خانه / نخود پائیزه / قیمت فروش بهترین نخود پائیزه

قیمت فروش بهترین نخود پائیزه

در حال حاضر قیمت فروش بهترین نخود پائیزه و بهاره در کشور با توجه به میزان برداشت کشاورزان در سال جاری و دپو انبار ها به نظر با ثبات تر شده و حباب کاذب تورم در حال نابودی است.
در مورد دانه های نخود، ایران آن قدر دارای برنامه ریزی منسجم است که سال ها است برنامه ریزی و تنظیم بازار داخلی و خارجی را با کمک شورای نخود ایران پیگیر هستیم. البته پای صحبت های مسئولین هم که در این شورا بنشینید، خواهید دید که حبوبات مختلف مانند نخود هنوز بدون مشکل نیست. بهترین نخود ها اگر از نظر سایز بخواهید بررسی کنید، سایز های ۱۰ می باشند و البته نخود کرمانشاه در مقایسه با ارقام خارجی هم پزا است و هم خوشمزه. اما در دو دوره کشاورزی پائیزه و بهاره نخود را می کارند که تفاوت هایی در کیفیت و میزان برداشت در هکتار با هم دارند. در عین حال باید در نظر داشت که پس از برداشت نخود غلاتی چون گندم و جو کاشته می شود.

خرید نخود لپه ای عمده

اما نخود ها همگی برای پخت و پز مستقیم استفاده نمی شوند که مساحت زیر کشت روی سایز ۷ تا ۱۰ به صورت کامل باشد. بلکه از نخود لپه هم تولید می شود. نخود های لپه ای اغلب ریز و البته خوش طعم هستند که بیشتر روسی بوده و تمرکز کارخانه هایی که به این نوع نخود نیاز دارند بیشتر برای خرید عمده از کشور هایی چون روسیه است و البته نخود لپه ای در کرمانشاه هم کاشته می شود. به صورت عمده برای نخود ایرانی می توان در دنیا جایگاهی مانند زعفران در نظر گرفت که نام ایران را در کشاورزی بیشتر از گذشته سر بلند می نماید. نخود ها اگر طعم بدی داشته باشند در طعم لپه منتجه از آن ها اثر منفی گذاشته و بازار پسندی آن را هم کم می کند.

قیمت فروش نخود
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود از ایران

صادرکننده نخود درجه یک به افغانستان

صادرکننده نخود درجه یک به افغانستان بر آن شده تا بیش از پیش همکاری و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام