خانه / نخود کرمانشاه / خرید نخود کرمانشاه به قیمت عمده

خرید نخود کرمانشاه به قیمت عمده

خرید نخود کرمانشاه به قیمت عمده بسیار مقرون به صرفه است. کرمانشاه قطب تولید حبوبات به ویژه نخود در کشور می باشد. نخود کرمانشاه یکی از محصولاتی است که در میان حبوبات دیگر توانسته است تا حد بسیار بالایی توجه خریداران را به خود جلب نماید.

خواص ویژه نخود کرمانشاه نخود یک ماده غذایی است که انرژی بسیار بالایی دارد و سرشار از آهن، فسفر، سدیم، و مواد مغذی دیگر است.

بنابراین پختن غذاهایی که حاوی نخود می باشد برای سلامتی اعضای خانواده بسیار سودمند است.

از جمله این غذاها می توان به موارد زیر نام برد:

 • انواع آش ها
 • انواع سوپ ها
 • آبگوشت ها
 • خورش ها
 • غذاهای سنتی

به طور کلی حبوبات از جمله نخود کرمانشاه محصولات غنی از پروتئین و فیبر می باشند.

از این رو جایگزین بسیار مناسبی برای افرادی است که نیازمند مصرف گوشت کمتر هستند.

همچنین گنجاندن انواع حبوبات در غذاها و سالادها، علاوه بر حفظ ارزش غذایی، طعم و مزه بهتری نیز به آنها می دهد.

نخود به دلیل دارا بودن انواع ویتامین ها از جمله:

 • ویتامین A
 • ویتامین B
 • سدیم
 • فسفر
 • فیبر
 • پروتئین

یکی از مقوی ترین حبوبات به شمار می رود.

به گونه ای که در بهبود برخی بیماری ها از جمله کم خونی نیز مفید می باشد.

از این رو مصرف نخود برای سلامتی به ویژه رشد کودکان بسیار مفید بوده و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می شود.

قیمت نخود کرمانشاه بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می گردد. نوع نخود، نحوه کشت و شیوه فروش از جمله مسائل تاثیرگذار بر قیمت این ماده خوراکی پر خاصیت می باشند. نخود از جمله حبوبات پر مصرف در کشور است؛ که همواره توسط اقشار مختلف مردم خریداری می شود. اما بهترین راه برای خرید نخود کرمانشاه به قیمت عمده، مراجعه به مراکز اصلی تولید یا پخش این محصول می باشد.

خرید نخود کرمانشاه به قیمت عمده

نحوه خرید عمده نخود کرمانشاه

نحوه خرید عمده نخود کرمانشاهاز جمله مکان هایی که حبوبات با کیفیت از جمله نخود را در ایران تولید، و به کشورهای مختلف صادر می کند، کرمانشاه می باشد.

به گونه ای که توانسته است تا حد بسیار بالایی رضایتمندی مشتریان را به دست آورد و تقاضای آنها را برای خرید محصولی باکیفیت برآورده نماید.

عده ای از خریداران نخود در سراسر کشور عمده فروشان هستند که با قیمت بسیار مناسب و به صورت عمده نخود کرمانشاه را به بازار عرضه می نمایند.

دلیل ضرورت مصرف حبوبات حبوبات از جمله نخود از گروه های غذایی بسیار مفید است که می تواند در یک برنامه غذایی مفید مورد استفاده قرار گیرد.

از این رو جایگزین کردن حبوبات در وعده های غذایی و میان وعده ها علاوه بر جلوگیری از سوء تغذیه یا اضافه وزن، باعث سلامتی بدن نیز می شود و جایگزین وعده های غیر ضروری می باشد.

برای خرید نخود کرمانشاه در سایزهای مختلف می توانید با بازرگانی حبوبات آراد در ارتباط باشید.

نخود کرمانشاه از مرغوب ترین و پر فروش ترین حبوبات کشت شده در کشور به شمار می رود.
در مورد نحوه خرید عمده نخود کرمانشاه، باید گفت؛ که روش های مختلفی برای تهیه این محصول وجود دارد. به طور کلی خریداران نخود به دو گروه مشتریان خرده و عمده تقسیم می شوند.
تکلیف خریداران جزئی نخود تا حد زیادی روشن است. زیرا این افراد می توانند؛ با مراجعه به فروشگاه های عرضه مواد غذایی و مراکز پخش حبوبات، این محصول را تهیه کنند. اما بسیاری از مشتریان به دنبال راهی برای خرید عمده نخود کرمانشاه با قیمت مناسب می باشند.
این افراد از فروشندگان خرده، صاحبان رستوران ها، مسئولین سالن های غذاخوری و موارد این چنینی تشکیل شده اند. می دانیم؛ که نخود، نقش بسیار مهمی در آشپزی ایرانی دارد.

در هر صورت بهترین راه برای خریدار عمده نخود کرمانشاه، مراجعه به نمایندگی های مجاز پخش این ماده خوراکی می باشد.

بزرگترین تولید کننده نخود کرمانشاه

بزرگترین تولید کننده نخود کرمانشاهنام بردن از بزرگترین تولید کننده نخود کرمانشاه، بسیار مشکل است. زیرا حجم نخود به دست آمده از این منطقه بسیار بالا و تعداد تولید کنندگان آن نیز زیاد می باشد.
به طور کلی نخود کرمانشاه از حبوبات محبوب بازار ایران بوده؛ و از لحاظ کیفیت در رده بالایی قرار دارد.

لازم به ذکر است؛ که بزرگترین تولید کننده های نخود کرمانشاه، انواع مختلف این محصول را کشت می کنند. زیرا نخود کرمانشاه به نوبه خود اقسام گوناگونی دارد. انواع نخود کرمانشاه از لحاظ سایز، شکل ظاهری، میزان مرغوبیت و مواردی از این قبیل با هم فرق دارند.

در اینجا به ذکر نام برخی از رایج ترین و مهم ترین نخودهای تولید شده در کرمانشاه می پردازیم:

 • نخود سه خان
 • نخود دو خان
 • نخود تک خان
 • نخود ریز (یا نخود فلافلی)
 • نخود خرمنی
 • نخود پاییزه

البته هر کدام از اینها نیز ممکن است؛ ارقام مختلفی را شامل شوند. به عنوان نمونه می توان به نخودهای سایز نه و ده تک خان اشاره کرد.

مرکز خرید عمده نخود فله ای و بسته بندی شده

مرکز خرید عمده نخود فله ای و بسته بندی شدهمرکز خرید نخود فله ای و بسته بندی شده، ارقام مختلف این حبوبات پر مصرف را به صورت عمده و جزئی عرضه می کند. اما بخش اعظم خرید نخود فله به صورت عمده انجام می گیرد.
البته هر کدام از این حالت ها طرفداران خاص خود را دارند. به بیان دیگر برخی از مشتریان عمده حبوبات، خرید نخود بسته بندی شده را ترجیح می دهند. اما از نظر بعضی ها نخودهای فله ای بهتر هستند.
هر کدام از این افراد می توانند؛ به مراکز معتبر خرید عمده نخود مراجعه کرده؛ و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند.
شایان ذکر است؛ که قیمت نخود فله یا بسته بندی شده در مراکز اصلی فروش عمده حبوبات به مراتب مناسب تر از بازار است.

علت رونق تجارت نخود فله ای و بسته بندی شده را می توان به خواص آن و همچنین کاربرد نخود در آشپزی نسبت داد.
مهم ترین غذاهای ایرانی که با نخود تهیه می شوند؛ عبارتند از:

 • آبگوشت
 • انواع آش (از جمله آش رشته)
 • فلافل
 • خورشت قیمه
 • خوراک نخود

قیمت نخود کرمانشاه در سال ۹۸

قیمت نخود کرمانشاه در سال 98بدون هیچ گونه تردیدی باید گفت؛ که قیمت نخود ۹۸ با نرخ این محصول در سال های قبل فرق دارد. به عنوان مثال می توان به قیمت روز نخود کرمانشاه اشاره کرد؛ که همواره در حال نوسان است.
مسئله نوسان قیمت مواد خوراکی مثل حبوبات از جنبه های مختلفی قابل بررسی می باشد. بدون شک نخودهای کرمانشاهی نیز از این امر مستثنی نیستند.

مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت گذاری نخود کرمانشاه در سال ۹۸ به شرح زیر می باشند:

 • نوع و گونه گیاهی نخود
 • مکان و نحوه کشت نخود
 • سایز تقریبی دانه های نخود
 • بسته بندی یا فله ای بودن
 • مکان و نحوه عرضه نخود کرمانشاه
 • مقدار کاشت نخود در این منطقه
 • میزان صادرات و واردات نخود در کشور
 • میزان عرضه و تقاضا

به عنوان توضیح برخی از موارد بالا باید اضافه کرد؛ که قیمت حبوبات عمده، همواره مناسب تر از قیمت جزئی آنهاست. همچنین قیمت نخود دیم با نخودهای آبی، متفاوت است.

مشخصات منحصر بفرد نخود ایرانی

مشخصات منحصر بفرد نخود ایرانیکلیه گونه های نخود ایرانی از کیفیت قلبل قبولی برخوردار هستند. گفته می شود؛ که بیشترین میزان نخود ایران در استان کرمانشاه تولید و به اشکال گوناگون روانه بازار شده است.

مهم ترین مشخصات منحصر به فرد نخود مرغوب ایرانی را می توان به صورت زیر بیان کرد:

 • ظاهر یکدست و مناسب
 • سایز مناسب (نسبتاً دانه درشت)
 • عطر و طعم منحصر به فرد
 • رنگ پوست نخود ایرانی، روشن است.
 • نخودهای باکیفیت ایرانی، فاقد هر گونه خوردگی، لک یا زدگی می باشند.
 • زمان پخت آنها نسبتاً کم است.

علاوه بر آنچه در بالا بیان شد؛ نخودهای ایرانی، نسبت به سایر نخودهای وارداتی موجود در بازار، قیمت مناسب تری دارند.

البته ناگفته نماند؛ که مشخصات هر رقم نخود ایرانی تا حدودی منحصر به فرد بوده؛ و با سایر نمونه ها متفاوت است. به عنوان مثال نخودهایی که با پسوند فلافلی فروخته می شوند؛ (نسبت به نخودهای ایرانی) جثه نسبتاً ریزی دارند.

خرید مستقیم نخود از تولید کننده

خرید مستقیم نخود از تولید کنندههمانند بسیاری از خوراکی ها، خرید مستقیم حبوبات از تولید کننده آن، مقرون به صرفه تر است. بدون شک انواع نخودهای موجود در کشور نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
به عبارت بهتر جهت خرید انواع نخود با قیمت مناسب می توان مستقیماً به تولید کننده آن مراجعه کرد.
این شیوه خرید، بیشتر برای خرده فروشان مواد غذایی، رستوران دارها، تهیه غذاها و کلیه کسانی که به هر دلیل قصد خرید نخود به میزان بالا را دارند؛ مناسب است. زیرا در این حالت بسیاری از واسه های تجاری حذف شده؛ و حبوبات ذکر شده با قیمت مناسب تری به دست مشتری می رسند.

امروزه روش های جدیدی برای خرید مستقیم نخود از تولید کننده آن به وجود آمده است. مثلاً می توان از نمایندگی ها و مراکز اصلی پخش حبوبات کمک گرفت. به علاوه در حال حاضر عمده فروشی حبوبات به صورت اینترنتی نیز انجام می شود. البته منظور منابع معتبری است؛ که بهترین اقلام را با قیمت تولیدی عرضه می کنند.

صادرات بهترین نخود های ایرانی

صادرات بهترین نخود های ایرانیاز آنجا که نخودهای ایرانی، بسیار مرغوب بوده؛ و از لحاظ سطح کیفی، جایگاه خوبی در جهان دارند؛ صادرات آنها به کشورهای خارجی همواره رونق دارد. همچنین نخودهای ایرانی از لحاظ طعم نیز فوق العاده بوده؛ و از بهترین های خود در سطح جهانی محسوب می شوند.
نکته قابل ذکر در مورد صادرات نخود ایرانی، این است؛ که نخودهای صادراتی، از بهترین گونه ها انتخاب شده اند. بدیهی است؛ که قیمت نخود صادراتی تا حدودی گران تر باشد.

بهترین نخودهای صادراتی ایران را می توان در فروشگاه ها و بازارهای بزرگ مواد غذایی سراسر کشور نیز پیدا کرد. شایان ذکر است؛ که صادرات نخود ایرانی به روش های مختلفی توسط کشاورزان، تولید کنندگان و برخی نمایندگی ها صورت می گیرد.

میزان صادرات بالای انواع نخودهای ایرانی به خارج از مرزهای کشور، نشان دهنده اهمیت این ماده غذایی می باشد. زیرا نخود سرشار از خاصیت بوده؛ و به علت داشتن میزان فیبر و پروتئین بالا در مواردی می تواند؛ جایگزین گوشت شود.

شرکت پخش نخود کرمانشاه به سراسر کشور

شرکت پخش نخود کرمانشاه به سراسر کشورشرکت پخش نخود کرمانشاه، انواع نخودهای به عمل آمده در این منطقه را به سراسر کشور ارسال می کند. البته امروزه در شهرهای مختلف ایران، شاهد فروش نخودهای کرمانشاه می باشیم. اما بی تردید تهیه این محصول از شرکت اصلی پخش آن، دارای صرفه اقتصادی قابل توجهی است. مخصوصاً اگر خرید نخود به صورت عمده انجام شود.

بسیاری از شرکت های مجاز پخش حبوبات در کشور، بخشی از فعالیت های خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می دهند. مرکز پخش نخود کرمانشاه نیز از این مسئله مستثنی نیست. به این ترتیب از هر جای ایران می توان بهترین نخودهای تولید شده در استان کرمانشاه را خریداری کرد.

ناگفته نماند؛ که در شرکت های معتبر پخش ارقام مختلف نخود کرمانشاه عرضه می شود.
علاوه بر آنچه قبلاً در مورد انواع نخود کرمانشاه گفتیم؛ می توان به خرید نخود پاییزه و بهاره نیز اشاره کرد.

سفارش کلی و جزئی نخود صادراتی

سفارش کلی و جزئی نخود صادراتیاز طریق تولیدی ها و مراکز مجاز پخش عمده حبوبات، می توان انواع نخود صادراتی را به صورت کلی و جزئی سفارش داد. طبیعتاً قیمت کلی نخود، مناسب تر قیمت جزئی آن است.

در یک بیان کلی می توان گفت؛ که بازار حبوبات ایران از رونق فوق العاده ای برخوردار می باشد. چرا که این مواد غذایی سرشار از خاصیت بوده؛ و نقش مهمی در خوراک های ایرانی ایفا می کنند.
در کنار نخودهای ایرانی صادراتی، شاهد فروش نخود روسی و محصولات مشابه خارجی نیز می باشیم. هر کدام از این اقلام مشتریان و طرفداران ویژه خود را دارند. به عنوان مثال می توان بازار حبوبات تهران را به عنوان منبعی برای تهیه انواع نخود داخلی و خارجی معرفی نمود.

در هر حال بهترین راه جهت سفارش کلی مرغوب ترین نخودها جهت صادرات، کمک گرفتن از مراکز اصلی تولید یا توزیع نخود می باشد. برخی از این مراکز به واسطه اینترنت نیز فعالیت می کنند.

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات در ایرانفروشگاه اینترنتی حبوبات، یکی از مهم ترین مواد خوراکی موجود در ایران و جهان را به فروش می رساند.
می دانیم؛ که آنچه به عنوان حبوبات در بازار فروخته می شود؛ انواع مختلفی دارد.
برخی از مهم ترین اقلام غذایی موجود در بازار حبوبات ایران، عبارتند از:

 • نخود
 • لپه نخود
 • لوبیا (چیتی، قرمز، سفید، چشم بلبلی و …)
 • باقلا
 • لپه باقلا
 • عدس
 • ماش

هر یک از این مواد، ویژگی ها، فواید و البته مصارف خاص خود را دارند.
به عنوان نمونه می توان به خرید اینترنتی نخود اشاره کرد؛ که به میزان بالایی در کشور انجام می شود.

خرید انواع حبوبات در ایران از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر، مزایای زیادی برای خریدار و فروشنده دارد. مهم ترین فاکتور مثبت این شیوه تجارت را می توان صرفه جویی در وقت و هزینه دانست.

شراط همکاری فروش نخود کرمانشاه

شراط همکاری فروش نخود کرمانشاهفروش عمده نخود کرمانشاه از جمله عبارت های پر جست و جوی اینترنتی است. بی گمان سرچ کردن این عبارت با اهداف متنوعی صورت می گیرد. مثلاً ممکن است؛ صاحب یک رستوران یا سالن غذاخوری به دنبال روشی جهت تهیه نخود کرمانشاه به میزان بالا باشد؛ و یا برخی از تولید کنندگان نخود کرمانشاه در پی شیوه ای مناسب جهت عرضه عمده محصول خود باشند.

علاوه بر آنچه در بالا بیان شد؛ برخی افراد با هدف دانستن شرایط همکاری فروش نخود کرمانشاه، آن را جستجو می کنند. در مورد این شرایط نمی توان نظر قطعی داد؛ زیرا هر تولید کننده یا نمایندگی پخشی، شرایط خاص خود را دارد.
اما بدون شک این موارد را می توان از طریق اینترنت به دست آورد. البته منظور ما سایت های مجازی است؛ که در زمینه فروش عمده نخود و حبوبات فعالیت می کنند. از طریق این منابع می توان با فروشندگان مجرب تماس گرفته؛ و با شرایط مناسبی در فروش نخود کرمانشاه همکاری نمود.

تحویل فوری نخود سفارشی در کشور

تحویل فوری نخود سفارشی در کشوریکی از موارد بسیار مهم در خرید و فروش انواع نخود، انتخاب مرکز خرید مناسب است. چرا که به واسطه انتخاب یک مرجع خوب، می توان محصول مرغوب را با قیمت مناسب تهیه نمود. به علاوه تحویل فوری نخود سفارشی از جمله مزایای مراکز معتبر است.

امروزه با توجه به همه گیر شدن اینترنت در میان اقشار مختلف مردم و گسترش تجارت الکترونیک، روش های فروش نخود نیز تغییر کرده اند. به عبارت دیگر هم اکنون امکان تحویل فوری نخود سفارشی در کشور به واسطه سایت های مجاز اینترنتی فراهم شده است.

نخود، ماده غذایی بسیار مهم و مفیدی است؛ که سراسر جهان برای طبخ خوراک های مغذی به کار می رود.
برخی از خواص نخود در ادامه ذکر شده اند:

 • زیبایی پوست
 • درمان عفونت قارچی
 • تقویت مو و پیشگیری از ریزش آن
 • کمک به کاهش وزن
 • کنترل قند خون
 • کاهش کلسترول خون
 • پیشگیری از سرطان
 • تقویت قلب و عروق

این فواید و موارد مشابه را می توان به وجود مواد مغذی زیر نسبت داد:

 • پروتئین
 • فیبر
 • کربوهیدرات
 • آنتی اکسیدان
 • مواد معدنی (کلسیم، پتاسیم، منیزیم و …)
 • ویتامین B6

مرکز تجارت نخود درجه یک کرمانشاه

مرکز تجارت نخود درجه یک کرمانشاهمرکز تجارت نخود درجه یک کرمانشاه، یکی از بهترین و مشهورترین حبوبات جهان را عرضه می کند. در این مرکز شاهد خرید و فروش انواع نخودهای برداشت شده از زمین های استان کرمانشاه می باشیم.
این نخودها پس از برداشت، طی مراحلی خشک، تمیز و آماده مصرف می گردند. این کار توسط تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

بی گمان نخودهای درجه یک کرمانشاه از هر لحاظ نسبت به سایر ارقام نخود، برتری دارند. واضح است؛ که درجه کیفی نخود بر اساس عوامل گوناگونی مثل طعم، کیفیت، ماندگاری و حتی سایز نخود صورت می گیرد. همچنین زمان پخت نخود نیز بسیار مهم است؛ به گونه ای که بسیاری از مردم در هنگام خرید نخود این مسئله را از فروشنده جویا می شوند.

در هر صورت مرکز تجارت نخود درجه یک کرمانشاه، مرجعی است؛ که از طریق آن می توان یکی از پر خاصیت ترین مواد غذایی را با کیفیت مطلوب و نرخ مناسب تهیه نمود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود درشت عمده کرمانشاه

خرید نخود درشت عمده کرمانشاه

خرید نخود درشت عمده کرمانشاه از عمده فروش نخود درشت به قیمت های کف بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام