خانه / دسته‌بندی نشده / احداث کارگاه بسته بندی حبوبات

احداث کارگاه بسته بندی حبوبات

احداث کارگاه بسته بندی حبوبات یکی از بهترین کسب و کار ها جهت کسب سود بالاست که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
کارگاه های کوچک بسته بندی و نیز کارخانه هایی که یک خط تولید و بسته بندی کامل دارند، می توانند، مراکزی برای اشتغال زایی باشند. این کارگاه ها بسته به ظرفیت های خود دارای امکان تولید و عرضه حبوبات بسته بندی می باشند. اما احداث یک کارگاه یا کارخانه چقدر زمان و چقدر هزینه نیاز دارد؟ آیا هزینه ها را می توان کاهش داد؟ آیا با وجود بازار مصرف و خرید و فروشی که شاهد آن هستیم، توجیه دارد که برای این منظور سرمایه گذاری کرده و انتظار درآمد های میلیونی را داشته باشید. در عین حال برای آن رشدی را می توان در نظر داشت یا خیر؟

بسته بندی حبوبات

مراحل شروع به کار بسته بندی حبوبات

در مورد مراحل شروع به کار بسته بندی حبوبات باید شما در دو جبهه هم مخارجی که ثابت است و هم هزینه های متغیر خوب برنامه ریزی داشته باشید. در هزینه های ثابت، و مقدار پولی که در حقیقت در اول کار شما خرج می کنید، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید. این ها سرمایه اولیه را نشان می دهند.
اول فضای انبار و نیز سالنی که برای بسته بندی و قرار دادن ماشین آلات نیاز می شود. ممکن است با توجه به این که کارگاهی کوچک در منزل است و یا قرار است یک کارخانه باشد، مساحت متفاوتی را با توجه به ماشین آلات نیاز داشته باشید. به طبع سرمایه متفاوتی هم می خواهید.
هزینه های دریافت مجوز از وزارت بازرگانی و بهداشت و نیز خرید دستگاه هایی که نیاز دارید.
سپس هزینه های متغیر، مانند حامل های انرژی، نیروی کار، تبلیغات و هزینه هایی که برای بازاریابی و فروش دارید.

درآمد ناشی از بسته بندی حبوبات

با توجه به موارد فوق باید برای فروش حبوبات بسته بندی، بتوان بازار مصرف خوب را پیدا کرد. درآمد شما زمانی است که این هزینه ها تأمین شده و سود هم داشته باشید. به زبان ساده تر وقتی موفق هستید که درآمدتان راضی کننده و رو به رشد باشد. درآمد ناشی از فروش حبوبات بسته بندی دقیقاً به میزان مشتریان شما و توانمدی شما در فروش بستگی دارد. زیرا که این محصول کاملاً نیاز جامعه بوده و هر روز هم نظر مصرف کننده ها برای خرید حبوبات بسته بندی شده بیشتر از حبوبات فله خواهد بود. با کمک این نوع از مشاغل شما می توانید هم کار آفرین باشید و هم این که به مرور با درآمد های نجومی و بدون سقف مواجه شوید. شاید در کارگاه کوچک شما زیاد دنبال مجوز نباشید، ولی با گسترش کارتان نیاز خواهد شد.

حبوبات بسته بندی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

خرید نخود صادراتی ایران

نخود سه خان کرمانشاهی | قیمت عمده

نخود سه خان کرمانشاهی با کیفیت را با قیمت عمده خریداری کنید. قیمت عمده نخود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام