خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع حبوبات به صورت عمده فروشی

قیمت انواع حبوبات به صورت عمده فروشی

قیمت انواع حبوبات به صورت عمده فروشی می تواند ارزان تر باشد، ولی بسته به مرکز فروش و عرضه مستقیم هم قیمت ها متفاوت می باشد. در مقایسه قیمت هایی که دارید باید عوامل کیفی را هم دخیل کنید.
عمده فروش ها همیشه کارشان در بازار زیاد بوده است. اغلب هم به اصطلاح با تجربه های بازار هستند. زیرا سرد و گرم بازار را می شناسند و می دانند که چگونه خرید کنند سودشان بیشتر است. مثلاً شما در حوزه حبوبات فروشگاه هایی را مشاهده می کنید که در کیسه انواع حبوبات را قرار داده و اتکت قیمت گذاشته اند. قیمت این فروشگاه ها شاید زیاد با هم اختلاف نداشته باشد، اما نکته ای که وجود دارد این است که کیفیت آن ها هم آیا مشابه است؟ خب طبیعی است که در زمانی که شباهت کیفی وجود داشته باشد، کسی که ارزان تر می فروشد مشتری بیشتری دارد. آن هم در بازار رقابتی و البته وضعیت سنگین اقتصادی.اما گاهی ارزان تر بودن به دلیل کیفیت نازل تر است. باید دید عمده فروشی هایی که ارزان می دهند، آیا از جیب خود می دهند؟

قیمت انواع حبوبات

قیمت حبوبات فله در بازار

خب طبیعی است که تجارت هر چه که باشد، بر اساس این است که چقدر پول در جیب دارید. در حقیقت قوانین در دست کسی است که پول در دست وی می باشد. پس قیمت های فروش در بازار گرم و خرده فروشی مناسب تر و نیز قیمت های عمده ارزان تر از آنچه رقبا دارند، حاشیه سود شما را بالا تر می برد. هر چند در ارقام حبوبات فله شما باید بیشتر هواستان را جمع کنید که کیفیت و قیمت بخواند. دیگر حتی خریدار جزئی یا مصرف کننده حبوبات ارزان را با ضایعات بالا و یا ریز نمی خرد. پس مشتری پادشاه است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام