خانه / لوبیا چیتی / فروش لوبیا چیتی مرغوب کانادا

فروش لوبیا چیتی مرغوب کانادا

در حال حاضر برای فروش لوبیا چیتی مرغوب کانادا و نیز واردات آن به کشور زیاد با محدودیت مواجه نیستیم و روابط بین المللی خوب سبب شده تا در رونق اقتصادی بهتر پیش برویم.
آیا می دانستید که با وجود کشت انواع لوبیا چیتی و دو رنگ در ایران، به صورت گسترده واردات این رقم از کشور هایی چون کانادا و ازبکستان انجام می شود؟ اما خب واردات لوبیا چیتی دلیل بر این نمی شود که دیگر کشت آن را در داخل کنار بگذاریم. درست است که کم و بیش کشور های اروپایی، همسایه چراغ سبز نشان داده اند که با ما روابط تجاری و سیاسی داشته باشند، اما خودکفایی در هر کالایی دلیل بر قدرت بیشتر خواهد شد و ارز مملکت را برای محصولات مهم تر شاید بتوان کار گرفت. البته بد نیست بدانید که لوبیا مرغوب چیتی علاوه بر کانادا که ما محصولات دیگر را هم از آن وارد می کنیم، از سوئیس و نیز امارات هم با تعرفه های مشابه از گمرک ترخیص و مسافر سفره های ایرانی ها میشوند.فروش هم در نتیجه، همه جا با نرخ های مشابه و مناسب انجام می شود. از نظر کیفی، مرغوب بودن لوبیا چیتی یعنی پوستی شفاف و صاف،بدون چروک داشته باشد. اما آیا مصرف لوبیا و حبوبات واقعاً مغذی و مفید است و یا باعث چاقی می شود؟

خواص لوبیا در بدنسازی

در بدنسازی اکثر ورزشکاران باید خود را در وزن نرمال و استاندارد نگه دارند و اگر دارای وزن مناسب نباشند یا باید از وزن خود بکاهند و یا این که چاق تر شوند. خب برخی از مکمل ها استفاده می کنند. اما لوبیا در انواع مختلف مانند لوبیا چیتی با داشتن دو ماده مهم می تواند به هر دو گروه کمک کند تا مواد مصنوعی را استفاده نکنند. هم پروتئین دارد که در ایجاد بافت عضلانی میسر است و هم ایمنی بدن را بالا می برد. همچنین فیبر دارد که حجم معده را پر نگهداشته و مانع از ایجاد گرسنگی و ریزه خواری می شود. از طرفی لوبیا ها درصد کمی چربی دارند و در نتیجه در رژیم های غذایی همیشه حضور مستمری را از خود نشان داده اند.

فروش لوبیا چیتی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

واردات لوبیا چیتی ازبک با بهترین تعرفه

واردات انواع لوبیا چیتی ازبک در بهترین تعرفه ها موجب شده  خریداران این محصول باکیفیت، از انتخاب خود نهایت رضایت را داشته باشند. لوبیا چیتی ازبک به سبب قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام