خانه / دسته‌بندی نشده / طرح توجیهی بسته بندی حبوبات در منزل

طرح توجیهی بسته بندی حبوبات در منزل

آیا در طرح توجیهی که برای بسته بندی حبوبات در منزل و نیز احیای کارخانه های بسته بندی بیان شده، می توان امیدی برای داشتن شغل پر درآمد داشت؟
این روز ها دغدغه های دولت بسیار بالا است. گفته می شود که طبق فرمایشات رهبری که سال ۹۶ را سال اشتغال و تولید نامیده اند، در برنامه دولت باید ماهانه حدود ۱ میلیون شغل ایجاد شود. اما این مشاغل چگونه و با چه سرمایه ای ایجاد خواهد شد؟ طرح های توجیهی برای کارفرمایانی بررسی شده و در اختیارشان است که از ۰ تا صد کار ها را بیان می کند. مثلاً بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل یا در کارخانه ها. با توجه با سرمایه ای که هر یک از افراد دارند، می توان بسته بندی را در سطح مشخصی انجام داد و به همان اندازه هم انتظار درآمد داشت. در بسته بندی در منزل شاید سرمایه ای کمتر از ۱۰ میلیون در سال ( ۹۶) نیاز باشد. اما در کارخانه ها دستگاه های مکانیزه بسته بندی هزینه ها را قطعاً بیشتر خواهد کرد.

درآمد ناشی از بسته بندی حبوبات

خب برای اینکه شما توجیه شوید که کاری را انجام دهید، بعد از سرمایه ای که نیاز است، درآمد ناشی از آن مهم خواهد شد. برای بسته بندی حبوبات در منزل درآمد ناشی از آن مناسب بوده و می توانید امورات خود و چند کارگر را هم سپری کنید. اما دقت داشته باشید که در منزل محدودیت هایی هم هست. به خصوص اگر بدون برند حبوبات را بسته بندی می کنید. کم کم باید برای داشتن آینده بهتر تلاش کرده و جامعه هدف بزرگ تر را هدف قرار داد. این با ثبت برند میسر خواهد شد. در کنار حبوبات خشکبار مصرفی دیگر را هم می توانید بسته بندی کنید.

بسته بندی حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام