خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع لوبیا قرمز به روز

قیمت انواع لوبیا قرمز به روز

آیا لوبیا قرمز هم دارای انواع می باشد؟ قیمت به روز هر یک از رقم ها را برای معاملات تجاری خود از کجا به دست می آورید؟ آیا شرایط و مشخصات ظاهری این لوبیا مشابه است؟
در مورد قیمت هر کالایی ارقام مهم می باشد. این یعنی این که هر کالایی قیمتی دارد. تقریباً افرادی هستند که این روز ها کالا ها را به قیمت می خرند. این که می گوییم تقریباً چون غالب افراد دنبال خرید با قیمت ارزان تر هستند و زیاد نوع و کیفیت کالا برایشان مهم نیست. اما افرادی که تجربه بهتری دارند، می گویند کالا را به قیمت می خرند. یعنی اگر درجه یک است چون کیفیت دارد با نرخ مناسب نه گران، از آن کالا استقبال می کنند. خب در مورد حبوبات به روز در بازار شاهد برخی تحولات هستیم. البته به روز بودن تحولات به دلیل این که مثلاً در فصل تابستان هستیم، و مصرف حبوبات کمتر از زمستان است زیاد شاید با تغییر همراه نباشد. شاید اگر افزایش یا کاهش داشته باشیم، به دلایلی چون ماه های قمری خاص باشد و در باقی روز ها قیمت انواع لوبیا ها که در دسته حبوبات جای دارند، ارزان تر خواهد بود. یا حتی تغییر ندارد.
اما انواع لوبیا مثلاً لوبیا های قرمز را در نظر بگیرید، گاهی دارای رقم های مختلف می باشند. یعنی در حقیقت بذر اصلاح شده آن ها فرم و شکل ظاهریشان را کمی تغییر داده و باردهی شان در هکتار متفاوت می باشد. کمی به عمل آمدنشان در هکتار سخت تر است و در نتیجه شاید کمتر کاشته شوند. این ها است که در قیمت آن ها هم اثر خواهد گذاشت.
در لیست قیمت روز مراکز فروش حبوبات خواهید دید که انواع لوبیا قرمز نام های مختلفی هم دارند.
مثلاً لوبیا قرمز قمی قیمت ارزان تری با لوبیا قرمز کپسولی دارد. البته نمونه های کپسولی خیلی هم خریدار عمومی ندارند و شاید تجار برای صادرات و برخی شرکت ها برای ارائه محصول جدید در بسته بندی های خود از آن خرید کنند.

قیمت لوبیا در بازار تهران

یکی از مراکز که می توان در آن ها به خرید عمده پرداخت عمده فروشی های تهران است. این مراکز یا از کشاورزان بارشان را پیش خرید کرده اند و یا این که با واردکننده های حبوبات در ارتباطند. عمده فروشی ها در بازار تهران عموماً در خیابان مولوی دور هم جمعند و تقریباً نه تنها حبوباتی مثل انواع لوبیا را از آن ها می توان خرید، که قیمت در این مراکز در بازار کلی کشور موثر است. البته با توجه به این که شرایط اینترنتی برای اطلاع از قیمت های روز در برخی سایت های معتبر و به روز فراهم شده، دیگر حتی نیاز نیست، با حضور در این مراکز وقت خود را به هدر دهید. در بازار تهران البته ایرانی یا خارجی بودن حبوباتی مثل لوبیا هم در قیمت مهم است.

انواع لوبیا قرمز
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام