خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات انواع حبوبات به روسیه

صادرات انواع حبوبات به روسیه

در شرایطی که صادرات انواع حبوبات به کشور هایی چون عراق انجام می شود، در روسیه هم بازار هدف مناسبی برای حبوبات و غلات فراهم می باشد.
این روز ها در حالی که بازار داخلی تلاطم سنگینی دارد و معاملات درون مرزی بسیار سخت و با شرایط متفاوت انجام می شود. به دلیل اختلال در روابط بین الملل کشور های مختلف ما شرایط صادرات بهتری پیدا کرده ایم. یک روز روسیه با ترکیه به مشکل بر می خورد و روز دیگر قطر با عربستان که همه این ها به نفع ایران است و حجم بالایی از سفارشات تجار این کشور ها را برای شرکت های بازرگانی و تجار ایرانی روانه ساخته است. چون به هر حال کشور های مختلف موظف و ملزم به تامین نیاز های خود هستند.اکنون با لغو نسبی تحریم ها باز هم ایران میتواند به صادرات بهتر و پر رونق تر فکر کند و با تزریق دلار در بازار تقریباً شرایط اقتصادی را از حالت رکود به رونق برساند. اما کدام کالاها صادراتی هستند؟ صادرات انواع حبوبات آیا روند خوبی دارد؟

فروش عمده حبوبات مرغوب

اما اگر قرار باشد روند خوبی برای صادرات داشته باشیم، برای کالاها و محصولات مختلف و نه فقط انواع حبوبات، باید بدانیم که فروش عمده آن محصول باید اولاً با کیفیت مرغوب و متناسب با نیاز بازار هدف باشد، ثانیاً با ثبات نسبی در کیفیت باشد. متأسفانه برخی تجار به دلیل این که می خواهند سود بیشتری ببرند، در حین صادرات از کیفیت اولیه توافقی کاسته و مشتری خارجی را ناراضی می کنند. فروش حبوبات به صورت عمده و البته فله ای بیشتر برای صادرات در مراکز معتبر اینترنتی هم می تواند به روز باشد و ارتباط ها در این مراکز حتی با تجار خارجی مثل روسیه مستقیم هم برقرار شده است.

انواع حبوبات به روسیه
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام