خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت عرضه انواع حبوبات خون ساز

قیمت عرضه انواع حبوبات خون ساز

آیا میدانید که حبوبات خون ساز در انواع مختلف عرضه شده در بازار حبوبات ایران دارای چه رنج قیمت هایی هستند؟ اصلاً نام این نوع حبوبات را می دانید؟
درست است که مایعی به نام خون در بدن با روند مناسبی جریان دارد و توسط قلب پمپاژ می شود. اما اصلی ترین موضوعی که در بدن باید در نظر بگیرید این است که چرا پس نیاز به مصرف محصولات خون ساز مثل انواع حبوبات است؟خب خون در بدن جاری است، اما این خون اصلاً تولید نمی شود. و برای این که گلبول های قرمز بتوانند نوسازی شوند باید تغذیه مناسبی داشته باشید. احتمالاً شما هم یکی از هزاران نفری هستید که دچار کم خونی هستید. این به معنای آن است که سطح گلبول های قرمزتان کم شده و شما دارای رنگی طبیعی در صورت، نیستید. احتمالاً پزشکتان هم از رنگ رخسارتان خبر دار از سر درونتان شده است. می داند که چه وضعی دارید و پیشنهاد کرده یا مکمل های خون ساز استفاده کنید یا تغذیه تان را به سمت مصرف محصولاتی ببرید که خون سازند. حتی این که گاهی دست و پایتان درد می کند به دلیل این کم خونی است. خب چه کنیم؟ به جای اسیدفولیک و نیز قرص آهن شما می توانید، حبوبات استفاده کنید. این حبوبات در سه دسته عدس، لوبیا و نخود غالباً جای می گیرند. انواع خوراک ها و پلو ها را با آن ها بپزید و نوش جان کنید.
اما حبوبات خون ساز مثل گوشت اصلاً فشار خون شما را بالا نمی برد. دچار نقرس و بیماری های اسکلتی که نمی شوید، هیچ اکثراً کلاژن داشته و بافت ماهیچه ای استخوانی شما را بهبود می دهند. اما در مورد عرضه انواع حبوبات در بازار داخلی، شرایط خوبی بر قرار است.
زیرا هم کشت داریم و هم این که می توانیم وارد کنیم. توزیع و پخش عمومی هم شرایط خوبی را دارند.
اما بیایید در مورد قیمت های بازار حبوبات کمی اقتصادی و نه عامی نظریات را بررسی کنیم.

انواع حبوبات

قیمت بازار حبوبات ایران

اما وقتی محصولی در ایران به وفور یافت نشود، نباید قیمت ها بالا باشد. شاید بگویید خب گوشت هم در داخل به دلیل دام پروری قوی داریم، اما قیمت بالایی دارد. خب زیاد شاید این موضوعات در قیمت اثر نداشته باشد، همان گونه که در قیمت عرضه حبوبات داخلی را گران تر از انواع خارجی می دانیم.
نکته ای که مسئولین مطرح می کند در قیمت عرضه حبوبات دلال بازی و عرضه غیر مستقیم است.
این سبب می شود از بازرگانی اصلی یا از کشاورز حبوبات تا رسیدن به عمده فروش و به طبع آن مصرف قیمت ها چند دست بگردد و افزایش بی رویه داشته باشد.البته زیاد اتفاقاً تعرفه های گمرک در قیمت عرضه اثر ندارند. زیرا نرخ انواع خارجی را ارزان تر می یابید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام