خانه / حبوبات چینی / بازار فروش حبوبات چینی

بازار فروش حبوبات چینی

بازار فروش حبوبات چینی در سال های اخیر رونق بیشتری گرفته است و به دلیل تقاضای زیاد بازار داخلی برای حبوبات فروش انواع مختلف حبوبات چینی بیشتر از گذشته متداول شده است. فروش و جزئی حبوبات چینی با کیفیت توسط بزرگ ترین و معتبر ترین وارد کنندگان حبوبات در کشور ما انجام می گیرد، شرکت های وارد کننده ی این محصولات، با ایجاد روش های متعدد و گوناگونی در جهت فروش محصولات خود گام برداشته اند و  منافع مشتریان و خریداران خود را در نظر گرفته اند و همواره در این راستا می کوشند تا خدمات و مزایای ویژه ای را شامل حال خریداران نمایند.

بازار فروش حبوبات چینی

بزرگترین تولید کننده حبوبات در ایران

بزرگترین تولید کننده حبوبات در ایرانبزرگترین تولید کننده حبوبات در ایران شهرهای کرمانشاه و لرستان هستند. این دو استان‌، به صورت حرفه ای تولید و کشت نخود را انجام می‌دهند و تولیداتی با کیفیت و دارای مرغوبیت بالا را تولید و روانه بازار مصرفی می‌کنند. این محصولات پس از فرآوری، پاکسازی و بسته‌بندی در مراکز صنعتی در بسته بندی های مناسب تجاری عرضه می گردد و به علاوه بر تامین نیاز داخلی به بسیاری از کشورهای همسایه صادر می گردد.

کشور ما به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع مختلف خشکبار و حبوبات در سطح جهان شناخته می شود و تولیدات ایرانی در بازارهای جهانی بسیار پر خریدار هستند. در سال های گذشته به دلیل عدم تناسب میزان تولیدات داخلی و تقاضای بازار، صادرات بسیاری از حبوبات با ممنوعیت روبرو شده بود. اما طی سال اخیر و با توجه به تحریم های اقتصادی ایران و تحریم نفتی و ورود حبوبات چینی و روسی ارزان قیمت، صادرات انواع حبوبات و نخود ایرانی از سر گرفته شده است.

بازار بزرگ حبوبات و خشکبار تهران

بازار بزرگ حبوبات و خشکبار تهرانبازار بزرگ حبوبات و خشکبار تهران، به شکل بی واسطه و مستقیم با مجتمع های تولید کننده اصلی در ارتباط هستند. این شرکت ها تولیدات مختلف را خریداری می نمایند و روانه بازار مصرف می کنند.

برای خرید تولیدات مرغوب درجه یک و  با کیفیت و با قیمت مناسب، می توان از  طریق شرکت‌های توزیع حضوری و الکترونیکی معتبری که کیفیت و مرغوبیت کالاهای خود را تضمین می نمایند اقدام نمود. فروشگاه ها و سایت های اینترنتی در برخی ماه ها حراجی ها و تخفیفات ویژه ای را دارند و محصولات با کیفیت را با قیمت هایی ارزان و اقتصادی ارائه می کنند.شاید برای برخی این سوال مطرح باشد که ما چگونه نمایندگی ها و شرکت های معتبر حراجی را تشخیص دهیم؟

خریداران می توانند با یک سرچی ساده در موتورهای جستجوگر معتبر مانند گوگل و یاهو، جدول مراکز حراجی و مراکز فروش معتبر و مجاز را به دست بیاورند و با تماس تلفنی و حضوری به این مراکز ضمن کسب اطلاعات تکمیلی و مهم با توجه به نیاز و سطح بودجه، خرید کنند.

واردات حبوبات چینی به کشور

واردات حبوبات چینی به کشورواردات حبوبات چینی به کشور به دلیل تقاضای بالای بازار داخلی و عدم موازنه بین تولید داخلی و تقاضا در سال های اخیر افزایش یافته است. واردات این تولیدات از طریق مراکز بازرگانی و واردات و صادرات دولتی، دفاتر بازرگانی خصوصی، نمایندگی های مجاز شرکت ها و مارکت های آنلاین فعال در حوزه فروش انواع خشکبار و حبوبات صورت می پذیرد.

واردات انواع مواد خوراکی باید تحت شرایط مطلوب صورت گیرد. لازم است انواع حبوبات و خشکبار وارداتی در بسته بندی های حرفه ای بدون هیچ گونه راه نفوذ رطوبت و آلودگی با استفاده از سرویس های حمل و نقل متناسب صورت بگیرد تا در پروسه انتقال محصولات مشکلی به وجود نیاید و محصول، کیفیت خود را از دست ندهد.

ارسال سفارش های نخود وارداتی به نقاط مختلف کشور توسط بازار حبوبات ایران، نمایندگی های مجاز و شرکت های پخش بدون واسطه انجام می گیرد. این مراکز با خرید کالایی با کیفیت، بهترین محصول را به لحاظ کیفیت و نرخ در اختیار خریداران و متقاضیان قرار می‌دهد.

پرفروش ترین حبوبات چینی در بازار

پرفروش ترین حبوبات چینی در بازارپرفروش ترین حبوبات چینی در بازار انواع مختلف لوبیا چیتی و نخود هستند. این دو نوع از حبوبات در آشپزی ایرانی بسیار پرکاربرد هستند و در انواع غذاها و آش ها مورد استفاده قرار می گیرند و به همین دلیل تقاضا برای خرید این محصولات بسیار بالا است.

این دو محصول در کارخانجات فرآوری محصولات غذایی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و در قالب انواع کنسروها به فروش می رسند. در سال های اخیر و به دلیل تقاضای بالای این محصولات در بازار، واردات این محصول بیشتر شده است و محصولات چینی به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت های ارزان و اقتصادی با اقبال روبرو شده اند. توزیع این محصولات توسط مراکز مختلف حضوری و آنلاین صورت می پذیرد.

فروشنده لوبیا چیتی درجه یک

فروشنده لوبیا چیتی درجه یک برای خرید انواع حبوبات و لوبیا چیتی می توان از طریق فروشگاه‌های مختلفی اقدام به خرید کرد. امروزه نمایندگی های رسمی برند های تولید کننده  لوبیا چیتی صادراتی، فروشگاه‌های کوچک مستقر در سطح بازارهای محلی و شهری، مراکز و دفاتر تجاری خصوصی و نیمه خصوصی و همچنین شرکت‌های آنلاین ارائه دهنده انواع محصولات غذایی؛ بهترین و معتربرترین فروشنده لوبیا چیتی چینی درجه یک هستند.

این مراکز ضمن ارتباط مستقیم با شرکت ها و برندهای تولیدکننده، انواع این محصولات را با کیفیت بالا، در بسته بندی و پکیجینگ های تجاری و حرفه‌ای عرضه می‌نمایند و شرایطی را فراهم کرده اند که خریداران از سراسر کشور بتوانند به محصولاتی با کیفیت و در عین حال دارای قیمت های مناسب و اقتصادی دست پیدا کنند.

قیمت فروش لوبیا چیتی چینی در بازار

قیمت فروش لوبیا چیتی چینی در بازارقیمت فروش لوبیا چیتی چینی در بازار بر اساس متغیرهایی مانند گونه لوبیا چیتی، زمان کاشت و برداشت محصول، نوع پرورش محصول، برند، نوع پکیج بندی و فرآوری محصولات فرآوری شده، نوسانات بازار و نرخ ارز و  میزان تولیدات سالانه کشاورزان متغیر است.

طبیعتاً برای بیشتر افرادی که قصد خرید حبوبات و مواد غذایی گوناگون و خرید لوبیا چیتی را دارند پس از متغیر کیفیت، قیمت یکی از پارامترهای اصلی و  اساسی در انتخاب محصول است و خریداران مایل هستند که پیش از اقدام برای خرید محصولات از قیمت‌های نهایی و قطعی آنها مطلع شوند تا با توجه به برنامه مالی خود اقدام به خرید محصول مورد نظر نمایند.

قیمت انواع حبوبات و انواع لوبیا سفید و لوبیا چیتی طی سالهای اخیر با افزایش همراه بوده است و نوسانات بازار محصولات غذایی و حبوبات موجب گردیده است که قیمت تمام شده انواع محصولات  نیز با افزایش روبرو گردد.

برای استعلام  لیست قیمت این محصول در بازار تهران و شهرستان ها، قیمت حبوبات فله ای، قیمت حبوبات عمده، قیمت روز حبوبات و قیمت حبوبات وارداتی می توان از طریق لیست های قیمت ارائه شده توسط نمایندگی‌های واحدهای تولید کننده و همچنین لیست های ارائه شده در وب سایت های اینترنتی و فروشگاه اینترنتی حبوبات اقدام کرد

 

عرضه عمده حبوبات در ایران

عرضه عمده حبوبات در ایرانعرضه عمده حبوبات در ایران توسط شرکت ها و مراکز فروش و  پخش کلی حبوبات در ایران صورت می پذیرد. این مراکز در قالب نمایندگی کارخانه تولید و بسته بندی حبوبات، فروشگاه های تخصصی عرضه کننده و عمده فروشی حبوبات و وب سایت های تخصصی عرضه کننده خشکبار و حبوبات فعالیت می کنند.

در حال حاضر مارکت های فروشگاهی مختلف مانند نمایندگی های اصلی شرکت های تولیدی از عمده ترین مراکز ارائه دهنده انواع این تولیدات به صورت مستقیم هستند. برای بسیاری از خریداران انواع حبوبات مانند نخود و لوبیا چیتی، مراکز معتبر و مجاز فروشگاهی و دارای مجوز ناشناخته و مبهم هستند.

این عزیزان می توانند برای تهیه این کالاها به روشی مطمئن و معتبر، خرید از فروشگاه های الکترونیک را تجربه نمایند. شاید برای برخی از افراد خرید از مارکت های آنلاین کمی عجیب به نظر برسد. اما با کمی تحقیق و  کسب اطلاع از فروشندگان و کارشناسان مارکت های اینترنتی به این نتیجه خواهیم رسید که امروزه روش خرید اینترنتی، یکی از بهترین و آسان ترین روش های دسترسی و خرید مستقیم حبوبات است.

خرید اینترنتی حبوبات فله در کشور

خرید اینترنتی حبوبات فله در کشورخرید اینترنتی حبوبات فله در کشور در سال های گذشته افزایش یافته است.این فروشگاه های اینترنتی دارای  متخصصان و پشتیبانان آنلاین هستند و خریداران حبوبات که در زمینه خرید انواع  حبوبات ایرانی و وارداتی فله و کیلویی دارای اطلاعات کافی نیستند و نمی دانند چه نوع محصول را باید انتخاب کنند می توانند به صورت تلفنی و آنلاین با مشاوران فروشگاهی در ارتباط باشند و درباره کیفیت و کارایی انواع محصولات اطلاعات لازم را کسب نمایند.

همچنین قیمت به روز انواع محصولات را درج می نمایند و به این ترتیب خریداران می‌توانند با توجه به  بودجه در دسترس خود محصول مورد نظر را خریداری کنند. خرید اینترنتی موجب می گردد که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی، از ترافیک و معضلات حمل و نقل کاسته شود و همچنین کمک شایانی به کاهش آلودگی های محیطی و آلودگی هوا می نماید. این روش خرید برای افرادی که دارای مشغله های کاری هستند و علاقه به رفت و آمدهای مکرر برای انتخاب محصول ندارند بسیار مفید است.

مراکز فروش اینترنتی انواع مختلف حبوبات؛ محصولات متنوعی از برندهای گوناگون را ارائه می‌دهند و خدمات پس از فروش بسیار مناسبی دارند و ارسال رایگان محصولات را به برخی از شهرها و استان‌های کشور انجام می‌دهند و به این ترتیب قیمت تمام شده محصولات برای خریدار بسیار ارزان‌تر از بازارهای شهری و بازارهای بورس می گردد.

مارکت های آنلاین و  مجازی، محصولات عرضه شده را در دسته بندی های تجاری و حرفه ای ارائه می کنند و خریداران می توانند با جست وجو در سایت، به محصولات مورد نظر دست پیدا کنند. این نوع دسته بندی محصول، یافتن تولیدات دلخواه را بسیار آسان کرده است و افراد می توانند به جای رفت و آمدهای مکرر برای خرید در فروشگاه ها و بازارهای شهری، در اسرع زمان توسط مراکز فروشگاهی غیر حضوری کالای مد نظر خود را پیدا کنند و نسبت به خرید آن اقدام نمایند

مرجع فروش حبوبات ارگانیک

مرجع فروش حبوبات ارگانیکاگر خریدار حبوبات فله هستید باید بدانید که مرجع فروش حبوبات ارگانیک به صورت بسته بندی و فله ای مراکز مختلفی هستند که می توان برای خرید حبوبات ارگانیک به آنها مراجعه نمود:

 1. بازار حبوبات تهران و مرکز حبوبات ایران
 2. فروشگاه های فعال در زمینه عرضه مستقیم حبوبات و فروش عمده حبوبات
 3.  وب سایت‌های تخصصی اینترنتی که در حوزه فروش و خرید انواع حبوبات فله ای ارزان فعالند.
 4. فروشگاه های تخصصی عرضه کننده غلات و حبوبات
 5. بازارهای بورس تخصصی و شرکت پخش حبوبات
 6. مراکز بازرگانی و صادرات و واردات 
 7. مراکز تجاری خصوصی و نیمه خصوصی که صادرات  حبوبات خشکبار و غلات ایرانیرا انجام می‌دهند.
 8. فروشگاه های کوچکی که در سطح شهرهای مختلف به عرضه عمده و کلی مشغول هستند. 

نمایندگی فروش انواع حبوبات وارداتی

نمایندگی فروش انواع حبوبات وارداتیبهترین نمایندگی فروش انواع حبوبات وارداتی، انواع تولیدات مرغوب و با کیفیت را ارائه می نماید. این نمایندگی ها، در حال حاضر، علاوه بر فعالیت به صورت حقیقی در دفاتر نمایندگی مستقر در سطح بازارهای محلی، به صورت اینترنتی و مجازی هم فعالیت می کنند. خرید از این نمایندگی های اینترنتی حبوبات وارداتی دارای امتیازات ذیل است:

 1. پشتیبانی حرفه ای و خدمات پس از فروش تخصصی و امکان دریافت مشاوره رایگان به صورت تلفنی و آنلاین
 2. بسته بندی محصولات به صورت حرفه‌ای و تجاری و امکان مطالعه نظرات سایر کاربران
 3. امکان مطالعه جزئیات کامل انواع گونه های حبوبات مانند برند تولید کننده
 4. امکان استعلام قیمت های به روز انواع تولیدات ارائه شده و سفارش جزئی و عمده
 5. تحویل مرسوله در کمترین زمان ممکن و به صورت حرفه ای و تجاری

اهمیت استفاده از حبوبات در برنامه غذایی

اهمیت استفاده از حبوبات در برنامه غذاییاهمیت استفاده از حبوبات در برنامه غذایی طبق مطالعات علمی ثابت شده است و مهم ترین فواید حبوبات موارد زیر است:

 • حبوبات حاوی مقادیر بالایی از آنتی اکسیدان است و برای سلامتی و جوانسازی پوست بسیار موثر است.
 • آهن و کلسیم بالای موجود در انواع مختلف حبوبات برای افراد مبتلا به فقر آهن خصوصاً کودکان مفید است و موجب انتقال بهتر اکسیژن به اعضای حیاتی بدن می شود.
 • مواد معدنی موجود در این مواد غذایی از بروز بیماری ها و ناراحتی های روانی و افسردگی جلوگیری به عمل می آورد.
 • این مواد مغذی خواص ضد سرطانی بالایی دارد و از بروز دو سرطان معده و روده که از شایع ترین سرطان ها در کشور ما هستند جلوگیری می کند.
 • از لخته شدن خون و سکته مغزی جلوگیری می کند.
 •  به دلیل داشتن کلسیم و پتاسیم بسیار بالا، یکی از برترین مواد غذایی برای رشد کودکان و نوجوانان است و در افرادی که مبتلا به دردهای مفاصل هستند بسیار مفید است.
 • حبوبات به دلیل داشتن فیبر بالا احساس سیری می دهد و به همین دلیل درافرادی که مبتلا به دیابت یا چربی خون هستند بسیار مفید است و می‌تواند مانع چاقی شود.
 • به دلیل داشتن منگنز و منیزیم و مواد معدنی غنی، از بروز سردردهای میگرنی و انواع مختلف سر درد ها جلوگیری می کند.

بازرگانی انواع حبوبات بسته بندی شده

بازرگانی انواع حبوبات بسته بندی شدهبازرگانی انواع حبوبات بسته بندی شده در شهرهای مختلف کشور دارای دفاتر تجاری و بازرگانی هستند. عمده ترین وظائف این نمایندگی ها، توزیع بروشورها و کاتالوگ های محصولات مختلف عرضه شده توسط تولیدکننده، ارائه لیست قیمت به روز محصولات و ارسال رایگان محصولات خریداری شده برای مشتریان است.

محصولات کارخانجات و‌ تولیدی‌های بسته بندی و فرآوری حبوبات، از طریق نمایندگان فروش این محصولات در اقصی نقاط کشور و فروشگاه‌ها و مراکز معتبر فروش حبوبات و غلات به فروش می‌رسند . این کار با وجود افراد متخصص و آگاه در زمینه مواد غذایی صورت می‌گیرد و این متخصصان با در اختیار قرار دادن اطلاعات کافی در مورد انواع مختلف خشکبار و حبوبات و مشخصات کیفی آنها به خریداران در خرید هر چه بهتر کمک فراوانی می‌کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام