خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت دلالی و پخش حبوبات

قیمت دلالی و پخش حبوبات

آیا حبوبات در بازار ایران با قیمت مستقیم پخش و عرضه می شود و یا قیمت دلالی در بازار وجود دارد که این یعنی این ایجاد کننده تورم و نوسان در نرخ های دلال ها هستند.
حبوبات سال ها است که در ایران و در کل جهان مصرف کلی دارد.این مصرف کننده بودن اکثر کشور های جهان سبب شده تا همه به حبوبات به چشم یک محصول استراتژی برای کشورهای مختلف نگاه کنند. اما تنها برخی از کشور ها قدرت تولید و کاشت حبوبات را دارند و برخی دیگر کمتر خودشان تولید کننده هستند و بیشتر وارد کننده از کشور های دیگر هستند. برای همین بازار تجارت و خرید فروش آن در کل جهان داغ و به روز خواهد بود. و این که افرادی وارد کننده، فروشنده عمده باشند، زیاد هم چیز غیر قابل درکی نیست. اما پخش مستقیم با دلالی فرق هایی دارد. همیشه پای صحبت های افراد بزرگ که بنشینید، می بینید، که بیشتر برای وجود دلال ها دل نگرانند تا این که وارد کننده هستند. زیرا بازار همیشه چند دسته داشته است. یکسری افراد خریدار و یک سری تولید کننده و افرادی که این میان تخصص در فروش دارند و در کل جهان از این افراد به نیکی یاد می شود. چون اقتصاد کشور ها را پویا می کنند و یک اقتصاد قوی یعنی قدرت در اکثر زمینه ها. اما در ایران کمی اوضاع خارج از کنترل است. دلال ها به فکر کلان نیستند. بیشتر سود مالی خود را در نظر دارند. خواستند گرانی زیاد و دوست داشتند ناگهان قیمت های پخش محصولات مختلف مانند حبوبات را می شکنند. این یک سم مهلک است. قیمت دلالی همیشه با قیمت اصلی در فروش های عمده متفاوت است و حاشیه سود هایی تجاری را کم می کند در عین حال اصلاً دارای ثبات در هیچ حوزه ای و نه فقط حبوبات، نیست.

فروش مستقیم انواع حبوبات

اما سوالی که مطرح است، این است که حبوبات را چگونه می توان مستقیم به فروش رساند تا دلالی را قطع کنیم؟ در برخی از شرکت های سازمان یافته به دلیل این که حبوبات را با استفاده از ارتباط مستقیم با کشاورزان در قطب های کشت این محصولات کشاورزی خرید می کنند و ارتباط مستقیم با خریدار نهایی عمده دارند، قیمت های پخش و فروش مناسب تر بوده و در نتیجه از ثبات بهتری هم برخوردارند. مزیت روش های فروش مدرن این است که همیشه دارای مشتری از هر جایی از جهان هستید و در عین حال هم خودتان تعیین کننده میزان تخفیف ها هستید. واردات مستقیم هم همیشه نرخ ها را بهتر برای فروش می کنید. در حقیقت بروکر و دلالی مهم است که بتواند، فروش را رونق دهد نه این سنگ اندازی کند.

پخش حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام