خانه / حبوبات خارجی / شرکت پخش حبوبات ایرانی و خارجی

شرکت پخش حبوبات ایرانی و خارجی

حبوبات آراد عرضه هر دو نوع حبوبات ایرانی و خارجی را بر عهده دارد تا مشتری متناسب با شرایط، حبوبات مورد نیاز خود را انتخاب کند. لذا حبوبات آراد دارای چندین شرکت پخش حبوبات ایرانی و خارجی در سراسر کشور است.

در ایران متاسفانه خانوارهای زیادی وجود دارند که حبوبات را جایگزین مواد غذایی گران تر مانند انواع گوشت می کنند و باز هم متاسفانه تولیدات داخلی کفاف میزان حبوبات مورد نیاز در بازار را نمی دهد. به همین دلیل واردات حبوبات از کشورهای خارجی انجام می شود البته در سال های اخیر به دلیل وجود تحریم ها تاجران و بازرگانان کمی حاضر به انجام واردات حبوبات هستند. زیرا در این شرایط جابه جایی پول مشکل است و کمتر شخص حقیقی یا حقوقی دست به این اقدام می زند. بنابراین با بحرانی مواجه هستیم که کمبود حبوبات در بازار و افزایش قیمت این محصول نتیجه آن است. حبوبات آراد تمام تلاش خود را برای تامین حبوبات مورد نیاز در بازار انجام می دهد و در این راستا انواع حبوبات خارجی را وارد می کند تا در کنار تولیدات داخلی به مصرف هم وطنان عزیز برسند.

برای تهیه انواع حبوبات داخلی یا خارجی کافی است با مرکز حبوبات آراد تماس بگیرید و میزان مورد نیاز خود را سفارش دهید تا از طریق مراکز پخش این بازرگانی در سراسر کشور به شما تحویل داده شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام