خانه / دسته‌بندی نشده / توزیع عمده انواع لوبیا خمین دستچین

توزیع عمده انواع لوبیا خمین دستچین

در حقیقت برای توزیع عمده انواع لوبیا که در خمین و سایر شهر ها کاشته و دستچین می شود راه های خرید و فروش غیر حضوری مثل ارتباط با سایت حبوبات ایران مورد توجه قرار گرفته است.
آیا شناختی از انواع لوبیا دارید؟ شاید بگویید که لوبیا، لوبیا است و هیچ فرقی با هم نمی کنند. اما همه میدانند که حتی ظاهر لوبیا ها در انواع مختلف با هم فرق دارد، چه برسد به باطن آن ها.
در سال های گذشته کشت انواع لوبیا در استان های مرکزی و شهر هایی مثل خمین، در فارس و شهر اقلید و در استان لرستان، در شهر هایی چون ازنا رونق خوبی داشته است و سبب شده تا در برخی از انواع مثل لوبیا سفید خودکفا شویم. اما نکته مهم این جا است که توزیع سراسری و عمده هم بهتر شده است.
لوبیا سفید و قرمز یا حتی لوبیا سیاه که مزه ای بین گوشت و قارچ دارد را از روی رنگ می توان شناخت. لوبیا چیتی ظاهری نقش دار دارد و البته لوبیا سبز هم داریم که با غلافش تازه مصرف می شود و بر خلاف انواع دیگر که خشک کارایی دارند، نیست.

اما علاوه بر این که انواع لوبیا ها کدام ها هستند، گاهاً در بازار توزیع عمده، الفاظ و نام هایی هم دارند مثلاً لوبیا قمی، یا لوبیا کشاورزی. حتی وارداتی یا داخلی هم پسوند این نوع از محصولات می آید. در مورد روش های توزیع خب به هر حال شما حضوری یا غیر حضوری برای خرید مایحتاج خود مراجعه می کنید. ولی همانگونه که برای فروش آنلاین، در شهر های بزرگی چون تهران فروشگاه هایی با ارسال رایگان و توسط پیک موتوری راه اندازی شده اند، برای توزیع عمده حبوبات هم سایت های فروش که شرکت های بازرگانی و وارد کننده ها دارند راه اندازی شده و برقراری ارتباط ساده تر هم شده است.
شهر خمین از شهر هایی است که برداشت لوبیا های خود را از اول مهر همزمان با شروع پائیز آغاز می کند. البته جالب است بدانید که همان گونه که مثلاً برای عدس در ایالات مختلف کانادا مراکز تحقیقایت برای بهبود سطح و میزان برداشت و کیفیت ها وجود دارد، در خمین هم دقیقاً به دلیل بالا بودن سطح مزارع و همین افزایش کیفیت لوبیا، مراکز تحقیقاتی مستقر هستند و کشاورزان را در صورت لزوم برای مبارزه با آفات و مشکلات کشت ،آموزش می دهند.

انواع لوبیا

پخش انواع لوبیا دستچین

اما در مورد لوبیا دستچین چه می دانید؟ شما حتماً به خاطر دارید که وقتی مادرتان قرار بود یک آش نذری خوشمزه را تهیه کند، می نشست و ساعت ها ریگ ها و لوبیا های بی کیفیت و چروک شده را از لوبیا های صاف و درشت جدا می کرد. خب دیگر این روز ها بازار این مورد را نمی پسندند. هم خانم ها و هم آقایان سر کار می روند. می خواهند کارهای اضافی را حذف کنند و بهینه تر باشند. خب در این شرایط بوجاری کردن، و دستچین کردن در مورد انواع حبوبات نه فقط لوبیا، کاری است که کشاورزان در اغلب مناطق مثل خمین انجام می دهند و خب نگران زحمت اضافه ای هم که می کشند، نیستند. چون با قیمت بیشتر آن ها را پخش می کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام