خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لوبیا سفید در بازار روز

قیمت لوبیا سفید در بازار روز

این روز ها برای لوبیا سفید در بازار قیمت روز را اعلام می کنند،که این یعنی ثبات کافی در بازار برای نرخ ها برای حبوبات نداریم. این امر سبب خواهد شد تا ریسک معاملات بالا برود.
با توجه به این که بازار حبوبات یک بازار پر هیجان است، این روز ها برای افراد با تجربه بهترین کار هم در وضعیت اقتصادی رکود این است که ریسک کمتری داشته باشند و مثلاً اگر قیمت های بازار دائم کاهش یا افزایش داشته باشد، اصلاً برای معاملات سنگین چنین ریسکی مناسب نیست. برای همین نیاز است اگر قرار است که خرید بالایی داشته باشند، از قیمت های روز با خبر باشند. اما در مورد لوبیا سفید به عنوان یکی از حبوبات پر فروش در دسته لوبیا ها چه مواردی را باید در نظر داشت؟ آیا واقعاً قیمت روز نوسان زیادی دارد و امکان انجام معاملات کم است؟
در بازار لوبیا ها بر اساس چند پارامتر قیمت گذاری می شوند. لوبیا هایی که ایرانی هستند یا خارجی و نوع و رقم آن ها. از این نظر رقم لوبیا سفید از نوع ایرانی است. خب در نگاه تحلیل وار در هر کشوری و هر حوزه اقتصادی باید لوبیا ها را ارزان تر خرید کنید. در مورد لوبیا سفید چون رقیب خارجی ندارد، نمی توان ارزان تر یا گران تر بودن را بررسی کرد. اما در مورد نوسان داشتن به هر حال جزو حبوبات است و قیمت روز، امروز با قیمت روز دیروز فرق دارد. پس در مورد تجارت حبوبات باید در نظر داشت که اعتبار قیمت ها شاید بیشتر از ۴۸ ساعت نباشد.

قیمت پخش لوبیا بسته بندی

قیمت پخش برای بسته بندی شده حبوبات هم با قیمت های پخش برای نمونه های فله متفاوت است. پس این پارامتر در زمانی که خرید عمده یا حتی جزئی دارید، اهمیت خواهد داشت.
لوبیا سفید در شرایطی که این روز ها در فصل های سرد ننیستیم مانند اغلب حبوبت دارای ثبات بیشتر در قیمت شده و می توان خرید را انجام داد. قیمت پخش برای شرکت های بسته بندی هم بسیار مناسب تر از قیمت هایی است که در زمستان و یا در اسفند ماه شاهد بودیم. شاید یک دلیل کاهش و ثبات نسبی قیمت ها را بتوان کمی صرف دانست که البته طبیعی است. زیرا در فصول گرم کمتر آش و خوراک های گرم مصرف دارند و بیشتر مواد و غذاهای خنک در سفره ها و مهمانی ها جولان یم دهند.
لوبیا سفید در بین انواع حبوبات با وجودی که رنگ سفید دارد ولی برای افراد کم خون بهترین گزینه می باشد. در ضمن اگر افراد به دلیل قند خون از بسیاری از غذاها پرهیز دارند، می توان از خوراکهای متنوع که با لوبیا سفید پخته می شود برایشان استفاده کرد که هم قندشان پائین بیاید و هم کم خونی شان درمان شود.

قیمت لوبیا سفید
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام