خانه / دسته‌بندی نشده / فروش لوبیا چیتی در بازار تهران

فروش لوبیا چیتی در بازار تهران

در بازار تهران فروش انواع حبوبات با استفاده از رابطه و شاید بیشتر سنتی باشد. اما می توان ارقام مختلف مانند چیتی را اینترنتی هم خرید، که واسطه در کار نباشد.
بازار تهران سال ها است که تجار بزرگ را به خود دیده. در حقیقت یک پایه اقتصادی ایران را عمده فروش ها و تجار در تهران تشکیل می دهند که دستی هم بر آتش سیاست دارند. مثلاً فروش لوبیا چیتی که غالباً وارداتی است را در نظر بگیرید، لوبیا چیتی های ازبک در بازار جولان می دهند و خب البته گاهاً نرخ های فروش هم مشابه نیست. خیلی ها می گویند که خودشان وارد کننده هستند، در حالی که انگار چند دست محصول گشته تا به آن ها برسد. به هر حال فروش در بازار تهران ریزه کاری های تجاری خود را دارد. اما خوشبختانه نیاز نیست برای تأمین نیاز خود در تهران مدتی را صرف کنید. رابطه دیگر نیاز نیست. اقتصادی که بر پایه رقابت سالم باشد، شما را بهتر به سود می رساند تا انحصاری باشد. در نتیجه در تجارت نوین بهتر می توان رشد کرد.

فروش لوبیا ارزان

لوبیا چیتی با وجود وارداتی بودن از برخی ارقام دیگر از لوبیا ها ارزان تر به فروش می رسد. این که ارزان تر قابل فروش است. البته نه فقط لوبیا چیتی سایر حبوبات را باید مدیون سیاست های دولت دانست. اما این که خود کشاورز، کارگاه بوجاری کننده و یا کارخانه بسته بندی کننده بتواند فروش داشته باشد و دلال ها بازار را در دست نگیرند هم نیاز به اندکی کارهای زیر ساختی دارد که شاید از همان بازار تهران بتوان کار را آغاز کرد. فروش اینترنتی بازرگانی های معتبر دسترسی ها را ساده تر کرده و ان است که وجود اینترنت در روستاها را ملزم می کند. خودش نوعی اشتغال زایی است.

فروش لوبیا چیتی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام