خانه / دسته‌بندی نشده / خرید حبوبات فله با کیفیت صادراتی

خرید حبوبات فله با کیفیت صادراتی

یکی از محصولات صادراتی که در برنامه های توسعه هم زیاد حضور دارد، انواع حبوبات می باشد که خرید فله با کیفیت مرغوب از کشاورز و نیز برای تجار را می توان در این مرکز انجام داد.
اشاره شد، حبوبات همیشه پای ثابت در برنامه های توسعه بوده اند، اما سوالی که مطرح است این است که چرا؟ اصلاً برای چه در برخی از برنامه های دولت یکسری از محصولات جایگاه مناسب تری دارند؟
در حقیقت این بستگی به پتانسیل های ما دارد که چقدر می توانیم تولید کنیم، و چقدر توانمند برای تأمین بازار داخلی هستیم.
اما حبوبات دارای ارقام مختلف هستند، برخی رقم ها بسیار با کیفیت هستند و البته می توان با توجه به حجم تولید بالایی که دارند، هم نیاز بازار داخلی و هم خارجی را تأمین کنند. و البته پتانسیل افزایش کیفیت هم دارند.
مثلاً نخود، یا لوبیا سفید. اما بیشتر برای خرید حبوبات مشتری ها هنوز دنبال حبوبات فله هستند. زیرا از بسیاری از جهات برایشان از نظر هزینه به صرفه تر است.
خرید حبوبات فله از جهات زیادی دارای مزیت می باشد، مثلاً حبوبات فله را خود شرکت های بسته بندی ارزان تر می توانند بخرند، بوجاری کنند و با تولید انواع بسته بندی آن ها را وارد بازار داخلی نمایند. برای ورود به حوزه صادرات هم این کار سبب می شود تا بتوانید با کشور های رقیب بهتر رقابت کنید.
با کیفیت صادراتی بودن هم از نظر سایز در حبوبات مطرح است و هم از این نظر که بسته بندی مناسب تری داشته باشد، برای کارخانه و آن برند سود مالی بهتری خواهد داشت.
اما فله بودن برای کنسرو های حبوبات و کارخانه های کنسرو سازی هم مطرح است. تا انواع کنسرو لوبیا ساده یا با قارچ را داشته باشند.

خرید انواع حبوبات خمین

اما ایران در مورد برخی از ارقام حبوبات تولید کننده است، و البته نه که سایر ارقام را نکارد، بیشتر ارقام پر مصرف و با فروش بالا را در مناطق مختلف و شهر هایی مثل خمین، اقلید و نیز لرستان می کاریم، اما این در شرایطی است که خرید برخی ارقام را از سایر کشور ها داریم. پس حبوبات در ارقام مختلف بسیار متنوع در بازار داخلی حضور دارند. قطب های ایران که اتفاقاً برنامه های هدفمند زیادی در افزایش تولید حبوبات آن ها هم ریخته و اجرایی شده است، علاوه بر خمین شهر های مذکور هستند که می توانند، حبوبات را پس از برداشت خرمنی، به صورت بوجاری و دستچین شده روانه بازار کنند. اما این کار ها در بازار داخلی شاید به دلیل این که قیمت خرید را بالا می برد تنها تا حد بوجاری شده بودن پیش برود. با کیفیت صادراتی بودن علاوه بر دستچین، پولیش هم می شوند که خب تاجر به قیمت بالاتری هم می خرد.

خرید حبوبات فله
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام