خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت امروز لپه زودپز فله

قیمت امروز لپه زودپز فله

این روز ها لپه را بیشتر از نوع زودپز در بازار می توان یافت که قیمت امروز آن گاهی با نرخ روز های قبل متفاوت می شود که دلایل خاص خود را دارد.لپه های دیرپز یا ناپز اصلاً بازار پسندی ندارند.
این که اشاره شده لپه زودپز یا دیرپز و نازپز تنها مختص به لپه نیست. اگر از خانم ها این سوال را بپرسید که آیا تنها لپه است که ناپز از آب در می آید. قطعاً خواهند گفت که خیر. زیرا اکثر حبوبات باید پخته مصرف شوند و احتمال این که بذرشان از نوع مرغوب نباشد و یا دیرپز باشند و یا کلاً ناپز وجود دارد. خب اگر هر چقدر حرارت را زیاد کنید و یا مدت زمان پخت را بالا ببرید باز هم تأثیر در نرم شدن بافت آن ها ندارد. شاید تعجب کنید، ولی برخی معتقدند که حتی عدس هم ناپز دارد. به هر حال لپه های موجود در بازار اینک بسیار مرغوب و باکیفیت هستند و با خیال راحت می توانید آن را تهیه کنید. البته خیلی در این مورد خوش پخت بودن لپه های ایرانی آذرشهر با انواع خارجی مثل اتیوپی فرق وجود ندارند. اما می توان،تا حدودی طعم لپه های آذرشهر را بهتر دانست. می دانید همه این موارد که ذکر شد وابسته به این است که در تولید لپه در کارخانه لپه سازی از کدام نوع نخود استفاده شده است. نخود های پزای خوشمزه کرمانشاه یا نخود هایی با رگه تلخ.
در مورد قیمت لپه هم شرایط و فاکتور های مختلف موثر است. به نظر شما کدام یک از دلایل برای لپه تعیین قیمت می کند و مهم تر می باشد؟

قیمت فروش لپه در بازار

خب اکنون برای بازار حبوبات می توان بازار را به گونه ای ترسیم کرد که قیمت لپه وابسته به دلار نیست. یعنی دلار غیر مستقیم و بسیار اندک به دلیل نوسان، بر روی قیمت لپه اثر می گذارد. این در شرایطی است که اگر نخود نرخش بالا برود و یا اندکی کم شود، مستقیم قیمت فروش لپه هم تغییر می کند.
امروز قیمت لپه اگر از دیروز بیشتر است، بهتر است نگاهی هم به قیمت نخود در روز های قبل داشته باشید و تا متوجه شوید که بار نخود که برای لپه سازی ها استفاده شده مقصر است. اما این گونه هم نیست که در ظرفیت های کم لپه از نخود تولید شده باشد. کافی است که شما کارخانه های آذرشهر را مشاهده کنید تا متوجه شوید که حجم بالایی در روز تولید دارند. اما فله بودن خرید لپه نسبت به زمانی که دارای حالت بسته بندی می باشد با قیمت متفاوت می باشد. زیرا در زمان فروش فله کارهایی بیش از دستچین کردن و بوجاری نمودن انجام نمی شود.

لپه زودپز
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام