خانه / لوبیا ازنا / بازار خرید انواع لوبیا ازنا

بازار خرید انواع لوبیا ازنا

آیا می دانید که یکی از قطب های تولید و کشت انواع حبوبات من جمله لوبیا شهر ازنا می باشد؟ در حال حاضر برای خرید محصولات این شهر شرایط بازار خوب است.
قطب در مفاهیم فیزیک به معنای آن است که مثلاً جذب اجسام را با بار منفی و یا مثبت می کند. در حقیقت داشتن نیروی مغناطیسی زیاد را در قطب های یک آهنربا می توان مشاهده کرد. اما وقتی به جایی صفت قطب داده می شود، یعنی پتانسیل بالایی در تولید دارد. به نظر شما شهر کوچکی مانند ازنا در استان لرستان چگونه می تواند، قطب تولید لوبیا در ایران باشد؟ خب کشت و برداشت با تناژ بالا که آماری مانند ۴۰ هزار تن را از آن شاهد هستیم آیا زمین مزروعی بزرگ و مساحت های زیاد نمی خواهد، در حالی که ازنا شهر کوچکی است؟ البته ازنا یکی از قطب های حبوبات ایران است.
خب طبیعی است که محدودیت زمین کشاورزی داشته باشیم. و این که محصولات کشاورزی دیگر هم قطعاً باید کاشته شوند. پس داستان چیست؟ آیا بلوف است؟
خیر. خوشبختانه اقلیم مناسب در استان لرستان به دلیل تعادل دمایی در شب و روز و بارندگی مناسب و نیز این که امروزه از بذر های اصطلاح شده به همراه روش های مدرن استفاده می شود، می تواند میزان برداشت در هکتار را به راحتی بالا ببرد و این قطب را توانمند تر از همیشه کند.
البته درصد بالایی از کشت لوبیا در ازنا را در دشت چاپلق می توان مشاهده کرد. دشت هایی با لوبیا های سحر آمیز و مرغوب.

خرید لوبیا در بازار تهران

در حال حاضر برای لوبیا در بازار تهران و سایر کلان شهر ها می توان مراکز خرید عمده متعدد را نام برد که عمده فروش های تهران بیشتر در خیابان و چهار راه مولوی جمع شده اند. اما خرید عمده از این بازار توسط بنکداری ها و عمده فروش هایی که در سایر شهر ها فعال هستند، انجام می شود و اغلب انبار های بزرگ دارند،در انبار داری باید این تجار بسیار هوشیارانه عمل نمایند. زیرا با هر گونه سهل انگاری موجب از بین رفتن محصولات کشاورزی خود خواهند شد. خرید از این افراد در شرایطی است که باید به روز از قیمت هایشان مطلع بود و احتمال این که در بین فروشنده ها دلال و واسط های متعدد هم باشند که قیمت های بالا و یا بیش از اندازه پائین را می دهند، که سبب ایجاد آشفتگی در بازار می شود. بد نیست اگر خرید های عمده دارید با کشاورزان و کارگاه های بوجاری برای خرید لوبیا فله و یا به شرکت های بسته بندی برای خرید انواع حبوبات بسته بندی مراجعه کنید تا ریسک خرید تان در نوسان قیمت ها کمتر شود.

بازار خرید لوبیا
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

حبوبات لوبیا قرمز

حبوبات لوبیا قرمز ازنا و زنجان

ازنا و زنجان دو بخش اصلی در ایران هستند که تولید کننده حبوبات لوبیا قرمز …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام