خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات بهترین حبوبات ایران به ترکیه

صادرات بهترین حبوبات ایران به ترکیه

شاید در حوزه حبوبات کمی مشکل باشد، ولی بهترین حبوبات ایران می تواند به کشور هایی مانند ترکیه و روسیه هم ارسال گردد که در رونق تجارت اهمیت بالایی دارد.
برخی از افراد که در کارهای تولیدی فعالیت دارند، زیاد راغب به این نیستند که بازار کشور های دیگر را هم داشته باشند. زیرا گمان میکنند که فعالیت در حوزه صادرات کلاً دردسر ساز است و در نتیجه خود را با این ریسک مواجه نمی کنند. بازار داخلی هم کم و بیش از هر نظر انباشته شده است و در نتیجه رکود و تورم کار را برای بسیاری از صنایع سخت کرده است. اما در مورد حبوبات خوشبختانه بهترین ارقام حبوبات را در ایران می توانیم کشت کنیم. شاید در تمامی انواع حبوبات کشت بیشتر از مصرف سرانه و با امکان صادرات نداشته باشیم. ولی برای برخی توانایی صادرات داریم. این توانمندی با کاهش تعرفه و حتی برخی عوارض هایی که در سال های اخیر بوده بیشتر هم می شود.

بهترین حبوبات ایران کدامند

برای صادرات خب مشخصات کیفی متفاوتی به دلیل نیاز بازار هدف مطرح می باشد. برای همین شاید صادرات حبوبات با هر کیفیتی امکان پذیر نباشد و در عین حال در بازار جهانی ما رقبای قوی مانند کانادا و برخی کشور های اروپایی را داریم. اما به هر حال بهترین نخود را در جهان می توان نخود کرمانشاهی از نظر سایز و طعم می باشد. همچنین لپه ایرانی در این زمینه مورد توجه تجار قرار دارد. بهترین کیفیت از لوبیا را هم می توان صادر نمود. اما خب قبل از ورود به صادرات حبوبات باید نیاز سرانه داخلی تأمین باشد تا با صادرات دچار افزایش قیمت داخلی و عدم توزیع در بازار حبوبات نشویم. ترکیه، عراق، هم اکنون قطر کشور های هدفی هستند که می توانند در صادرات پر رونق ما نقش داشته باشند.

صادرات بهترین حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام