خانه / دسته‌بندی نشده / فروش لوبیا سویا تازه عمده

فروش لوبیا سویا تازه عمده

آیا شما مصرف لوبیا سویا دارید؟ آیا می دانید که عمده فروش ها لوبیا سویا تازه را با چه شرایطی از نظر کمی و کیفی به فروش می رسانند؟ خواص و کاربرد های آن چیست؟
امروزه بسیاری از افراد تغذیه خود را بر اساس آن چه نیاز بدن است، انجام می دهند تا شاید به این شیوه هم مواد مغذی را بهتر به بدن خود برسانند و هم این که خود را بهتر و پر انرژی تر در طول روز و کارهای روزمره نشان دهند. اما برخی اصلاً مصرف مواد مغذی را ندارند. مثلاً لوبیا سویا را اگر نگاه کنید، در مقایسه با سایر انواع لوبیا ها اصلاً میزان مصرف بالایی ندارد. حتی در برخی خانوار ها آن را استفاده نمی کنند. بر خلاف این شرایط در ایران، چینی ها که غذای روزانه شان است و در آمریکا هم بیشترین میزان تولید جهانی لوبیا سویا را شاهد هستیم.
شکل ظاهری لوبیا سویا حالت کلیه ای که سایر انواع لوبیا ها دارند را ندارد و بیشتر گرد و کمی بیضی است.
اما سویا هم مثل عدس می تواند گوشت فقرا باشد، به دلیل این که سرشار از پروتئین می باشد. خوشبختانه سویا تنها مصرف مستقیم خوراکی به صورت دانه که شور کرده اش را در خشکبار فروشی ها می بینید ندارد. مثلاً با آن شیر سویا، سس سویا، و حتی نان درست می کنند. نان سویا که دارای نشاسته است، را حتی افراد دیابتی میتوانند استفاده کنند، زیرا کمتر مواد داخل آن به قند های مضر برای افراد بیمار مبدل می شود.
به طور کلی هر یک از محصولات منتجه از سویا را مصرف کنید، قطعاً ریسک ابتلا به سرطان برایتان کاهش خواهد یافت.
وجود هورمون استروژن در سویا سبب می شود تا در دوران یائسگی نیازی به مصرف دارو های هورمونی نداشته باشید. خب با همه این تفاسیر گیریم که سویا طلا، سویا عالی. اکنون جایگاه سویا در بازار حبوبات ایران کجا است؟ طبیعی است که این نوع از لوبیا را که در داخل تولید زیاد نداریم باید وارد کنیم. واردات لوبیا سویا هم اتفاقاً با بر آورد های که از میزان مصرف داشته ایم، روند خوبی دارد.

بازار فروش انواع لوبیا

خب با توجه به این که واردات در حوزه برخی از ارقام لوبیا داریم مثل لوبیا سویا، باز جای نگرانی برای تأمین نیاز بازار فعلاً وجود ندارد. لوبیا و سایر حبوبات را عموماً از کشور هایی مانند کانادا، روسیه و نیز چین و ازبکستان وارد می کنیم. و طبیعی است که بازار فروش خوبی داشته باشد.
بازار فروش لوبیا هم خوشبختانه در ارقام مختلف روند روتین داشته و هر چند قیمت ها گاهی بالا و پائین می شود، ولی به خصوص در مورد حبوبات وارداتی، اختلاف قیمت ها زیاد نیست. این امر سبب شده تا در بازار با ثبات بیشتر به فروش برسند.

فروش لوبیا سویا
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام