خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت روز واردات عدس

قیمت روز واردات عدس

با واردات انبوه انواع حبوبات و به ویژه عدس از کشور هایی مثل کانادا و چین تقریباً قیمت روز این نوع حبوبات با تنظیم میزان عرضه و تقاضا کنترل شده است.
به نظر شما چرا باید حبوباتی مثل انواع عدس، چه عدس های سبز و چه نمونه های قرمز را وارد کنیم؟محصولات کشاورزی با توجه به این که ایران دارای اقلیم های متفاوت می باشد و زمین های حاصلخیز متعدد دارد، می تواند به وفور در ایران کاشته باشد.از نظر اطلاعات در مورد نحوه کشت، نوع کود و بذر مناسب هم خوشبختانه در شاخه کشاورزی بسیار به روز و در حال تبادل اطلاعات با کشور های مختلف می باشیم. اما آمار انگار ضد و نقیص است. با همه شرایط مذکور انگار تولید کننده بزرگ محصولات کشاورزی بودن سبب عدم نیاز به واردات حبوباتی چون عدس نشده است. به طور مثال در سال ۹۱ انواع حبوبات را با ارزش ۱۶۱ میلیارد تومان واردات داشته ایم. در سال های اخیر واردات عدس از کشور های مختلف صورت گرفته و کانادا تنها تأمین کننده ایران نبوده است. این کشور ها شامل ترکیه، امارات، چین و نیز روسیه و قزاقستان هم می شوند که هر یک به نوبه خود شرایط مناسبی را برای تجار وارد کننده از نظر قیمت و کیفیت فراهم کرده اند. به همین دلیل است که می گویند، بازار حبوبات دارای رقابت بالایی است.
اما در قیمت محصولات وارداتی شاید قیمت ارز اثر گذار ترین مشخصه برای ثبات و یا تعیین قیمت روز باشد. مثلاً در مورد حبوباتی مانند عدس که از سال ۹۱ تقریباً به گروه ۹ راه یافته است، هر کسی می تواند سفارش واردات حبوبات را بدهد.

قیمت فروش عدس در بازار عمده

با شرایط مذکور در مورد میزان و شرایط محیا شده برای واردات عدس و سایر حبوبات قیمت فروش عدس که وابستگی شدید به ارز داشته اکنون با ارز مبادله ای هم گام شده است. شرایط بازار فروش حبوبات به قدری رقابتی شده که وارد کننده زیاد و وجود محصول به اندازه و یا حتی بیش از نیاز بازار قیمت عدس را مانند سایر محصولات وارداتی نجومی نکرده و در دستر پذیری بیشتر می باشد.
در بازار عمده فروشی عدس، قیمت روز، به سال تولید هم بستگی دارد. اگر چه انواع حبوبات مانند عدس که خشک شده مورد استفاده و توزیع هستند، دارای تاریخ انقضا نمی باشند، ولی هر چه به روز تر تولید شده باشند، ارزش بیشتری دارند. زیرا به هر حال انبار مانی بیشتر سبب نفوذ رطوبت و امکان فساد زود هنگام می شود. مثلاً در بازار عمده فروشی، قیمت عدس سال ۲۰۱۷ بیشتر از ۲۰۱۶ خواهد بود. به روز بودن هم در قیمت ها و محصولات موجود در بازار به راحتی از طریق اینترنت میسر خواهد بود.

واردات عدس
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام