خانه / دسته‌بندی نشده / جواز کارخانه بسته بندی حبوبات

جواز کارخانه بسته بندی حبوبات

اخذ جواز کارخانه یا کارگاه بسته بندی انواع حبوبات، خشکبار و ادویه جات پروسه ای زمان و البته پر هزینه است.
برای راه اندازی واحد بسته بندی حبوبات نیاز به اخذ مجوز های مختلف از سوی نهاد های مربوطه است که امری زمانبر می باشد. اما حقیقت امر این است که بدون داشتن این مجوز ها نمی توان بیش از یک کارگاه بسته بندی کوچک کار را توسعه داد و در درآمد ناشی از فروش حبوبات رشد داشت. برای همین با معرفی مجوز های مورد نیاز در این تاپیک پیشنهاد می کنیم، حتماً سعی کنید پس از مدتی از شروع فعالیت تان ، آنرا دریافت کرده و کارتان را توسعه دهید.البته این مجوز ها برای تأسیس یک کارخانه با ظرفیت بالا در تولید و بسته بندی حبوبات است.

بسته بندی حبوبات

اخد مجوز کارخانه بسته بندی حبوبات

این مراحل کاری مشابه صنایع دیگر غذایی می باشد که مجوز های مورد نیاز آن عبارتند از:
مجوز استفاده از ظرفیت کارخانه ها، گاهی شما فعلا نمی خواهید سرمایه تان را برای خرید خط تولید و بسته بندی بگذارید، برای این منظور از ظرفیت اضافه کارخانه های دیگر استفاده خواهید کرد.
صدور مجوز های بهداشتی از جمله پروانه بهره برداری بهداشتی، پروانه ساخت، پروانه مسئول فنی
شناسه نظارت برای تولید و بسته بندی
بررسی ماشین آلات و مکان احداث. این مورد برای زمانی است که می خواهید خودتان کارخانه تأسیس کنید.
برای گذراندن هر یک از این مراحل نیاز به مدارک خاص خود دارد که برای اطلاع از آن می توانید به سایت معاونت غذا و دارو مراجعه نمایید.
اما این نکته را به یاد داشته باشید بسیاری از واحد ها به دلیل نداشتن ماشین آلات ساخته شده با متریال تایید نشده از سوی بهداشت، برای اخذ مجوز های خود با مشکلات و زیان های زیادی روبه رو گشته اند، لذا در سفارش این تجهیزات دقت لازم را به عمل آورید.

طرح توجیهی کارخانه بسته بندی حبوبات

در مورد مجوز ها، این که هر یک را باید از چه سازمانی دریافت نمایید و نیز مدارک و زمان مورد نیاز برای گرفتن آنها در سایت ها و تاپیک های مختلف مواردی بیان شده است. اما اطلاع از طرح توجیهی کارخانه بسته بندی حبوبات و حتی سایر خشکبار سبب خواهد شد تا شما بدانید، پس از طی مراحل فوق، چه مدت طول می کشد که موفق به درآمد تضمین شده و رو به رشد بشوید. اصلاً چقدر این کار جای رشد و پیشرفت مالی دارد. البته باید طرح کاملاً واقع بینانه باشد و حتی مشکلات و چالش های پیش رو را هم بیان کرده باشد تا زیاد در مواجه با آن ها دچار شوک نشوید.

کارخانه بسته بندی حبوبات
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام