خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات عمده حبوبات به روسیه

صادرات عمده حبوبات به روسیه

با وجود اینکه روسیه از صادرکنندگان عمده حبوبات در جهان محسوب می شود اما حبوبات ایرانی در این کشور متقاضیان زیادی دارد لذا سالانه صادرات انواع حبوبات ایرانی به روسیه انجام می شود که حبوبات آراد نیز در این اقدام مشارکت دارد.

افزایش تولید حبوبات به عنوان مکمل منابع پروتئینی در برنامه های توسعه اقتصادی همه کشورها از جمله روسیه قرار دارد. با وجود اینکه روسیه خود از صادرکنندگان بزرگ حبوبات در جهان به شمار می رود اما یکی از بازارهای هدف حبوبات ایرانی نیز هست. به هر حال در روسیه نیز ممکن است به دلایل مختلف تولید حبوبات کاهش یابد یا قیمت آن افزایش یابد. مسلما در چنین حالتی طبق تئوری های اقتصاد مازاد تقاضا در بازار وجود خواهد داشت که همانند سایر کشورها این کمبود از طریق واردات جبران می شود. حبوبات آراد دارای تیم کارشناسی است که بازارهای هدف را شناسایی می کنند و با موقعیت یابی کشورهای مختلف از نظر تولید حبوبات در مورد صادرات حبوبات ایرانی به آن کشورها تصمیم گیری می شود.

طبق تحقیقات انجام شده در این مرکز در حال حاضر صادرات بخشی از حبوبات ایرانی به کشور روسیه بسیار پر سود خواهد بود.

حبوبات آراد از همکاری با تجار و بازرگانانی که در زمینه صادرات حبوبات فعالیت دارند، استقبال می کند لذا این عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با  این مرکز تماس بگیرند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام