خانه / نخود سایز 10 / صادرات نخود کرمانشاه سایز ۱۰

صادرات نخود کرمانشاه سایز ۱۰

خوشبختانه صادرات نخود کرمانشاه با سایز های درشت از ۷ تا ۱۰ روند مناسبی پیدا کرده است و می توان این محصول را یک برند صادراتی کشاورزی در غرب کشور دانست.
شاید در مورد صادرات محصولات کشاورزی ایران زیاد متعادل عمل نکرده باشد، این یعنی این که گاهی موفق بوده گاهی به انزوا رفته ایم. به گفته دولت و آمار رسمی منتشر شده در ایران طی سال های اخیر، تراز تجاری از ۳۰ میلیارد دلار منفی هم اکنون به اعداد مثبت رسیده است. این یعنی بیش از واردات در حال صادرات هستیم، و موفقیت در حوزه های تجاری نفتی و غیر نفتی مانند محصولات کشاورزی. در چشم انداز های ۲۰ ساله حبوبات و به خصوص نخود جایگاه خاصی در برنامه ریزی وزرات کشاورزی داشته است و صادرات نخود همواره انجام می شده است. اکنون هم بیشتر سایز های درشتی که از ۷ تا ۱۰ هستند به دلیل بازار پسندی بهتر مورد استفاده برای صادرات هستند.

صادرات نخود

فروش نخود ایرانی عمده

خب صادرات داشتن در مورد محصولاتی مانند نخود، یعنی میزان تولید از فروش و عرضه داخلی بیشتر بوده و میتوان در بازار های خارجی راه پیدا کرد. اما فروش نخود ایرانی عمده خوشبختانه با حذف تعرفه و مالیات صادرات، توانسته جان بگیرد و هم اکنون برای احیای این محصول پر درآمد کار را قدرتمند در بازار عراق و پاکستان، دو کشور مصرفی و همسایه آغاز کرده ایم. البته سایز های ۱۰ نخود غالباً چون گران به فروش می رسند تنها برای صادراتند و در داخل برای پخش از سایز های ۷ تا ۹ به دلیل کیفیت و قیمت متعارف تر بیشتر استقبال می شود. فروش به صورت عمده از نخود های کرمانشاه در بازار حبوبات ایران همیشه همراه با قیمت های رقابتی بوده است تا واسطه ها کمتر شده و در کاهش تورم کمک کنیم.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرکنندگان نخود در ایران

صادرکنندگان نخود در ایران

صادرکنندگان نخود در ایران با توجه به استقبال کشورهای همسایه از حبوبات ایرانی درصدد افزایش …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام