خانه / حبوبات فله / فروش عمده حبوبات فله

فروش عمده حبوبات فله

خوشبختانه این روزها فروش عمده حبوبات فله با ارقام مختلف از نظر کیفیت در بازار حبوبات ایران هم اینترنتی انجام می شود و این سرعت معاملات کلان تجاری را بالا می بردحبوبات با توجه به این که یکی از مواد غذایی پر مصرف در بین خانواده های ایرانی هستند، همیشه در بازار دارای فروش بوده اند. تقریباً یک اصل را می توان بیان کرد و آن هم این که مردم در هر سطحی از شرایط اقتصادی، آخرین چیزی که مصرف نمی کنند، و از خریدش سر باز می زنند، غذای روزانه آن هم ارقامی است که کمترین میزان را در قیمت دارند. پس حبوبات و غلات به دلیل نرخ های مناسب تر بهتر در سفره ها جا دارند. در عین حال این حبوبات دارای خواص و فواید بسیاری هستند که می توانند به جای دیگر مواد غذایی گران جایگزین شوند و نیاز بدن را به ویتامین ها، املاح و نیز سایر مواد مغذی تأمین کنند. اما ضعیت بازار حبوبات ایران چگونه است؟ فروش فله و عمده حبوبات چه شرایطی را سپری می کند؟ این ها سوال هایی است که در ادامه پاسخ داده خواهد شد.

فروش عمده حبوبات

رشد ۲ تا ۳ برابری قیمت حبوبات

در این قسمت به بررسی وضعیت فروش عمده حبوبات در بازار می پردازیم و این که قیمت ها چقدر با هم اختلاف دارند، پس از رسیدن و خشک شدن غلاف و حبوبات نوبت به برداشت از زمین می رسد تا کشاورزان بتوانند نتیجه دسترنج خود را طی چند ماه ببینند. اما یک سری از بی برنامگی ها سبب شده تا قیمت خرید حبوبات از کشاورز تا آن چه از سر زمین می اید و در بازار پخش می شود، بسیار متفاوت باشد. اختلاف قیمت بیشتر به دلیل این است که تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی، چند تنی در این میان به سود مالی می رسند. پس رشد قیمت چند برابری طبیعی به نظر خواهد رسید.

بازار فروش حبوبات رنگ دیگری گرفت

خب در حالی که افزایش قیمت انواع حبوبات برای بازار فروش عمده هم حاشیه سود ها را کاهش می دهد، در عین حال دولت در حال برنامه ریزی برای ثبات بیشتر در وضعیت بازار است. تا کنون ما صادرات نخود را با تعرفه ای ۵۰ درصدی انجام می دادیم، این در حالی بود که نخود در بازار صادراتی جا باز کرده و کمی سخت با این مبالغ می توانست با رقبای نه چندان مطرح و باکیفیت عادی خود مبارزه کند. سعی شده تا رایزنی هایی برای روان تر شدن صادرات با کاهش تعرفه و یا حتی برداشتن آن انجام شود. اما هنوز در بازار حبوبات در زمان های مانند شب عید، سوز افزایش قیمت ها سر و صدای زیادی ایجاد می کند. البته باید بدانید که با توجه به خشکسالی های موجود باز هم کاهش میزان کشت حبوبات سبب خواهد شد تا واردات حبوبات داشته باشیم. بازار فروش حبوبات کماکان نوسان داشته و متزلزل است. این در حالی است که حتی شایعاتی در نبودن لپه در بازار هم به گوش می رسد. هر تغییر و تحولی در فروش حبوبات فله و عمده، بر روی نرخ حبوبات بسته بندی و میزان عرضه آنها هم اثر خواهد گذاشت.

حبوبات فله
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام