خانه / حبوبات فله / فروش عمده حبوبات فله به نرخ بازار

فروش عمده حبوبات فله به نرخ بازار

فروش عمده حبوبات فله به نرخ بازار شاید در بسیاری از مراکز توزیع و پخش امکان پذیر باشد، ولی در دنیای تجارت رقابتی امروز، نرخ های ارزان تر در سایت های معتبر وجود دارد.
شاید برای بسیاری از تجار و افرادی که عمده خرید و فروش می کنند، قیمت و نرخ بازار پیدا کردن مانند آب خوردن باشد. تنها کافی است، مثلاً در حوزه حبوبات با بسیاری از سورس های خود تماس گرفته و قیمت به روز را دریافت کنند. اما برای فروش عمده وقتی رقبا زیاد باشند، شاید یکی از بهترین برگ های برنده و مواردی که سبب میشود تا فروشنده پیروز باشید، نرخ رقابتی تر داشتن است. فروش عمده حبوبات فله هم دقیقاً با نرخ های متفاوت از بازار و با همان کیفیت ها نه این که کیفیت هم کاهش یابد می باشد. حبوبات فله ای در انبار ها و سوله هایی نگهداری می شوند که البته هر چند در کیسه هستند، و بسته بندی خاصی ندارند. ولی همین نگهداری هم مهم است که در شرایط خوب باشد. اغلب حبوبات با نور مستقیم و نیز رطوبت مشکل دارند و کیفیت خود را از دست می دهند، برای همین انبار های بزرگ و یا حتی کوچک عمده فروش ها باید شرایط خاصی داشته باشد.

حبوبات فله ارزان باکیفیت

حبوبات فله ارزان است. البته به همان دلیل که در بالا اشاره شد، چون هزینه اضافی ندارد. این در حالی است، که باکیفیت بودن بعید به نظر می رسد با ارزان بودن یکجا باشد.
حبوبات ارزان ممکن است از نوعی باشند که با نام خرمنی شناخته می شوند. این خرمنی ها غلاف خشک حبوبات و ذرات ناخالصی زیاد دارند. اما در هیچ شرایطی ارزش پرداخت همان نرخ را هم ندارند، مگر این که کارگاه بوجاری باشد و کارش بوجاری کردن حبوبات فله است.

فروش عمده حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام