خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لوبیا سیاه خشک در بازار

قیمت لوبیا سیاه خشک در بازار

آیا می دانید که قیمت پخش لوبیا سیاه در بازار در مقایسه با سایر انواع لوبیا های خشک چقدر می باشد؟ آیا میزان مصرف این لوبیا هم بالا است؟ آیا طعمش را می پسندید؟
شاید از شنیدن نام لوبیا سیاه تعجب کرده باشید، اما این نوع از لوبیا ها همان گونه که در تصویر هم مشاهده می کنید، به رنگ سیاه و براق هستند. در بازار هنوز شاید در برخی از شهر ها راه پیدا نکرده باشند، اما به هر حال خوشبختانه می توان کم و بیش این نوع از لوبیا ها را خرید. طبیعی است که لوبیا سیاه در ایران مانند بسیاری از انواع دیگر لوبیا ها کاشته نمی شود و زادگاهش هم کشور هایی چون آمریکا و در بیشتر در بخش های جنوبی این کشور، اسپانیا و پرتغال است. در نتیجه به ایران وارد میشود. حتی کشت کمی هم که دارد دلیل خواهد بود که قیمت متفاوت داشته و زیاد ارزان مانند لوبیا سفید نباشد.
این لوبیا ها هم خشک شده و سپس از بوته برداشت می شوند، اما طبیعی است که زیاد هم در بازار داخلی مصرف نداشته باشند.
اولین دلیل این که مصرف داخلی بالا نیست، شاید عدم شناخت این نوع از لوبیا ها در بازار شهر های مختلف است. برخلاف تصور اغلب شما این لوبیا با وجود خواص بالا در بسیاری از بیماری ها کمتر بازار پسند است. چون رنگ سیاه دارد.
دومین نکته شاید در مورد طعم آن باشد. باز هم اشتباه فکر کرده اید،طعم جالبی دارد، چیزی بین گوشت و قارچ.
اما خواص این لوبیا چیست؟
بیشتر دارای امگا ۳، نیاسین و ویتامین k در جهت انعقاد خون می باشد. البته از تغییرات ژنتیکی سلول ها و تبدیل به سرطان شدن هم مانند سایر حبوبات جلوگیری می کند.

قیمت لوبیا سیاه

قیمت لوبیا به صورت عمده

این لوبیاها در ایران کشت زیادی دارند. اما بیشتر کشت را انواع لوبیا چیتی، چشم بلبلی و نیز سفید به خود اختصاص داده اند، در حالی که در سال های اخیر برخی کشاورزان به کشت لوبیا سیاه هم پرداخته اند. خب عمده در ایران تولید می شوند، قیمت بالایی ندارند، به صورت عمده می توان قیمت های رقابتی خوبی را در انواع لوبیا ها دریافت کرد. ولی گاهاً اندکی هم علاوه بر تولید داخل واردات از کشور های مختلف داریم تا تنظیم بازار در زمانی که برداشت محصول به اندازه پیش بینی نبوده، انجام پذیرد. در بین انواع لوبیا ها قیمت عمده لوبیا کشاورزی بیشترین مقدار را به خود اختصاص می دهد و در مورد لوبیا سیاه شاید زیاد در جدول قیمت حبوبات نتوان قیمت آن را دید، ولی عرضه کننده هایی دارد که قیمت عمده مناسب را برای افرادی که دنبال ارائه محصولات جدید و پر فایده هستند، دارند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام