خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لوبیا سفید خمین عمده

قیمت لوبیا سفید خمین عمده

آیا قیمت لوبیا سفید خمین با اقلید متفاوت است؟ عمده خرید کردن به نظر شما از کدام رقم از لوبیا ها با نرخ ارزان تر میسر است و چرا در نرخ با هم تفاوت دارند؟
شاید اگر به آمار مرگ و میر در جهان دقت کنید، خواهید فهمید که یکی از رایج ترین دلایلی که باعث مرگ در کل جهان خواهد شد، می تواند بیماری های قلبی و انواع سکته های قلبی و مغزی باشد و عامل بعدی انواع سرطان ها است که حالت تهاجمی پیدا کرده و در سراسر بدن منتشر خواهند شد.
اما اگر تغذیه مناسب داشته باشید، درصد بسیار نادری از این مشکلات را ارثی خواهید داشت. به همین دلیل بد نیست در رژیم غذایی خود بیشتر دقت کنید و آن چه سبب میشود تا فشار خون، دیابت و نیز کلسترل بگیرید را از برنامه غذایی خود حذف کنید. غذاهای چرب دشمن رگ های شما که جوی های خون در بدنتان هستند می باشد.
اما چگونه؟ گوشت قرمز یکی از پر خاصیت ترین مواد غذایی است که البته قیمت گرانی هم دارد. ولی به هر حال موجب افزایش چربی و فشار خون خواهد شد. یا افرادی که دچار نقرس هستند نمی توانند از پروتئین آن استفاده کنند. اما انواع لوبیا مانند لوبیا سفید می تواند کمک کند تا تنظیم چربی، فشار و قند داشته باشید و پروتئین گیاهی منحصر به فردی را به بدن شما برسانند. لوبیا سفید سلول های فرسوده را از بین برده و به جای آن با نوسازی سلول ها، عملکرد اندام ها و سیستم های مختلف را بهبود خواهد داد.
خب به هر حال مصرف انواع لوبیا ها می تواند عاملی برای بهبود سطح کیفی زندگی شما باشد.
اما لوبیا ها در ارقام مختلف در بازار حبوبات دارای قیمت های مختلف می باشد. در بین ارقام موجود هم لوبیا سفید شاید ارزان ترین قیمت را دارا باشد. اما آیا می دانید چرا؟

قیمت انواع لوبیا در بازار

در عمده فروشی قیمت انواع کالاها خب متناسب با حجم خرید شما متقاوت می باشد، اما همین حجم را به صورت مشابه از ارقام مختلف باید با قیمت های متفاوت خرید کنید. مثلاً برای لوبیا سفید، قیمت ارزان تر آیا نشان از کمی کیفیت دارد؟ شاید قیمت لوبیا درجه یک با دو فرق داشته باشد. اما رقم سفید کیفیت پائینی نسبت به لوبیا کشاورزی که در صد جدول قیمت ها است، ندارد. بیشتر موضوع بر می گردد به این که میزان کشت بیشتر که در خمین و شهر هایی مثل اقلید میسر می باشد. اما لوبیا در خمین به دلیل این که دستچین هم می شود به نسبت خب با کیفیت تر می شود و گران قیمت تر از سایر شهر هایی که این عملیات را انجام نمی دهند، در بازار عرضه می شود. طبیعی است که این موارد بازار پسندی را هم بهتر می کند.

قیمت لوبیا سفید
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام