خانه / دسته‌بندی نشده / خرید حبوبات صادراتی کشاورز

خرید حبوبات صادراتی کشاورز

برای حبوبات صادراتی که از کشاورز خرید عمده می شود باید کارهایی روی محصول خرمنی انجام پذیرد تا مناسب برای صادرات گردد، این مراحل هزینه هایی هم دارا است.
کیفیت صادراتی در برخی از محصولات با کیفیت و استاندارد که در داخل کشور استفاده می شود، متفاوت است. برای همین در مورد خرید حبوبات هم این که صادراتی باشد شاید از نظر کیفیت برای تاجری که خرید عمده دارد، دارای ابهام باشد.
خب از کشاورز دولت با چه کیفیتی خرید می کند؟ اولاً که به اصطلاح خود کشاورز ها خرمنی است و ضایعات دارد و نکته بعدی این است که وقتی کشاورزان نهایتاً در کیسه های معمولی بسته بندی می کنند و این امر سبب می شود تا خیلی قیمت خرید از کشاورز بالا نباشد.
موضوع بعدی در مورد صادراتی بودن، بر عکس همه کیفیت هایی که گاهی واقعاً از زمین تا آسمان با هم فرق دارند، این است که حبوبات صادراتی، حبوباتی با حداکثر کیفیت هستند. یعنی طبیعی است که حتی اگر برای مشتری عراق یا افغانستان خرید دارید و فله ارسال بار دارید، کیفیت درجه ۱ از حبوبات را استفاده می کنید. حبوباتی که ریز باشند و یا خرمنی هیچ جایگاهی نه در بازار داخلی دارند نه در بازار صادراتی حتی وقتی ارزان ترین حالت ممکن باشد، را دارا نیست.
خب حبوات فله ای باید، بوجاری حداقل شده باشند تا اندکی تر و تمیز باشند. حبوبات صادراتی هم مانند بسیاری از محصولات صادراتی بر اساس نیاز مشتری و کیفیتی که می خواهد است. بسته بندی فله در فروش فله مهم است و هنوز کمتر مشتری خارجی داریم که با حبوبات بسته بندی ما از نظر قیمت ارتباط خوبی داشته باشد. از طرفی بسته بندی های ایران خیلی هم جذابیت ندارد و در بازار پر رقیب جهانی کمی نیاز به سرمایه گذاری بهتر در این حوزه ها می باشد.

خرید حبوبات صادراتی

خرید حبوبات لرستان

خب موضوع بعدی این است که کشاورزی حبوبات در کدام مناطق کشور با جدیت دنبال می شود؟ خرید از کشاورزهای کدام مناطق راحت و از نظر کیفی بهتر است؟ لرستان استانی است که با وجود این که سطح چندان بزرگی ندارد، باز میزان سطح کشت حبوبات بالایی دارد. این یعنی یکی از قطب های ما در ایران برای کشت انواع حبوبات که خرید تجار هم از کشاورزان آن مناطق به صورت عمده انجام می شود، همین لرستان است. برخی از کشاورزان ازنایی حبوبات بوجاری خود را به خمین می دهند تا دستچین و با کیفیت شود، این مراحل همان کارهایی است که باید برای افزایش کیفی محصول برداشت شده انجام پذیرد. و خب در این صورت نرخ خرید آن ها هم از آن چه از کشاورز می خرند متفاوت است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام