خانه / دسته‌بندی نشده / خرید عدس سرخ کانادایی عمده

خرید عدس سرخ کانادایی عمده

اگر در مورد عدس در بازار تحقیق کنید، قطعاً عدس های سرخ را هم می توان از ارقام هندی و کانادایی، عمده خرید که البته شباهت ها و تفاوت های زیادی با عدس های سبز دارند.
عدس سرخ همان گونه که در تصویر هم مشاهده می کنید، بیش از سرخ بودن رنگی متمایل به نارنجی دارد. این که چرا مشهور به عدس سرخ شده و این که چقدر در حوزه حبوبات این نوع از عدس ها را می شناسند هم مهم می باشد. عدس های سرخ از نظر سایز هم حتی ریز تر از عدس های سبز هستند و در عین حال عدس های با طبع گرمند و این در حالی است که عدس سبز سرد بوده و البته اگر هم پوست و هم مغز آن را همزمان نوش جان کنید، قطعاً دارای طبع معتدل خواهد شد.عدس ها عموماً در بحث کم خونی و مبارزه با مشکلات ناشی از آن مورد توجه هستند و بی جهت نیست که حتی وقتی قشر با درآمد کم، کمتر میتوانند گوشت مصرف کنند، عدس غذای اصلی آن ها برای دریافت پروتئین و آهن می باشد. عدس های کانادایی بیشتر عدس هایی هستند که درشت بوده و از نظر کیفی کاملاً تحت نظارت شرکت های تحقیقاتی تولید دارند. کانادا تنها عدس ایران را تأمین نمی کند. بسیاری از کشور ها وارد کننده عدس کانادایی هستند و این یعنی این که حجم تولید و کشت به دلیلی همان کارهای تحقیقاتی بسیار بالا است.
اما عدس قرمز بیشتر از کانادایی بودن، هندی است. به هر حال عمده خرید کردن از این نوع از عدس ها همیشه امکان پذیر است و واردات مشخصی در سال از آن ها داریم. البته اندکی هم کشت عدس سرخ در برخی از شهر ها را داریم که این به معنای آن است که علت واردات عدس بیشتر عدم تولید در داخل است.

فروش عدس به صورت فله ای

خب عدس های فله ای را می توان در بازار در کیسه های چند کیلویی تهیه کرد. برخی می گویند که فروش عدس با توجه به حاشیه سودی که برای کشاورز و فروشنده دارد می تواند از انواع ایرانی باشد. ولی این که چرا بیشتر عدس بازار را انواع خارجی تشکیل میدهد، نیاز به کار کارشناسی دارد.
فله ای بودن هم با این وجود هر چند ریز و درشت دارد، حداقل بوجاری شده می باشند. از آن جا که حبوبات با رطوبت و نور در تضاد هستند، تا زمانی که درب کیسه ها را باز نکرده اند، می توان گفت نوری به آن ها نرسیده. چون کیسه های فله به هر حال رنگ کدر دارند و نور را عبور نمی دهند.
فروش عدس و نیز خرید آن به صورت عمده برای کارخانه های بسته بندی که سورت و دستچین هم حتی می کنند، با نرخ های ارزان تر از چیزی است که در بازار جزئی فروشی وجود دارد.

عدس سرخ
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام