خانه / حبوبات / بازار حبوبات مولوی تهران

بازار حبوبات مولوی تهران

مرکز حبوبات تهران، بازار مولوی است که آدرس آن چهار راه مولوی، خیابان صاحب جمع، کوچه واحدی می باشد. بازار مولوی تهران مرکز عرضه انواع حبوبات و غلات در پایتخت کشور می باشد که بسیاری از کسبه این منطقه و سایر شهرستان های کشور کالای مورد نیاز خود را از آن خرید می کنند. گاهی اوقات با حضور در بازار های خاص و عمده فروشی ها می توان قیمت هایی را پیدا کرد که نسبت به حتی کارخانه ها هم ارزان تر است. بازار حبوبات هم در خیابان مولوی و چهار راه مولوی تقریباً با وجود مغازه های متعدد جزو مراکزی است که به مرکز خرید عمده حبوبات تبدیل شده است. 

بازار حبوبات مولوی تهران

فروش اینترنتی انواع حبوبات

فروش اینترنتی انواع حبوباتحبوبات شامل دسته ای از غلات مختلف می شوند که دارای خواص فراوان می باشند. انواع لوبیا، لپه، عدس، نخود، ماش، و گندم از جمله غلاتی به شمار می روند که در گروه حبوبات جای می گیرند.
فروش اینترنتی این این محصولات هم به صورت فله و هم به شکل بسته بندی با برند های مختلف صورت می گیرد. 

صاحبان فروشگاه های عرضه کننده که به فروش انواع حبوبات می پردازند، خرید فله ای حبوبات برای آنها بهترین روش است. در این شیوه به دلیل کاهش هزینه های بسته بندی این محصول با قیمت ارزان تر به دست مشتری می رسد. 
بنابراین سایت هایی که به فروش عمده حبوبات می پردازند، انواع بسته بندی شده و فله آن را در اختیار دارند. کاربران و خریداران بنا به میزان نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی حبوبات می نمایند.
خرید اینترنتی با ثبت سفارش و درج اطلاعات شخصی در سایت و طی کردن مراحل نهایی خرید انجام می شود و در فاصله کم زمانی به دست خریدار می رسد.

تولید کننده انواع حبوبات در ایران

تولید کننده انواع حبوبات در ایرانتولید حبوبات بخشی از صنعت کشاورزی است که به تولید مواد غذایی مورد نیاز انسان مرتبط می شود. علم کشاورزی با استفاده حداکثر از منابع طبیعی به شکل علمی و بدون آسیب وارد ساختن به محیط زیست به تولید انواع مواد غذایی مورد نیاز انسان کمک زیادی می کند.
استان لرستان در کشور یکی از قطب های تولید حبوبات است که شهرستان دلفان در آن دارای اراضی کشاورزی و به طور اختصاصی غلات و حبوبات می باشد. الگوی کشت در این ناحیه از کشور بر اساس دو مدل آبی و دیم می باشد. 
این ناحیه به قطب تولید حبوبات و به ویژه نخود تبدیل شده است و بسیاری از مردم این ناحیه از طریق کشاورزی و تولید محصولات مختلف کسب درآمد می کنند.
در زمینه تولید لوبیا، عدس، باقلا و نخود نیز استان زنجان گوی سبقت را از سایر استان های کشور ربوده است. بر طبق آمار های موجود هر ساله 36 هزار هکتار از اراضی این منطقه به زیر کشت حبوبات می رود.
این استان از جهت کشت لوبیا و عدس رتبه اول را در کشور به خود اختصاص داده است. 

بازار بزرگ حبوبات ایرانی در تهران

بازار بزرگ حبوبات ایرانی در تهرانتهران پر جمعیت ترین شهر ایران است که به این دلیل نیاز آن به مواد مختلف غذایی و سایر کالا ها از سایر شهر های کشور بیشتر است. یکی از اقلام پر مصرف که در گروه محصولات کشاروزی قرار می گیرد، حبوبات است.

بازار حبوبات تهران یکی از بازار های بزرگی است که تامین کننده نیاز به این کالای پر مصرف می باشد. در این بازار عمده فروشی حبوبات و همچنین خرید مستقیم حبوبات به صورت فله یا بسته بندی صورت می گیرد. 
با مراجعه به این بازار می توان قیمت روز حبوبات را به دست آورد و سپس اقدام به خرید نمود. قیمت نخود قرمز، قیمت نخود فله و قیمت حبوبات وارداتی از جمله نرخ های دیگری است که با مراجعه به این بازار قابل دریافت است. 
حبوبات از نظر کیفیت به انواع درجه یک و درجه دو تقسیم می شود که هر یک قیمت و مشخصات خاص خود را دارد. به طور حتم قیمت حبوبات درجه دو پایین تر می باشد. منظور از این اشکال حبوبات اندازه آن است. مثلا انواع درجه یک بزرگ تر هستند و از طریق خرید عمده از بازار های عمده فروشی آن می توان خریدی ارزان را تجربه کرد.

خرید فله حبوبات بدون واسطه

خرید فله حبوبات بدون واسطهیکی از حبوبات پر مصرف که دارای اشکال متفاوتی است و هر یک از آن دارای خواص متعددی می باشد، خانواده لوبیا می باشد. خانواده لوبیا شامل لوبیا قرمز، لوبیا سفید، لوبیا سبز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا رشتی، لوبیا عروس می شود. 
در این بین خواص لوبیا قرمز به طور اختصاصی بیان می شود:

 • سرشار از پروتیین و ویتامین های گروه بی
 • بهترین جایگزین برای محصولات گوشتی و
  لبنی
 • عملکرد ذهنی و تقویت حافظه
 • قابل استفاده برای کسانی که رژم لاغری
  گرفته اند.
 • مصرف گوشت کباب شده با لوبیا از نوع سبز آن از سرطان زا بودن آن جلوگیری می کند.

یکی از راه های خرید حبوبات با قیمت ارزان تر، خرید فله آن می باشد. خرید مستقیم و بدون واسطه از فروشگاه های عمده فروشی موجب تهیه این محصولات با قیمت مناسب تر از نرخ بازار خواهد شد. 

با مراجعه به بازار حبوبات ایران در سراسر کشور خرید فله در هر مقدار امکان پذیر می باشد. قیمت حبوبات عمده و فله نرخ مشخصی دارد و در بیشتر ایام سال با نرخ ثابتی به فروش می رسد.

فروشگاه اینترنتی خشکبار و حبوبات

فروشگاه اینترنتی خشکبار و حبوباتخشکبار و حبوبات از مواد پر مصرفی هستند که امروزه فروشگاه های اینترنتی به عنوان مرکز حبوبات ایران شناخته می شوند. به عبارت دیگر در کنار اشکال فروش، این محصولات در سایت های اینترنتی نیز عرضه می شوند. 
مهمترین مزیت این وب سایت اعلام قیمت حبوبات به صورت روزانه است که کاربران می توانند پس از مشاهده قیمت در صورت نیاز به خرید آن بپردازند.
خرید حبوبات ارگانیک که به وسیله استفاده از روش های کشت طبیعی و سالم کشاورزی تولید شده اند، از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است.
در این مراکز فروش، انواع حبوبات معرفی شده اند و می توان به مطالعه مقالات زیادی در این حوزه پرداخت. علاوه بر این خواص حبوبات نیز ذکر شده است و راه های خرید آنلاین به کاربران سایت معرفی می شود. 
با خرید آنلاین از وب سایت های فروشگاهی می توان در حداقل زمان بدون صرف فاصله مکانی خاصی خرید خود را انجام داد و درب منزل تحویل گرفت.
برخی فروشگاه ها امکان پرداخت را برای کاربر درب منزل پس از مشاهده کیفیت کالا ممکن می سازند. بنابراین از این طریق خریداران حبوبات می توانند از کیفیت خرید خود اطمینان خاطر حاصل نمایند.

بزرگترین عمده فروشی حبوبات در کشور

بزرگترین عمده فروشی حبوبات در کشوربزرگ ترین عمده فروشی های هر محصول معمولا در نزدیکی مرکز تولید بنا می شوند. این امر فاصله مکانی تولید و فروش را کاهش داده و می تواند روش مناسبی برای خرید به شمار آید.
ایران از جهت کشت حبوبات مختلف و برخورداری از آب و هوای متنوع دارای تولیدات گسترده ای در این زمینه است. بنابراین بزرگترین عمده فروشان آن با خرید حبوبات از کشاورزان یا تولید کنندگان به فروش و توزیع این محصول در سراسر کشور اقدام می کنند.
حبوبات یکی از مواد غذایی سالم و ارزان است که تامین کننده سلامتی انسان می باشد. مجموعه های فروش عمده امروزه به صورت فعال در این زمینه مشغول به کار می باشند و کار توزیع و فروش را در سراسر کشور به خوبی انجام می دهند. 
عمده فروشان به عنوان پلی بین تولید کنندگان و خرده فروشان عمل کرده و با برنامه ریزی و رهبری دقیق کار توزیع آن را به انجام می رسانند.
بزرگ ترین فعالین این عرصه در زمینه های بین المللی نیز فعالیت دارند و از این طریق این کالا را در کشور های دیگر نیز به فروش می رسانند. تجار و بازرگانان حبوبات در این موارد کشور های مقصد را می شناسند و با راوبط تجاری قوی به معرفی و فروش حبوبات ایرانی به کشور های مزبور می پردازند.

سفارش عمده و جزئی انواع حبوبات

سفارش عمده و جزئی انواع حبوبات

با مصرف حبوبات می توان بسیاری از نیاز های غذایی روزانه را به روشی بسیار ساده تامین کرد. همان طور که بیان شد، حبوبات دسته ای از غلات هستند که با کاشت داخل زمین به عمل می آیند. به طور کلی از خواص انواع حبوبات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تامین کننده پروتیین مورد نیاز بدن که
  احساس سیری در بدن ایجاد کرده و افزایش دهنده متابولیسم آن می باشد.
 • بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش و
  جلوگیری کننده از بروز مشکلات گوارشی
 • کاهش وزن به دلیل فیبر موجود در حبوبات و
  احساس سیری پس از مصرف آن
 • بهبود عملکرد قلب و کاهش دهنده فشار خون
  و التهاب بدن
 • جایگزین مناسبی برای گوشت و گزینه خوبی برای گیاهخواران

سفارش انواع حبوبات به صورت عمده و جزئی دو روش برای تهیه و خرید این محصولات می باشد. سفارش عمده را عمده فروشان با خرید این کالا از تولید کنندگان انجام می دهند. گاهی اوقات عمده فروشان با خرید فله ای حبوبات از تولید کننده خود به بسته بندی آن با برند خاص می پردازند و سپس به فروش آن اقدام می کنند.

برخی عمده فروشان نیز در فروش فله ای حبوبات مشغول به کار می باشند که این کار نیز مستلزم به کار گیری راهکار های خاص خود است.
سفارش جزئی نیز برای مصارف کم یا فروشگاه هایی که در سطح خرده فروشی به خرید و فروش می پردازند، صورت می گیرد. برای این منظور خرید ممکن است به صورت کیلویی مثلا در حد ده الی بیست کیلو باشد.

بازرگانی فروش حبوبات ایرانی و خارجی

بازرگانی فروش حبوبات ایرانی و خارجیخانواده حبوبات به مجموعه ای از دانه های خوراکی اطلاق می شود که پر مصرف ترین مواد غذایی می باشند. این مواد نوعی پروتیین گیاهی محسوب شده و برای افرادی که رژیم گیاهخواری دارند، منبع غنی از پروتیین به شمار می رود.
شرکت های بازرگانی به فروش حبوبات داخلی و خارجی می پردازند. حبوبات علاوه بر تولید در داخل در انواع خارجی نیز وارد کشور شده و وارد کنندگان آن را تاجران حبوبات که در سطح بین المللی فعالیت دارند تشکیل می دهند.
شرکت های فعال در این زمینه در سطح جهانی به فعالیت پرداخته و نیازمند دریافت اطلاعات مربوط به قیمت و همچنین آخرین اطلاعات و اخبار این حوزه می باشند تا بتوانند تجارت موفقی داشته باشند.

بنابراین واحد های بازرگانی در دو حوزه داخلی و خارجی مشغول به کار می باشند که هر حوزه نیاز به فعالیت های خاصی دارد و به طور مسلم بازرگانی بین المللی مراحل پیچیده تری را در مقایسه با نوع داخلی در بر می گیرد.

شرکت های صادراتی حبوبات درجه یک ایرانی

شرکت های صادراتی حبوبات درجه یک ایرانیانواع حبوبات درجه یک ایرانی به دور ترین نقاط دنیا صادر می شود. همان طور که بیان شد، حبوبات به اقلام مختلف درجه یک و درجه دو یا ضایعات تقسیم بندی می شود که هر کدام قیمت خاصی دارد.
صادرات این محصول طبق سفارش های دریافتی از سراسر دنیا صورت گرفته و بر اساس میزان عرضه و تقاضا به دو شکل بسته بندی شده یا فله صادرات آن انجام می شود.
حبوبات ایرانی یکی از محصولات با کیفیتی است که در مقایسه با تولیدات دیگر کشور ها از خصوصیات زیر برخوردار است:

 • طبخ سریع و آسان
 • بسته بندی شیک
 • استاندارد بودن
 • کیفیت 

مزایای فوق سبب شده است تا بسیاری از کشور ها متقاضی حبوبات ایرانی باشند و به طور مشخص جزء خریداران ثابت این محصول قرا گیرند. 

شرکت های صادر کننده از طریق ارتباط با تامین کنندگان مقدار مورد نیاز را به آنها سفارش داده و مراحل مختلف را جهت آماده سازی محصول و ارسال به دیگر کشور ها طی می کنند.

اهمیت صادرات حبوبات در ایران

اهمیت صادرات حبوبات در ایرانکیفیت خوب حبوبات ایرانی سبب شده است تا بخشی از این محصول به کشور های دیگر صادر شود. از این رو خریداران حبوبات ایرانی در دیگر کشور ها همواره متقاضی این محصولات بوده و صادر کنندگان داخلی به امر پذیرفتن سفارش و آماده سازی آن برای ارسال می پردازند.
روسیه یکی از کشور های وارد کننده این کالای ایرانی می باشد. صادرات حبوبات به این کشور با ارزآوری و سود قابل توجهی به داخل کشور همراه است و از این جهت یکی از بازار های مقصد ایران برای صادرات حبوبات، روسیه می باشد.
صادرات این اقلام به دلیل این که از دسته غیر قابل فساد هستند و برای مدت بیشتری قابلیت نگهداری دارند برای صادر کنندگان نگرانی خاصی به همراه ندارد و در نتیجه می توانند آن را با طیب خاطر به فروش برسانند.

در زمینه صادرات حمایت های دولت و کاهش دادن مسیر صادرات و بوروکراسی های اداری می تواند راه را برای فعالیت بیشتر صادر کنندگان هموار سازد و سود قابل توجهی را متوجه کشور نماید.

ارسال عمده و جزئی حبوبات به سراسر کشور

ارسال عمده و جزئی حبوبات به سراسر کشورهمان طور که شرح آن رفت، حبوبات محصولی است که از جمله اقلام پر مصرف کشاورزی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان و نقاط مختلف آن می باشد. این امر زمینه تجارت و خرید و فروش آن را افزایش داده است و باعث ایجاد امکانات مختلفی برای خرید و فروش و داد و ستد های خارجی و داخلی آن شده است.
ارسال این محصول هم به صورت عمده و هم به شکل جزئی به سراسر کشور ممکن است. جهت ارسال عمده خریدار می تواند به مشاهده محصول از نزدیک بپردازد و سپس به خرید اقدام نماید. یا این که به شکل غیر حضوری از طریق تماس تلفنی خرید خود را انجام دهد.
ارسال جزئی این اجناس نیز به همین شکل ممکن است. فروشگاه های زیادی در سطح کشور هستند که به خرید و فروش حبوبات می پردازند و ارسال آن را به هر نقطه از کشور انجام می دهند. خرید های جزئی و سفارشات کم می تواند از سوی فروشندگان مختلف یا خریداران جزء انجام شود.

عرضه عمده حبوبات بسته بندی شده

عرضه عمده حبوبات بسته بندی شدهیکی از اشکال فروش حبوبات شکل بسته بندی شده آن است که در حال حاضر با برند های مختلفی در بازار به فروش می رسد.
عرضه عمده این حبوبات توسط عمده فروشان انجام می شود. این فعالین اقتصادی با خرید محصول از تولید کننده آن را انبار کرده و ممکن است آن را به شکل بسته بندی شده و آماده مصرف به فروشگاه ها عرضه دارند.
عرضه عمده شکل دیگری نیز دارد و آن مراجعه واحد های مختلف فروش به صورت حضوری به مراکز عمده فروشی یا شرکت پخش حبوبات می باشد. در این مراکز عرضه مستقیم حبوبات می تواند راهی برای خرید ارزان قیمت به شمار آید.
خرید عمده و عرضه مستقیم حبوبات مستلزم به کارگیری سیاست هایی است تا بتواند یک کالا از جمله حبوبات را به هنگام و طبق یک برنامه سازمان دهی شده به دست مشتری برساند.

بخشی از فعالیت عمده فروشی نیز مربوط به کارخانجات تهیه غذا های کنسروی و آماده می باشد. کارخانجات تهیه کننده کنسرو لوبیا با عمده فروشان وارد معامله شده و به خرید این اقلام در حجم زیاد می پردازند.

مرکز خرید عمده حبوبات دستچین ایرانی

مرکز خرید عمده حبوبات دستچین ایرانیمنظور از حبوبات دستچین ایرانی انواع مرغوب و درجه یک آن می باشد. حبوبات در اندازه های مختلف و با زمان های پخت متفاوتی تولید می شود که بر همین اساس دسته بندی آن نیز صورت می گیرد.

برای خرید عمده این حبوبات باید به مراکز خرید عمده آن مراجعه کرد. معمولا عمده فروشان در شهر های بزرگ یا نواحی که نزدیک مرکز تولید هستند واقع شده اند. بنابراین بنا به امکانات موجود می توان خرید خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام داد.

کسانی که در نقاط دور از دسترس زندگی می کنند و برای خرید این تولیدات باید مسافت زیادی را طی کنند، خرید غیر حضوری برای آنها بهترین روش خرید است. مثلا خرید اینترنتی یا تلفنی می تواند تامین کننده نیاز آنان به این محصولات باشد. 

مراکز خرید عمده در نقاط مختلف کشور با تاسیس نمایندگی های فروش راهی برای دسترسی کالا های مختلف از جمله حبوبات فراهم می کنند. به این طریق دورترین نقاط کشور و یا حتی کشور های دیگر می توانند با مراجعه به نمایندگی های فروش به خرید این اجناس یا سایر کالا های مشابه بپردازند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود به عراق

خرید نخود لپه روسی به قیمت عمده

خرید نخود لپه روسی یه قیمت عمده موضوعی است که امروز در این مقاله درباره …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام