خانه / حبوبات گلستان / قیمت روز انواع حبوبات بسته بندی گلستان

قیمت روز انواع حبوبات بسته بندی گلستان

با توجه به علاقه مردم در بازار حبوبات به انواع بسته بندی، برند هایی مانند گلستان با قیمت روز به صورت عمده برای فروشگاه ها عرضه می شوند.
شاید برخی از نام ها برای محصولات خاصی به نظر شما آشنا بیایند. مثلاً گلستان را قطعاً به همراه چای گلستان می شناسید. زیرا این مارک توسط سید محمد گرامی در سال ۳۰ برای تولید واردات و صادرات و بسته بندی چای معرفی شده اند. اما نکته مهم این جا است اغلب برند هایی که مدت ها در بازار مواد غذایی کار می کنند، پس از مدتی محصولات موجود در سبد غذایی خود را افزایش می دهند. و چون شناخته شده هستند، دیگر نیازی به تبلیغ و سرمایه گذاری برای محصول جدیدیشان نیست. هم اکنون فعالیت شرکت گلستان برای ۳۰۰ محصول بسته بندی در بازار داخلی و خارجی است که حبوبات بسته بندی از جمله اینها می باشد.

انواع حبوبات بسته بندی

قیمت حبوبات برای بسته بندی

در مورد محصولات و حبوبات بسته بندی نکته مهم و قابل تأمل برای مصرف کننده می تواند چند مورد باشد تا به رقم قیمت به ظاهر بیشتر بتوان توجیه قابل ملاحظه ای برای خرید آن داشت. مثلاً اندازه و سورت شده بودن از نظر اندازه و خوش فرمی یکی از عوامل مهم در خرید حبوبات بسته بندی است. کارخانه گلستان در سال ۹۰ خط بسته بندی حبوبات خود را از کشور سوئیس وارد کرد تا عملیات سوت کردن ، شن گیری و نیز سیکلون را به خوبی انجام دهد. قیمت روز برای خرید عمده توسط شرکت های پخش و نیز فروشگاه های حبوبات به دلیل تغییر در قیمت های حبوبات فله ممکن است نوسان هایی داشته باشد. ولی بیشتر کارخانه سعی می کنند تا حجم عمده خرید کنند تا نوسان قیمت در فاصله های زمانی بیشتر در محصولشان ایجاد شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

عرضه حبوبات گلستان

عرضه حبوبات بسته بندی گلستان گلها همگل

شرکت های بسته بندی حبوبات گلستان، گلها و همگل، از جمله شرکت هایی هستند که …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام