خانه / دسته‌بندی نشده / خرید انواع حبوبات ارزان خارجی

خرید انواع حبوبات ارزان خارجی

آیا می دانید که حبوبات خارجی در بازار حبوبات ایران از نظر امکان خرید و نرخ ها چه شرایطی دارند؟ انواع حبوبات خارجی و ایرانی کیفیتشان چگونه می باشد؟ بازار پسندی کدام نوع بهتر می باشد؟
خارجی یا ایرانی؟ این سوالی است که فروشنده ای که با وی ارتباط گرفته اید تا حبوبات مد نظرتان را خرید کنید، از شما می پرسد. احتمالاً شما به عنوان خریدار عمده هم می گویید که نرخ هر دو را اعلام کند. اما آیا واقعاً با هم فرق دارند؟ خب حبوبات خارجی در بازار ایران از کدام کشور ها وارد شده اند؟ آیا واقعاً صرفه دارد که واردات را در حوزه حبوبات شروع کنید؟ راستش برای حبوبات اکثر نمونه ها در ایران کاشته می شوند. و محصولی نیست که صرفاً وارداتی و خارجی باشد. اما یک توجیح عمومی برای واردات هر کالایی در مورد حبوبات هم کارساز است که می گویند، میزان واردات به دلیل کاهش نرخ های بازار است. این را حتی عمده فروش های این بازار هم تأیید می کنند. اما واقعاً برای حبوبات به نظر می رسد که قرار است کاهش واردات و افزایش صادرات داشته باشیم. چون یک محصول غیر نفتی و پر منفعت است که فروش و مصرف بالایی را در تمامی کشور های جهان حتی با کیفیت مصرف دامی بودن دارد. اما کدام ارقام وارد می شوند و از کجا؟ اولین پاسخ هر فرد عامی هم شاید این باشد که می گوید، احتمالاً از چین، و دقیقاً چین هم در بین کشور های تأمین کننده ما در حبوبات هست. اما اتیوپی و کانادا قوی تر عمل کرده اند. چون نمی توان مانند سایر محصولات چینی از کیفیت حبوبات کاست و ارزان تر عرضه کرد.

حبوبات ارزان

خرید حبوبات از کشاورز

خب خرید حبوبات خارجی شاید از دید شما نیازمند، این باشد که قیمت های بالایی داشته باشید، حال از کانادا وارد شوند و یا اتیوپی هزینه حمل با کشتی و ترخیص از گمرک می تواند، بسیار حائز اهمیت باشد. و قاعدتاً وارد کننده با قیمت ارز مشخصی خرید عمده حبوبات خارجی را کرده است. همه این ها نرخشان را باید بالا ببرد. ولی متأسفانه این گونه نیست. خرید حبوبات از کشاورز در همین ایران خودمان، به دلیل وجود تعداد زیادی واسط به نحوی است که نرخ های حبوبات ایرانی را بالاتر برده است. البته کیفیت محصولات خارجی هم بسیار مناسب بوده و لوبیا چیتی، لپه و یا انواع دیگر حبوبات خارجی را می توان در بازار با کیفیت و نرخ خوب خرید. خب طبیعی است که وقتی با کیفیت مشابه انواع حبوبات خارجی ارزان تر باشند، خب بازار پسندی بهتری هم دارند. چه برای تجار و چه برای مصرف کننده نهایی.شاید نمونه های ایرانی را بدون واسط خرید کنید، بازار انواع خارجی کساد شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام