خانه / لوبیا قرمز / قیمت روز لوبیا قرمز مرغوب

قیمت روز لوبیا قرمز مرغوب

در حال حاضر برای خرید انواع لوبیا قرمز با کیفیت مرغوب می توان قیمت های روز را با توجه به میزان خرید دریافت نمود. در روش اینترنتی شرایط بهتری برقرار می باشد.
لوبیا قرمز ها هم دارای انواع مختلف می باشد. گاهی وقتی به شما گفته می شود که لوبیا قرمز منظور لوبیا قرمز های معمولی است. البته انواع کشیده و کپسولی هم وجود دارد که باید بدانید هر یک به دلیل کیفیت متفاوت قیمتی متنوع دارند. لوبیا قرمز قمی همیشه ارزان تر است. اما ارقام کپسولی که خوش تیپ ترند، گران قیمت تر می باشند. بیشتر بار موجود در بازار را لوبیا قرمز های گلی تشکیل می دهند که البته قیمت مناسبی دارد. از آن جا که لوبیا قرمز حتی برای تولید کنسرو هم استفاده میشود. از کشور هایی مانند ازبکستان لوبیا را وارد می کنند که ارزان قیمت هم هست. اما موضوع مرغوب بودن در هر رقمی می تواند باشد. بیشتر این روز ها بوجاری شده بودن حبوبات و لوبیا ها در قیمت ها مهم می باشد.
اما شاید بگویید که قیمت ها باید نسبتاً با ثبات باشند. این که مثلاً می گوییم قیمت روز به دلیل چیست؟
گفتیم که لوبیا را وارد میکنیم. این واردات یعنی وابستگی به نرخ ارز. اما اتفاقاً لوبیا های خارجی کمتر نوسان را تجربه می کنند. بیشتر مشکل ما در بازار حبوبات مختلف وجود دلال ها است که بازار را بر وفق مراد خود می گردانند.

قیمت لوبیا به صورت فله

خب در قیمت روز طبیعی است که قیمت ها متغیر باشند. برخی قیمت ها را با ثبات بیشتر ارائه می دهند، که البته به دلیل دسترسی به وارد کننده ها و یا تولید کننده های اصلی است که واسط ها تعیین کننده نیستند. اما گاهاً فله ای خرید کردن یعنی این که ارزان تر قیمت ها را ارائه کردن.
لوبیا قرمز علاوه بر تولید کنسرو برای انواع غذاها کارایی دارد و در نتیجه مصرف هر خانوار ایرانی است. اگر هم بسته بندی شود به دلیل بالاتر رفتن کیفیت حتی با وجود قیمت بیشتر، پر فروش خواهد بود. همان گونه که گفته شد در ارقام وارداتی تعرفه گمرکی و نیز دلار مهم هستند، اما چون در هر پارت، خرید بسیار بالا انجام می شود،این موارد تأثیر چندانی در بازار حبوبات ندارد. حبوبات ایرانی هم اگر توسط خود دولت مدیریت گردد، با ثبات بهتر و قیمت های ارزان تر ارائه می شود. اما به هر حال در مذاکرات و استعلام قیمت های هر روز خود نکاتی را باید در نظر داشته باشید، اول نوع و رقم لوبیا و حبوبات و دوم این که دستچین شده، بوجاری شده برای حالت فله هست یا خیر. نمونه های خرمنی بیشتر خوراک کارگاه های بوجاری اند و ارزان هستند. قیمت گرفتن اینترنتی سرعت عمل شما را بالا هم می برد.

لوبیا قرمز مرغوب
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید لوبیا قرمز

خرید لوبیا قرمز عمده به صورت دستچین

خرید لوبیا قرمز عمده به صورت دستچین با قیمت ارزان و کیفیت بالا از طریق …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام