خانه / دسته‌بندی نشده / خرید لوبیا چیتی خوراکی مرغوب

خرید لوبیا چیتی خوراکی مرغوب

برای خرید لوبیا چیتی خوراکی می توان کیفیت های مرغوب را عمده تهیه کرد. اما اغلب لوبیا چیتی را وارد می کنیم تا این که با تولید داخل بتواند نیاز بازار مصرف را برآورده کند.
وقتی مقایسه هایی برای وضعیت بازار انجام شود، از دو حالت دور نیست، یا کلاً اقتصاد وضع راکد و بی سامانی دارد و یا این که به روز و با رونق به پیش می رود. به همین دلیل برای این دو حالت هم مردم دارای دو قدرت در جیب شان هستند. اگر پر و پیمان باشد که از هر ماده غذایی حتی گران ترین هایش بالاخره در سفره افراد جامعه و البته چه افراد کم بضاعت و چه ثروتمند جامعه می تواند راه پیدا کند. اگر هم کمی وضعیت نامتعادلی داشته باشد، اغلب مردم از سر و ته آن چه نیاز دارند می زنند و مهمترین هایش را می خرند.
مثلاً هر چه مواد غذایی گران تر شود، یا از سفره ها به طور کامل حذف می شود و یا این که کمتر پیدایش می شود و می شود مهمان باکلاسی که هر از چند گاهی سر و گوشی نشان می دهد.
اکنون وضعیت در مورد حبوبات با وجودی که دیگر گوشت و مرغ را کمتر می بینیم، همین گونه شده است، باید بیشتر در سفره ها باشد. چون هر کیلو از حبوبات مثل لوبیا چیتی بسیار ارزان تر از گوشت و مرغ در می آید و در عین حال برای این که می تواند به نوعی جای پروتئین های جیوانی را گرفته و حتی ویتامین هایی را هم به اندام ها بدهد، پر مصرف شده اند. اما خرید لوبیا چیتی مرغوب از نوع خوراکی و نیز سایر حبوبات هم کم کم دارد به تاریخ می پیوندد. چون دلال هایی وارد بازی خرید و فروش شده اند که بی جهت قیمت انواع حبوبات را بالا می برند.
همین نکته تقریباً ساده در زمستان امسال برای خرید لوبیا ۳۰ درصدی افزایش قیمت ها را ایجاد کرد.

خرید لوبیا چیتی

خرید عمده لوبیا در بازار

اما خرید عمده لوبیا در بازار نباید چنین شرایطی را داشته باشد. دولت هر ساله در فروردین ماه خرید تضمینی انواع حبوبات را با قیمت هایی اعلام می کند، این قیمت ها از کشاورز و شاید برای نمونه های خرمنی است که مرغوب نیست. اما می تواند کمی واقع بینانه تر باشد که بازی را به دست دلال ها ندهد. اما لوبیا هایی که موغوب باشند، یعنی حداقل بوجاری شده باشند، خب گران تر میباشند. در بازار، خرید عمده در مورد لوبیا چیتی و هم سایر حبوبات با شرایطی چون بوجاری شده بودن، یا حتی پولیش شده بودن انجام می شود. و کمی بالاتر است.
اما نوع لوبیا در خرید شما در بازار تفاوت در قیمت را هم ایجاد می شود.لوبیا چیتی خود به خود گران است و بیشتر هم وارد می شود. اما دقت کنید حداقل مرغوب بودن را رعایت کنید. چون لوبیا چیتی مرغوب سطح و ظاهرش هم برق می زند و شبیه پوست چروک نشده است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام