خانه / دسته‌بندی نشده / خرید بهترین عدس ساسکن ارزان

خرید بهترین عدس ساسکن ارزان

در بازار حبوبات ایران می توان عدس ساسکن را ارزان و با بهترین کیفیت خرید. اما آیا عدس در ایران کشت ندارد؟ این مارک از عدس از کدام کشور وارد می شود؟
خرید بهترین عدس در بازار ایران زیاد کار سختی نیست. البته اگر عدس ها را به دو نوع کلی ایرانی و خارجی تقسیم کنیم، خیلی ها می گویند که عدس های ایرانی، هر چند کمتر کاشته می شوند و تناژ قابل ملاحظه ای در بازار را به خود اختصاص نمی دهند، باز دارای خوشمزگی خاص خود هستند.
برای همین اگر مختار به انتخاب بین عدس ایرانی دیم و عدس خارجی باشند، قطعاً انواع ایرانی را انتخاب خواهند کرد. اما بنا بر دلایلی که عدم حمایت از کشاورز عدس کار، یکی از بارزترین آن ها می باشد، کشاورزان کمتر تمایل دارند، سختی کار کشت عدس را به جان بخرند. این یعنی این که احتمالاً از نظر مالی قیمت خرید دولت و نیز عمده فروش ها برایشان به صرفه نیست.
اما خب عدس را همان گونه که در عنوان هم اشاره شد با مارکی چون ساسکن در بازار زیاد مشاهده می کنید. اولین موضوع در ارزان تر بودنش این است که زیاد عرضه می شود و کاملاً کفاف مصرف سرانه می دهد، در نتیجه ارزان تر از عدس ایرانی است. اما نکته بعدی است که بهترین کیفیت را هم دارد. هر چند طعم عدس ایرانی چیز دیگری است. اما ساسکن هم درشت است و هم خوش طعم میباشد. البته اغلب هم پزا هستند.
سوال بعدی در مورد کشوری بود که عدس ساسکن را از آن وارد می کنیم. اغلب حبوبات ما از کانادا وارد می شود. این مارک هم کانادایی است.

واردات عدس کانادایی عمده

خب شاید واردات عدس این دیدگاه را در شما ایجاد کند که وارداتی بودن هر کالایی هم وابستگی می آورد و هم این که کوچک ترین خطر و تغییر سیاسی و اقتصادی که سبب تغییر در قیمت ها گردد، اما با تناژ های بالا در واردات، این تغییرات بسیار ناچیز می شوند. واردات هم حتی در زمانی که در تحریم بودیم به راحتی انجام می شد. البته علاوه بر عدس کانادایی معروف، چین و ترکیه هم در حبوبات وارداتی به صورت عمده طرف های قرار داد ما هستند. بهترین عدس ها را شما باید به عنوان یک عامل خون ساز در رژیم غذایی خود به کار ببرید. اگر چه در هر کاری زیاده روی اصلاً به نفع سلامت شما نیست، و این زیاده روی حتی در مورد عدس هم مضر است. و باید متعادل مصرف کنید. طبع معتدل عدس آن را برای اغلب مزاج ها مناسب می کند. البته واردات عدس به صورت عمده روی عدس سبز از کانادا هست. ولی دال عدس هم از هند میتوانیم وارد کنیم که طبع گرمی دارد.

بهترین عدس
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام