خانه / دسته‌بندی نشده / خرید اینترنتی حبوبات فله ای از کشاورز

خرید اینترنتی حبوبات فله ای از کشاورز

به نظر شما خرید اینترنتی حبوبات فله ای از کشاورز چگونه انجام می شود؟ آیا می توان با استفاده از این روش بازار را از هر نظر تنظیم نمود؟شرایط معامله رضایبخش است؟
اگر روند معاملات را بررسی کنید، قطعاً خواهید دید که امروزه کلاً تجارت با پیشرفت هایی مواجه می باشد، اولاً مانند گذاشته محصول را تنها افراد خاص ندارند که برای خریدار پادشاهی کنند، ثانیاً دیگر خریدار، هم آن فرد سر به زیر نیست و چشم و گوش باز شده و به شدت به دنبال یافتن بهترین ها است. از هر نظر، بهترین کیفیت، بهترین قیمت. پس هر فروشنده ای نمی تواند بگوید که در قیمت محصولی که دارد، مرغش یک پا دارد.زیرا رقبای هوشیاری دارد که آماده اند تا مشتری را تور کنند.
خرید اینترنتی فضایی هیجان انگیز است که در بازار جهانی همه از آن استفاده می کنند، از هر جایی از دنیا با هم ارتباط دارند و خیلی راحت حتی مبالغ بالا را جا به جا می کنند و در تناژ های بسیار با کشتی باری می خرند. البته کم ریسک هم نیست. هوشیار نباشید، کلاهی سرتان می رود که حتی تا چند نسل شما را می سوزاند.
حبوبات را کشاورزان در اغلب مناطقی که می کارند، با توجه به شریط اقلیمی که دارند، همراه با گندم و جو به شکل متناوب میکارند. این یعنی این که هم این نوع از غلات و هم این نوع از حبوبات را می توان در حجم بالا در مزارع کشت نمود. ولی مشکل اصلی در تمامی مناطق حتی کرمانشاه و لرستان که همیشه بارندگی وجود داشته، این است که خشکسالی تا حدودی آزار دهنده شده. کشت را با کاهش و نیاز را به واردات بیشتر کرده است.
خب برویم سراغ روش اینترنیت خرید از کشاورز. روند و مراحل کار چگونه است؟ آیا همه کشاورزان می توانند از شانس خود برای فروش و عرضه مستقیم حبوباتشان حتی برای صادرات بهره ببرند؟

خرید حبوبات فله ای

اولین موضوع مهم این است که ما حبوبات را از کشاورز قاعدتاً فله ای خرید می کنیم، یعنی نیاز به بسته بندی خاص مانند آن چه که افراد مختلف در شرکت های بازرگانی دارند، نیست. فله ای بودن اما، نیازی به این ندارد که شما کیفیت حبوبات را مشاهده کنید؟ خب طبیعی است که چشم بسته نمی توان مالی را خرید، حتی حبوباتی که قیمت خرید هر کیلویشان زیاد گران نیست، حتی در شرایطی که خرمنی باشد. باز باید از نظر کیفی سنجید.ارتباط های امروز در شبکه های مجازی کار تبادل اطلاعات از کیفیت را با استفاده از عکس بهبود داده و این سبب شده که خرید حبوبات فله ای هم از کشاورز در زمانی کوتاه و با کمترین ریسک همراه باشد.شرایط خرید اینترنتی برای همه کشاورز ها مشابه بوده و کافی است کمی به فضای مجازی سایت های معتبر دست یابند و اعتماد کنند.

خرید اینترنتی حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام