک به اقتصاد کشور از آن‌ها بهره می‌برند، لذا با توجه به در دسترس بودن تولیدکننده‌ها و همچنین شرکت‌ها ( که قبلا توضیح دادیم جزء خرید مستقیم هستند ) و تولید چند هزار تنی حبوبات می‌توانیم نیاز خود را به این محصولات برطرف نمائیم.

اکثر شرکت‌های بازرگانی داخل کشور هم با بهره‌گیری از تجربیات کشاورزان و همکاری علمی با آن‌ها سعی در عرضه حبوبات مرغوب و با‌کیفیت دارند که این امر مسبب سهولت در خرید و فروش داخلی و خارجی و همچنین آسایش و راحتی مصرف‌کننده دارد.

نمایندگی حبوبات وارداتی

نمایندگی حبوبات وارداتی

بعضی از حبوبات در داخل کشور کمتر تولید می‌شود و دلایل آن هم کمبود بذر، سختی کار، شرایط و … می‌باشد و همین سبب شده ( هرچند قیمت حبوبات وارداتی به نسبت بالاتر است ) اما واردات وخرید حبوبات خام به‌صرفه تر باشد و یکی از مراجعی که خرید حبوبات خارجی را انجام و در کشور به فروش می‌رساند نمایندگی‌ها هستند.

نمایندگی‌ها هم این حبوبات وارداتی رو به صورت فله‌ای یا بسته‌ای به فروش می‌رسانند. یکی از این حبوبات وارداتی، عدس است و در دهه اخیر یکی از بیشترین و بزرگترین واردکننده عدس ، ایران بوده است و سوال اینجاست که به صورت مستقیم از این شرکت‌ها خرید نموده‌اید؟ آیا شناخت کافی در این زمینه داریم؟ اگر خرید کرده‌ایم، به چه صورتی بوده است؟ 

شرکت‌ها و نمایندگی‌های فروش حبوبات وارداتی ( از‌جمله عدس کانادایی ) سعی در آن دارند که این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ( قیمت پایه ) و همچنین به همان کیفیت مرغوب در بازار ایران پخش نمایند تا با کمترین قیمت توزیع و به دست مصرف‌کننده برسد.

لازم به ذکر است که این نمایندگی‌ها فاکتورهایی را جهت مرغوبیت کالا در نظر می‌گیرند که مختصرا اشاره می‌گردد:

– درشت و زودپز بودن

– تازه و عدم کرم‌خوردگی

– مرغوبیت

و‌…

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات آیا تابحال از فروشگاه‌های اینترنتی حبوبات خریداری نموده‌اید؟

با توجه به دغدغه، مشکلات، گرفتاری و مشغله‌های کاری، مردم و مصرف کننده درصدد خرید آسان و راحت هستند که هم خودشان اذیت نشوند و هم منجر به ترافیک و آلودگی صوتی و همچنین هوا نشود، لذا در این راستا فروشگاه‌ها شروع به راه‌اندازی سایت‌های اینترنتی جهت فروش کالاهای خود نمودند.

نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های حبوبات هم از این قاعده مستثنی نبودند و آن‌ها هم جهت رفاه حال مشتری اقدام به راه‌اندازی فروش اینترنتی و همچنین تنوع در انواع حبوبات نمودند که هم مصرف‌کننده‌های داخلی و هم خارجی بتوانند با آگاهی از انواع حبوبات موجود و همچنین آشنایی با فروشگاه خریدهای خود را انجام دهند. 

با توجه به نظرسنجی‌های مختلف، در حال حاضر خرید اینترنتی حبوبات جایگاه ویژه و برتری نسبت به خریدهای حضوری و حتی تلفنی پیدا کرده است، لذا فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها درصدد ارتقا و استفاده از علوم فناوری و ارتباطات بیشتری ( از‌جمله طراحی سایت‌های جدید، افزودن منوهای جدید به سایت مانند لیست قیمت حبوبات، راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها، برگزاری جشنواره‌ها، ارائه تخفیف درصورت خرید اینترنتی و ارسال با پیک رایگان ) جهت ارائه خدمت بیشتری به مصرف‌کننده می‌باشد.

همچنین بعضی از فروشگاه‌ها اقدام به تهیه کلیپ‌های آموزش نحوه خرید و همچنین فیلم‌هایی جهت ارتقای سلامت مصرف‌کننده و یا هدیه دادن به عنوان اشانتیون نموده اند.

مرکز پخش و توزیع حبوبات فله

مرکز پخش و توزیع حبوبات فله

اصلا نگران خرید خود به صورت کلی یا فله‌ای نباشید!

خریدار حبوبات فله ای، شما می‌توانید جهت خرید فله‌ای خود سری به مراکز پخش و توزیع حبوبات فله بزنید. در این مراکز انواع حبوبات با کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلفی به مشتریان عرضه خواهد شد که می‌توان بر اساس نیاز خود ( به صورت فله‌ای ) خرید انجام داد.

در اینجا می‌توان به بازار حبوبات تهران و همچنین پخش حبوبات اصفهان به عنوان مراکز عمده و قدر در زمینه توزیع و پخش حبوبات اشاره کرد که امید است با ارائه خدمات بیشتر رضایت مصرف‌کننده را جلب نمایند.

لازم به ذکر است قیمت حبوبات 98 با توجه به گزارش میدانی از نخود که پایین‌ترین قیمت بوده تا لوبیا چیتی، 9000 الی 20000 بوده است. البته باید توجه داشت کیفیت هم در حدود 2 تا 5 هزار تومان بر روی قیمت ها تاثیرگذار می‌باشد، که به اضافه قیمت مذکور می‌گردد.اما قیمت حبوبات 97 در باب مقایسه  با 98 از هرکدام 3 هزار تومان کمتر بوده است.

عرضه انواع حبوبات ایرانی و خارجی

عرضه انواع حبوبات ایرانی و خارجی

با توجه به اینکه در طی چند سال اخیر تولید داخلی مورد حمایت واقع شده، مطمئنا شاهد رونق و تولید بیشتر حبوبات داخلی بوده ایم، لذا با حامی بودن دولت در این زمینه، تولیدات زیادی توسط کشاورزان انجام گرفت که سبب شد تاجران ایرانی و شرکت‌های بازرگانی آن‌ها را به کشورهای مختلف صادر نمایند.

اما همانطور که قبلا هم ذکر شد بعضی از حبوبات به دلیل کمبود آن در داخل کشور قیمت بالایی داشت که منجر به واردات آن‌ها از کشورهای دیگر از‌جمله روسیه و کانادا به داخل ایران گردید. به این دلیل این دو کشور بیشترین سهم در واردات ایران دارند که به صورت دقیق تخصصی و با روش‌های علمی و همچنین قیمت مناسب ( عدس ) تولید و به نمایندگی‌های ایرانی جهت عرضه به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهند.

پس همانطور که پیشتر گفته شد نمایندگی‌ها و شرکت‌های بازرگانی پل ارتباطی غذایی (حبوبات ) مردم ایران و کشورهای دیگر می‌باشند که محصولات مارا به تمام دنیا می‌شناسانند و همینطور محصولات کشورهای متخصص در مواد غذایی را برای ما فراهم می‌نمایند.

بهترین برند حبوبات بسته بندی

بهترین برند حبوبات بسته بندی

می‌توان گفت که یکی از بخش‌های مهم جهت انتخاب کالا بسته بندی و تبلیغات انجام گرفته در این زمینه است. رتبه‌بندی و ارزیابی برندهای حبوبات بسته‌بندی در داخل کشور به دلیل دقت‌عمل، تخصصی بودن آن‌ها، استفاده از روش‌های نوین و همچنین زحمات فراوان شرکت‌ها و نمایندگی‌ها کار ساده‌ای نیست اما همین ویژگی‌ها سبب گشته که در جهان از لحاظ تولید حبوبات جزء رتبه‌های برتر باشیم.

در اینجا به چند نمونه بارز برند حبوبات بسته بندی اشاره می‌کنیم:

. گلستان

. دلپذیر

. ترخینه

. مسما

. سین‌سین

. برتر

. دشت

. آنجل

. روخان

. یک‌ویک

. سبلان

و…

پرفروش ترین حبوبات در بازار ایران

پرفروش ترین حبوبات در بازار ایران

قبلا هم توضیح داده شد که با توجه به خواص حبوبات ( پروتئین ) می‌تواند جایگزین مناسبی برای سایر مواد پروتئین دار گران قیمت باشد اما سوال اینجاست که در بازار ایران در بین این حبوبات هم پرمصرف‌ترین و پرفروش‌ترین کدام است؟

بر طبق نظرسنجی و گزارشات انجام گرفته توسط مراکز فروش حبوبات و همچنین خبرنگاران در راستای بیشترین حبوبات مصرفی مردم، باتوجه به علاقه بیش از حد مردم ایران به قورمه‌سبزی، عدس‌پلو و آبگوشت خانواده لوبیا علی‌الخصوص لوبیا قرمز جایگاه اول را دارد، بعد از آن عدس و بعد از آن هم نخود از پرفروش‌ترین حبوبات بازار ایران می باشند.

سفارش کلی و جزئی حبوبات

سفارش کلی و جزئی حبوباتمسلما در جریان تفاوت قیمت حبوبات فله و همچنین قیمت حبوبات عمده هستید که حبوبات فله‌ در حجم کم قیمت بالاتر و اگر به صورت عمده خریداری شود با قیمت ارزان‌‌تری به فروش می‌رسد. در این زمینه جهت تفهیم بیشتر سر‌تیتر، بهتر است چند سوال پرسیده شود:

– امکان دارد انواع حبوبات فله‌ای با کیفیت عالی هم داخلی، هم خارجی به صورت کل و جزئی خرید؟ 

– و آیا حبوبات خارجی و داخلی را به صورت کلی و جزئی در یک فروشگاه یا نمایندگی می‌توان یافت و خریداری نمود؟

با توجه به توضیحات و مطالب ارائه گردیده در عنوان‌های قبلی وجود فروشگاه‌ها، نمایندگی‌ها و مراکز خرید عمده حبوبات، چه به صورت خرید حضوری و یا اینترنتی در اکثر شهرستان‌ها آماده عرضه محصولات ( حبوبات ) می‌باشند لذا مصرف‌کننده محترم می‌تواند به صورت کلی و جزئی خرید خود را انجام نماید.

امید است با ایجاد و راه‌اندازی نمایندگی‌ها و مراکز‌ خرید عمده بیشتری رضایتمندی مصرف‌کننده و مردم شریف ایران را فراهم آورد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام