خانه / دسته‌بندی نشده / فروش بهترین نخود زرد عمده

فروش بهترین نخود زرد عمده

آیا میدانید بهترین نخود زرد به صورت عمده تولید کجاست؟ فروش این نوع نخود ها با چه شرایط کیفی و کمی میسر است؟ درجه بندی کیفیتی نخود چگونه می باشد؟
نخود زرد همان گونه که در تصویر هم مشاهده میکنید، دارای ته رنگ زرد است. یعنی خیلی هم سفید نیست. البته نخود در حالت کلی دایره شکل کامل به نظر نمی رسد، کمی حالت دارد و دو لپه اش را از هم با کمک شیار که عمیقی که در وسط آن وجود دارد، شاید می توان جدا سازی کرد و در رقم هایی که نخود لپه ای هستند، دقیقاً از همین بخش جدا سازی انجام می شود. بهترین نخود زرد اما نخود روسی و خارجی نیست. در کل جهان نخود ایرانی و به خصوص کرمانشاهی را می پسندند. اما بهترین بودن به دلیل شکل ظاهرش نمی باشد. بیشتر طعم آن هم هست و البته پزا بودنش. طعم نخود ایرانی و خوش پخت بودنش سبب شده که اگر مستقیم نخود را استفاده می کنید و یا لپه حاصل از آن را به هر حال بازار پسندی بهتری داشته باشد.
فروش نخود زرد در بازار حبوبات ایران به دلیل دسترس پذیری در حجم عمده و ساده انجام می شود. منتها نخود تنها تولید ایران نیست. کشوری مثل روسیه و نخود روسی هم در بازار حبوبات حضور دارند. البته نخود روسی را بیشتر برای لپه و فلافل وارد می کنیم و رنگ و فرمش هم اصلاً شباهتی به نخود ایرانی و حتی هندی ندارد.

صادرات نخود ایرانی به عراق

خب همان گونه که اشاره شد، نخود های ایرانی بسیار مناسب برای خرید و صادرات هستند. اما نخود سایز بندی دارد و این سایز بندی یعنی این که همه ارقام مناسب برای صادرات نیستند. حتی عراق و پاکستان که سهم بالایی از صادرات ما در اکثر کالاها به این کشور ها است، نخود های خیلی ریز مثل سایز ۵ و ۶ را نمی پسندند. نخود ایرانی هم بسته به کاربردش کاشته می شود. مثلاً نخود های سایز ۷، ۸، ۹ بیشتر صادرات دارند. و سایز ۱۰ چون گران تر است، قاعدتاً به کشور هایی که توان مالی بیشتر دارند ارسال می شود.
تقریباً در بین انواع حبوبات، نخود یکی از عمده ترین و مهمترین محصولات به شمار می آید که برای آن شورای ملی هم در نظر گرفته شده است. مسئولین این شورا اما کاملاً ناراضی از وضعیت موجود برای این محصول صادراتی هستند و می گویند واردات بی رویه این نوع از حبوبات در حال آسیب رساندن به آن می باشد. اما نکته مثبت حرف های این مسئولان این است که قیمت خریداری شده از کشاورزان آن را توانسته راضی تر کند و در نتیجه می توان این محصول کاملاً استراتژی را بیشتر مورد حمایت قرار داد و تناسب کافی برای صادرات و وارداتش برقرار کرد.

فروش بهترین نخود
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام