خانه / حبوبات فله / قطب تولید انواع حبوبات فله در ایران

قطب تولید انواع حبوبات فله در ایران

در ایران شهر هایی هستند که قطب تولید حبوبات بوده و به صورت فله برای پخش داخلی و یا برای شرکت های بسته بندی می توان از آن ها خرید کرد.
در حال حاضر برای تولید برخی از حبوبات در داخل ایران زیاد مشکلی نداریم، اما برای برخی دیگر هنوز باید واردات انجام شود. اما همین میزان تولید هم در شهر های خاصی انجام می شود که البته جزو قطب های تولید حساب می شوند. این قطب ها با وجودی که شهر های کوچکی هستند، اما حجم کشت و میزان زمین زراعی زیر کشت بالا دارند. مثلاً دلفان در استان لرستان. اما شاید شما بیشتر نام ازنا را شنیده باشید تا دلفان.
در شهرستان دلفان حدود ۱۲۰ هزار هکتار زمین وجود دارد که محصولات مختلف به ویژه حبوبات و غلات را می توان از آن ها برداشت نمود. خوشبختانه با امکان تولید بیش از ۲۰۰ هزار تن محصول در این منطقه با اختصاص ۴۱ میلیارد ریال تسهیلات می توان آن را برای تأمین حبوبات ایران بسیار مناسب و حیاتی دانست.

فروش انواع حبوبات فله

خب در این شهر و سایر شهر هایی که کم و بیش حبوبات کار اصلی درصد بالایی از مردم باشد، فروش حبوبات فله و البته با کیفیت های مختلف است.
این فله بودن حبوبات باعث می شود تا خریداران عمده بتوانند، با تخفیف بیشتر محصول مد نظر را خرید کنند. البته فله ها هم در کیفیت متفاوت به فروش می رسند. این گونه نیست که کیفیت، همه محصولات فله مشابه و با یک قیمت عرضه گردد. در این مورد، فله ای که بوجاری شده، قیمت به مراتب برای فروش حبوبات بهتر از زمانی است که تنها از سر زمین برداشت شده و خرمنی می باشد. در اکثر شهر هایی که قطب تولید حبوبات هستند، معضلی به نام عدم وجود صنایع تبدیلی مشکلاتی را برای اهالی ایجاد کرده که باید دولت برای آن ها برنامه ریزی منسجم و دقیقی داشته باشد.

تولید انواع حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام