خانه / دسته‌بندی نشده / روش های گرفتن نفخ انواع حبوبات

روش های گرفتن نفخ انواع حبوبات

یکی از کارهایی که باید قبل از نوش جان کردن انواع حبوبات انجام دهید، این است که نفخ آن را کاهش دهید. روش های گرفتن نفخ هم تا حدود زیادی مشخص است.
حتماً شما هم شده برخی از زمان ها با خوردن یک ماده غذایی دچار سنگینی و سفتی معده شده اید. انگار که وقتی به آن دست می زنید، سفت شده و خودتان هم مقدار زیادی غذا خورده اید. غذا با نفخ زیاد تقریباً کار شما را مختل می کند و در نتیجه سعی خواهید کرد از هر آن چه شما را کرخ و سست می کند تا نتوانید به کارهای روزمره تان برسید، نوش جان نکنید. اما خب یکی از مهم ترین غذاهایی که باید با روش های گرفتن نفخش آشنا باشید، حبوبات می باشد. این نوع از حبوبات در انواع غذا ها به کار می آیند و اگر نفخ ایجاد کنند، خود به خود قید باقی فوایدشان را می زنید.

گرفتن نفخ حبوبات سریع

خب باید در زمان کوتاه قبل یا بعد از مصرف حبوبات کارهایی را انجام داد که گاز جمع شده در معدتان کاهش و از ورم معده کاسته شود. لوبیا و نخود بیشترین کیزان نفخ را ایجاد می کنند.
مثلاً دمنوش های زیره، نعنا و نیز بادرنجویه که به عنوان باد شکن هستند، می تواند گزینه مناسبی باشد.
اگرچه برخی از سبزی ها خودشان دارای امکان ایجاد باد در معده هستند، با ریحان می توان مانع از این مشکل شد.
آویشن یکی از محصولاتی است که هم برای درمان سرماخوردگی تجویز می شود و هم بادشکن برای حبوبات به عنوان مصلح می تواند استفاده شود.
برخی از افراد به عنوان دسر از میوه ها استفاده می کنند که اگر دارای قند کمتری باشد، مانند کیوی، سیب و هلو بسیار مناسب تر خواهد بود. استفاده از زنجبیل و نیز گلپر و هم می تواند شما را سالم تر کند.

انواع حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

سعر العدس فی السوتلف حسب النوع. شرکه آراد حبوبات لبیع أنواع العدس الروسی تعتبر الأسعار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام